Pharmaceris, N, Krem odżywczy z rutyną i arniką

Pharmaceris, N, Krem odżywczy z rutyną i arniką

Ma działanie pielęgnacyjne i głęboko regenerujące. Wzmacnia ściany naczyń krowionośnych, zapobiega ich pękaniu i zmniejsza zaczerwienienia. Specjalnie dla cery naczynkowej.

oki doki :)

krem regularnie stosowany na noc ma bardzo zadowalające rezultaty - naczynka widocznie się zmniejszają, rumień zostaje skutecznie przyblaknięty , a skóra jest elegancko odżywiona. Najlepiej stosować go na noc, ponieważ ma bardzo ciężką-gęstą konsystencję, zapach również nie jest rewelacyjny, ale warto się poświęcić, aby uzyskać efekt... rano buźka wygląda świeżutko. Zauważyłam również że ma działanie kojące - przy wszelakich podrażnieniach - depilacja np...

nie zadowolił mnie

Jesli chodzi o moją buzie to jest to jak najbardziej przeciętny krem.Nie zauważyłam żadnych efektów pozytywnych,ani nam szczęście negatywnych.Nie zauwazyłam żeby jakoś moja buzia naczynkowa czyła się i wyglądała po nim lepiej.Owszem mam cerę mieszaną,a jego konsystencja była dla mnie w sam raz szczególnie,że stosowałam go zimą.Ale poza tym bez żadnych zachwytów.Ot,przeciętny dość gęsty krem,no i ten zapach(również peeling w tej serii tak pachnie)dla mnie nieprzyjemny,drazniący :(( Okropny :(( Nawet nie mogłam sie przyzwyczaić, taki jakiś charakterystyczny.W sumie mały plusik za dość wydajne opakowanie.

dobry

Stosowałam i stosuję całą serię na moją biedną naczynkową twarz i są efekty (wymagają systematyczności i cierpliwości!!!). <BR>Stosuję go na noc - bo na dzień dla mnie jest za ciężki i "świeci" mi się bardzo buzia. Nie uczula i nie podrażnia, a wręcz przeciwnie - łagodzi. Wygodne opakowanie - tuba ułatwiająca zużycie kremu do końca. <BR>Nie jest drogi!!!! - kilkanascie złotych.<BR>Polecam naczynkowcom.