Ziaja, Kuracja olejkami arganowym i tsubaki, Szampon wygładzający

Ziaja, Kuracja olejkami arganowym i tsubaki, Szampon wygładzający

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Szampon wygładzający przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych oraz po zabiegach fryzjerskich

DZIAŁANIE:
-Myje włosy i oczyszcza skórę głowy,
-Pozostawia włosy miękkie i gładkie w dotyku,
-Zwiększa ich objętość oraz podatność na modelowanie.
-Zapewnia efekt zadbanych włosów.

do włosów suchych i zniszczonych
łagodzące, regenerujące, nawilżające, termoochronne, wygładzające
zapachowa
Skóra głowy
normalna

Bardzo dobry szampon

Szampon bardzo dobrze myje włosy, dobrze się pieni i spłukuje. Zawsze w moim domu, bo lubię go nie tylko ja ale i moja rodzina. Szampon oparty na naturalnych składnikach widocznie wygłasza kosmki włosów. Butelka wygodna, dobrze się dozuje. Szampon ma fajną konsystencję. Polecam

Chociaż tyle, że ładnie pachnie

Kupiłam go w aptece na jakiejś promocji za 6zł, więc nie ma co jęczeć. Nasłuchałam się, że Ziaja ma takie fajne produkty do włosów. I szczerze powiedziawszy, szału nie ma. Nie wiem, czym tu się zachwycać. Szampon bardzo ładnie pachnie, słodko i elegancko. Jest także gęsty. Konsystencję ma żelową, koloru złoto-żółtego, ale treściwą. Mocno się pieni. Dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Nie obciąża ich. Jednak włosy już podczas spłukiwania szamponu są bardzo twarde i poplątane. Trzeba je ratować je dobrą maską czy odżywką. Okropnie się po nim też rozczesują. Na pewno nie kupię ponownie. Kosmetyk dosyć wydajny.

Naprawdę niezły szampon

Mam włosy średnioporowate, w kierunku wysokoporowatych, rzadko który szampon mnie satysfakcjonuje, ale Ziaja pozytywnie mnie zaskoczyła. Lekko wygładza włosy, bez obciążania.

Szampon, który pozostawia włosy lśniące jak tafla

Szamponu używałam w zestawie wraz z maską do włosów z tej samej serii. Szampon ma idealną konsystencję, świetnie się pieni i dobrze rozprowadza nawet na grubych i gęstych włosach. Ma cudowny zapach, który utrzymuje się długo po umyciu i wysuszeniu. Włosy łatwo się rozczesują, a ich przetłuszczanie się jest ograniczone. Włosy rzeczywiście są gładsze i przyjemniejsze w dotyku, tak jak zapewniał producent. Z pewnością kupię produkt ponownie!

Gdzie do wygładzenie?

Zastosowanie tego produktu rozumiem do włosów, które są suche i sterczą w każdą stronę? Do włosów, które mają tendencję do puszenia się i elektryzowania? Bo jeżeli tak, to kompletnie jestem zawiedziona z działania tego szamponu. Nie wygładza moich włosów i nie sprawia że są piękne. Nie ma w nim nic, co czyni go wyjątkowym. Przeciętny zapach, tak samo jak efekt końcowy. Nie obciąża, konsystencja łatwo się spłukuje. Brak spektakularnych efektów.

Całkiem dobry

Szampon jest w dobrej cenie, posiada solidną butelkę, trochę ciężko się otwiera. Zapach produktu przyjemny, zgrany z maską z tej serii. Moje włosy są kręcone, puszące. Podczas mycia włosy nie skrzypią, nie płaczą się. Szampon ładnie się pieni, jest wydajny. Po umyciu włosy są przyjemne w dotyku jak na ich standardy i niektóre inne szampony. Nie są lejące, takiego efektu brak. Uważam, że to dobry szampon, w dobrej cenie, zwłaszcza w odniesieniu do ilości.

Zdecydowanie nie dla mnie

Szampon o lekko lejącej i mało tresciwej konsystecji, koloru piaskowego, przezroczysty, nie perłowy. Na moje sredniej dlugosci wlosy musialam uzyc dosc sporej ilosci szamponu przez co wg mnie jest on nie wydajny, słabo się pieni ale to akurat uwazam za plus. Zapach szamponu przepiekny troche przypomina jakies perfumy raczej jak na moj nos zapach z kategorii orientalnych. Po umyciu wlosy sie zle rozczesuja wiec musowo trzeba zastosowac jakas maske lub odzywke. Myje dobrze, nie przetluszcza mi zbyt predko wlosow. Wlosy po wysuszeniu sa gładkie i lśniace ale widze w nim wiecej minusow niz plusow wiec ponownie go nie kupie.

Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam tego szamponu. Bardzo źle zadziałał na skórę mojej głowy, po użyciu czuję ogromne swędzenie. Dodatkowo szampon puszy moje włosy więc osiągnęłam efekt zupełnie odwrotny od zapewnień producenta czyli wygładzenia włosów. Nigdy więcej nie kupię tego produktu.

Ziaja szampon wygładzający

Nie, nie i jeszcze raz nie. Mam wrażenie, że ten szampon zrobił mi więcej krzywdy niż pożytku. Użyłam go raz i od razu odstawiłam, nigdy więcej.
Opakowanie jest typowe, nie ma co się do niego przyczepić, podoba mi się jego szata graficzna.
Sam zapach produktu jest również przyjemny, konsystencja bardziej lejąca, o kolorze żółtym.
Niestety nie mogę o nim powiedzieć nic dobrego. Po spłukaniu go z włosów stały się one nie do okiełznania, były suche, splątanie, nie dały się rozczesać a szczotka nie mogła się po nich swobodnie przesuwać. Bardzo długo się męczyłam, żeby je doprowadzić do odpowiedniego stanu.
Mam też ogromne zastrzeżenia co do jego składu, już na początku "uwielbiany" przez wszystkich SLS, olejek jest tylko jeden, przy końcu składów, nie ma co się dać oszukać.

oblednie pachnie

Szampon w wygodnej butelce z serii wygladzajacej. Kolor produktu to taki pomarancz a konsystencja noo dosc gesta. Szampin wydaje sie byc dosyc tresciwy. Wydajny.

Uwielbiam stosowac cala serie tych kosmetykow od Ziaji ale samemu szampinowi rowniez nuewiele mozna zarzucic.

Doskonale myje ale nie zbyt mocno by nie mozna go bylo uzywac codziennie.
Nie jest zbyt agresywny dzieki czemu wlosy sie mocno nie placza lecz nie oszukujmy sie sam szampon nie ulatwi nam rozczesania.
wlosy po samym szamponie sa blyszczace i lekko wygladzone.. nie specjalnie zmiekczyl mi jednak wlos.

Lubię go

Ziaja, Kuracja olejkami arganowym i tsubaki, Szampon wygładzający to kolejna próbka, którą otrzymałam do przetestowania.
Szampon jest przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych.
Jestem zadowolona z rezultatów,
włosy po umyciu były miękkie i gładkie w dotyku. Dobrze oczyszczone i nabłyszczone. Wizualnie jakby ich było wiecej.
Zapach tego szamponu jest obłędny, jak dobre perfumy.
Konsystencja jest troszkę za gęsta, przez co jest mniej wydajny. Ogólnie jestem na tak.

Kupiony w: U konsultantki

Zapach i dzaiałanie na TAK

Kiedyś otrzymałam próbkę szamponu za zakupy w sklepie Ziai i już wtedy kosmetyk przypadł mi do gustu, aż w końcu skusiłam się na pełnowymiarowe opakowanie. Wydajny, dobrze się pieni, dobrze oczyszcza włosy, pięknie pachnie. Mimo mocno "olejowego" składu nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów, a dzięki niemu wygładza włosy i ogranicza puszenie.