Lovely, K'Lips, Matte Liquid Lipstick & Lip Liner, Lip Kit (Zestaw do wykonywania makijażu ust (matowa pomadka i kredka))

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.90/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 1 szt

Zestaw do wykonywania makijażu ust. Zawiera płynną pomadkę o matowym wykończeniu i konturówkę do ust w tym samym kolorze.

w płynie
kryjące
hipoalergiczna
Efekt
matowe

Skład jest w trakcie moderacji.

• Kredka: Cera Alba, Petrolatum, Ricinus Communis Oil, Cera Carnauba, Ozokerite, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, [+/-]: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 15850, CI 77499, CI 15985. Matowa pomadka: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Mica, Silica, Hydrogenated Polydecene, Polysilicone-11, Nylon-12, Isononyl Isononanoate, Polyhydroxystearic Acid, Laureth-12, Propylene Carbonate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, [+/-]: CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491, CI 15850, CI 42090.

Lubię do nich wracać

Zestaw składa się z płynnej pomadki I kredki. Mialam juz chyba wszystkie możliwe kolory I lubię do nich wracać. Zawsze na promocji w rossmanie -55 kupowałam kolejny zestaw I mam ich nadal kilka w domu!
To był hit wśród moich koleżanek, każda z nas chciała to mieć.
Samą kredka jest super, jest miękka, fajnie sunie po ustach. Często używałam jej samej I tak zostawialam.
Pomadka tez jest całkiem dobra, zastyga, nie robi jakis wielkich śladów na szklankach, Ale jakieś tam ślady zawsze pozostają. Pomadka dosyć szybko się zjada, Ale konturówka wpijała się w usta i zostawała na nich dlugo czas. Pomadka pachnie przyjemnie wanilią. Ogólnie zestaw na plus. Pewnie przy najbliższej promocji w rossmanie znów kupię ten zestaw

Zestaw godny uznania

Choć nie lubię kosmetyków inspirowanych droższymi markami, to ten zestaw przypadł mi do gustu.
Marka Lovely za stosunkowo niską cenę oferuje nam zestaw konturówka+ matowa pomadka.

Muszę przyznać, że konturówki z zestawu K'Lips to najlepsze konturówki, z jakimi miałam do czynienia. Są miękkie, masełkowate, dobrze napigmentowane, bardzo łatwo się nimi rysuje i naprawdę je kocham. Często kupuję zestaw dla samej konturówki.

Pomadka zastyga na pełen mat, nie klei się, dość dobrze trzyma się na ustach, choć po posiłku trzeba ją poprawiać. Odnoszę wrażenie, że trochę wysusza, usta przed jej nałożeniem muszą być dobrze nawilżone, gdyż może podkreślać suche skórki.

Gama kolorystyczna wciąż się powiększa, znaleźć można zarówno nudziaki, jak i czerwień, ciepłe i chłodniejsze odcienie.

Fajny, tani zestaw

Zestaw zachęca do zakupu swoją stosunkowo niska ceną, a jest to tylko jedna z wielu jego zalet. Kredka jest bardzo miękka, ma piękny kolor, który jest widoczny na ustach, z łatwością można stworzyć nią makijaż ust stosując jako konturówkę, bądź również jako wypełnienie. Pomadka ma klasyczne opakowanie, aplikator jest miękki i miły w dotyku. Kolor po nałożeniu jest identyczny jak w opakowaniu, fajnie zastyga na ustach, wykończenie jest matowe. Jedynym małym minusem jest trwałość tych produktów, ale myślę, że za tą cenę można pokusić się co jakiś czas o poprawki makijażu ust.

Miłe zaskoczenie!

Nabyłam ten zestaw niedawno na promocji, skusiłam się na niego ponieważ już dawno chciałam przetestować ten produkt ale szkoda mi było wydać tyle kasy, nie przepadam za matowymi i płynnymi pomadkami, lubię klasyczne wersje, ale jestem otwarta i chętnie próbuję różnych rzeczy. Jakiś czas temu kupiłam płynną matową pomadkę z Golden Rose i niestety zawiodłam się. Podobny zawód dała mi inna płynna matowa pomadka firmy Lovely sprzed kilku lat. Obawiałam się tego samego efektu kleju na ustach również w zestawie K'Lips, jednak pozytywnie mnie ten produkt zaskoczył! Wybrałam wariant o nazwie Candy Shop, kolor bardzo mi się podoba, jest to brudny zgaszony brązowawy róż, bardzo zbliżony do mojego koloru ust. Konturówka jest bardzo miękka, kremowa, przyjemna, bez problemu można ją rozprowadzić na całych ustach. Pomadka ma zapach dosyć intensywny, przypomina mi perfumy, ale nie jakieś konkretne! Bardzo łatwo rozprowadza się ją na ustach, błyskawicznie pokrywa je kolorem o pełnym kryciu, formuła jest delikatna i przyjemna, w ogóle nie wysusza ust i jest prawie niewyczuwalna, nie daje żadnego uczucia dyskomfortu, wykończenie jest kremowo-matowe, pomadka jest trwała, pięknie wygląda na ustach i cudownie się nosi przez wiele godzin, nie trzeba jej często poprawiać, jest też bardzo wydajna, wystarczy jedna porcja z aplikatora na wargę i efekt jest przecudny, no jestem mega pozytywnie zaskoczona! :) Mimo wszystko wolę jednak tradycyjne formy pomadek i dlatego nie wiem czy skuszę się ponownie na ten zestaw, ale z pewnością będę go używać, jest naprawdę godny polecenia!

Fajny zestaw

Mam wiele produktów marki Lovley i ogólnie na szczęście nie trafiłam z tej marki na żadnego bubla. Szminka Lovley to raczej dobry zakup wart polecenia. W dość niskiej cenie otrzymujemy szminke plus konturowke. Sama szminka ładnie pachnie nie wysusza i dobrze kryje. Z trwałością to tak różnie zależy co się robi, jeżeli coś zajada tłustego to niestety te duo nie wytrzyma za długo ale przy zwykłym piciu kawki i herbatki to wyniki są niezłe. Konturowka miękka przyjemna w użyciu. Forma standardowej kredki bez mechanizmu wykręcania jest małym minusem.

jak dla mnie mało trwały

dużo słyszałam o tym zestawie. kupiłam na jakiejś promce, użyłam z kilka razy i nie za bardzo się polubiliśmy... skończył na dnie szuflady.
sama kredka jest naprawdę super. nie ma problemu z pracą, ładnie sunie i nie jest tępa. dodatkowo jest całkiem trwała.
co do pomadki jest ok ale nie jest tak trwała jak bym chciała. nie mam pojęcia czy mam wadliwy produkt ale słabo kryje mi usta.

Ok ale bez szału

Na początku myślałam że te pomadki są super. Ale po kilku dniach noszenia golden rose albo Maybelline widac różnice. Te pomadki k lips nie są złe, opakowanie nawet sie trzyma, zapach nie jest najgorszy, kolory ładne. Kolor wyciera się trochę po ok 2 h i zbiera na brzegu ust. Trochę też przesuszają usta. Generalnie jakość podobna do pomadek Bell z Biedronki. Konturówki są przyjemne, kremowe, pasują do koloru pomadki.
Kolor 07 to odpowiednik Fenty uncuffed

Zestaw od Lovely

Wystarczy mała ilość pomadki, aby pokryć całe usta, im mniej produktu nakładamy, tym lepiej. Pędzelek jest dobrze wyprofilowany.
Pomadka ładnie pokrywa usta, nie uwydatnia suchych skórek, a kredka jest miękka, dzięki czemu dobrze się z nią pracuje.
Pomadka ma delikatny, niechemicznych zapach.

ógolnie jest okej, ale..

kolory są przepiękne, takie jakich szukałam. Mam natomiast problem z tym, że zjada się od środka i nie jest zbyt trwała.
Nadaje mi efekt takiej pudrowości, przez co boje się jeść kiedy mam ją na ustach.
Cena jest bardzo przystępna.

Uwielbiam kolory mimo gorszej trwałości

Pomadka ładnie równomiernie się rozprowadza, nie ma konieczności nakładania dużej ilości produktu by uzyskać idealne krycie. Produkt nie zbiera się w załamaniach ust, delikatnie odbija się np. na szklankach. Brzydko się niestety zjada, nie mogę powiedzieć, że nie równo ale mam wrażenie jakby się kruszyła. Jednak nie stawarza to problemu przy poprawkach. Kolory są piękne, długo szukałam odpowiedniego koloru nude i tutaj mi się udało.
Konturówka jest idealnie dopasowana, fajna jako baza pod pomadke, przez co lepsza jest jej trwałość. Produkty nie wysuszają ust, są delikatnie kremowe.
Opakowanie jest ładne, nie miałam z nimi problemów, było bez szwanku do ostatniego użytku. Zdecydowanie kupuję kolejne produkty gdy tylko skończy się dane opakowanie.

;)

Te pomadki wyszły w tym samym czasie co pomadki Kylie Jenner, dlatego uważam, że są kopią tych produktów. Kopia, która w pełni mnie zachwyca. Konturówka miękka- zadowalająca, a pomadka super się trzyma i ma piękny kolor. Każdy produkt z tej serii jest ekstra.

Sentyment!

Całe liceum przechodziłam w tych pomadkach i konturówce. Nie były wybitnie trwałe, brzydko się zjadały, ale nudziak był zjawiskowy! Konturówka dosyć twarda. Coś ala ołówek. Pomadki bardzo ładnie pachniały, chyba wanilią. Standardowy aplikator jak w tanich błyszczykach. Przy nałożeniu kilku warstw kawali się na całych ustach. Wygląda ciężko i pęka. Przy nałożeniu jednej warstwy jest okej.

Świetne pomadki

Pomadki te używam odkąd pojawiły się na rynku i do tego momentu posiadam wszystkie kolory, także uważam, że wypadałoby w końcu napisać recenzję :D
Ich opakowanie jest typowe dla pomadek w płynie więc myślę, że tu nie będę się rozczulać. Ta zakrętka odczepiła się od aplikatora w trzech moich szminkach i jest to trochę irytujące, ale już nie będę brać tego za wadę. Musiałam podkreślić! Szata graficzna pudełeczka ciekawa. Oba produkty znajdują się na plastikowej tacce, aby nie latały po opakowaniu.

Pomadki pachną bardzo urzekająco (w zależności od koloru) wyczuwam tam wanilię, puder, budyń, ciasteczka. Konsystencja jest bardzo przyjemna, aksamitna przy rozprowadzaniu - zastygająca na mat po krótkiej chwili. Nie odczuwam nieprzyjemnego ściągania, szminka nie włazi w zmarszczki i nie pęka pod wpływem mimiki twarzy. Nie zauważyłam również innych efektów takich jak uczucia ściągania czy wysuszania ust. Pomadka jest komfortowa w noszeniu gdyż można zapomnieć o tym, ża ma się ją na ustach. Jedna warstwa lub dwie cienkie w zupełności wystarczają, ponieważ pigmentacja jest bardzo wysoka. Po paru godzinach zjada się we wewnętrznej stronie warg - jednak wygląda to estetycznie i nie razi zbytnio. Nie zauważyłam, by się rozmazywała czy zostawiała ślady na szklankach czy nawet podczas buziaka na ustach drugiej osoby. Konturówka pasuje kolorem idealnie, jest miękka, przyjemnie się rozprowadza, dobrze się ją ostrzy.

Jedyne na co zwróciłabym Wam uwagę przy zakupie - posprawdzać swatche w necie, gdyż te zdjecia producenta jak i grafiki na opakowaniach trochę się różnią. Wypróbowałam już wszystkie kolory i prawdopodobnie kupię ponownie mój ulubiony - Magic Dessert, gdy już mi się skończy. Polecam na wypróbowanie, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście :)