Lovely, K'Lips, Matte Liquid Lipstick & Lip Liner, Lip Kit (Zestaw do wykonywania makijażu ust (matowa pomadka i kredka))

Zestaw do wykonywania makijażu ust. Zawiera płynną pomadkę o matowym wykończeniu i konturówkę do ust w tym samym kolorze.

w płynie
kryjące
hipoalergiczna
Efekt
matowe

Zestaw pomadki z konturówka jest hitem

Ten duet znam od wielu lat. Już w szkole średniej używałam go i nigdy mnie nie zawiódł.
Zacznę od tego, że konturówka jest idealnie dobrana kolorystycznie do pomadki.
To połączenie gwarantuje idealne usta bez brzydkich konturów.
Konkurowała jest wystarczająco miękka, ale nie msselkowa, przez co w łatwy sposób można odrysować sobie idealne usta.
Pomadka jest matowa i dosyć szybko zastyga.
Bez spożywania posiłków zestaw utrzymuje się wiele godzin.
Przy jedzenie już jest gorzej, ale wiadomo, że gdy sięgania po jakieś tłuste potrawy to każda pomadka nie przetrwa tego.
Ta przy jedzeniu kanapki czy sałatki utrzymuje się świetnie.
Z całego serca polecam ten duet.
Sama mam kilka odcieni.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Godny uwagi i polecenia duet

Lubię testować nowości dlatego też co jakiś czas udaje się na zakupy kosmetyczne. Jednym z zakupów był ten duet kredka plus pomadka. Fajny , dobra cena , dobra pigmentacja . Czego chcieć więcej? Spełnia swoją rolę plus za miękką końcówkę do nakładania produktu. W precyzyjny sposób można to wykonać. Utrzymuje się naprawdę długo.

nie kupię ponownie

Zestaw zakupiłam w rossmannie na promocji z powodu licznych bardzo dobrych opinii. Konturówka zalety:
-kolor
-trwałość
-krycie
Konturówka wady:
-niestety po kilku temperowaniach zaczęła się kruszyć i nie można było nią już pracować
pomadka zalety:
-kolor
pomadka wady:
-trwałość
-krycie(moze nie jest to najgorsze krycie ale jednak ładniej wygląda, kiedy nałoży się drugą warstwę)

Ok zestaw

Kredka do ust jest bardzo fajna i używam ją też z innymi produktami. Sama pomadka jest jednak średnia, po kilku godzinach już nie wygląda dobrze - a usta są przesuszone.

Bardzo fajny produkt w atrakcyjnej cenie

Bardzo dobre produkty za taką cenę. Kredka miękka, trwała bardzo przyjemnie się nią pracuję. Pomadka bardzo trwała, mimo to nie wysusza, pigmentacja również super. Jest to pomadka w płynie, więc chwilkę na zastygnięcie potrzebuje. Uważam, że super pomysłem jest zestawienie kredki i pomadki w jednym, na pewno ułatwia to bardzo pracę. Moimi ulubionymi kolorami są te ‘’nudziaki’’ z bardziej ‘’soczystymi’’ nie miałam okazji pracować, teraz widzę, że większośc jest już niedostępna.

Jest dobra, ale nie specjalna

Nie polubiłam się za bardzo z tą pomadką. Kolor moim zdaniem wygląda sztucznie. Muszę jednak przyznać, że na ustach trzyma się dobrze i jest trwała (chociaż to również zależy, bo czasem się zjada). Konturówka zepsuła się zanim zdążyłam jej użyć. Za tą cenę - polecam, ale sugeruję dobrze popatrzeć na kolor.

Matowa pomadka

Pomadke kupiłam za grosze na promocji. Wtrzymalosc jej jest bardzo dobra, utrzymuje się kilka godzin. Częściej jej jednak używam beż kredki, ale to tylko wynika z mojego lenistwa. Niestety nie dopasowalam dla siebie idealnego koloru.

Mega Hit!

Najlepszy zestaw do makijażu ust! mam kilka kolorów z tej serii, kupione za grosze na promce.
Łatwo się rozprowadza, po nałożeniu piękny mat . Można pić jeść, nie schodzi szubko z ust. Jest bez zapachu , ale to nie jest najważniejsze skoro efekt jest Wow! Starcza na bardzo długo

Zamiennik

Naprawdę super tani zestaw pomadki z konturówką, w fajnych kolorach. Wg. mnie jest to naprawdę okej pomadka i zamiennik tych od Kylie. Konturówka jest fajna kremowa, a pomadka mocno matowa, ale nie wysusza przy tym ust, ani nie robi skorupki. Kolorki też są ładne i wyraziste i jest ich trochę do wyboru. Co do trwałości to nie jest to extra lasting czy super stay i po kilku godzinach trzeba poprawiać i widać, że się " zjada" ale jest naprawdę spoko.

Po prostu ok

Produkt można kupić w Rossmanie za ok. 25zł.

Zestaw zawiera pomadkę w płynie i konturówkę, gama kolorystyczna to dość jasne nude i róże, które przypadną do gustu przeciętnej osobie.
Opakowanie pomadki jest plastikowe, małe, ale wytrzymałe i nie ścierają się z niego napisy. Konturówka to zwykły ,,ołówek", który we własnym zakresie trzeba temperować. Jej odcień jest też o pół tonu ciemniejszy niż pomadki.

Mam 2 kolory: Milky Brown i Magic Dessert. Są to bardzo codzienne brązy, na mojej bardzo bladej cerze wypadają jako nude, ale nie są to kolory z tych trupich, jasnych jak korektor odcieni. Konturówki są bardzo przeciętne. Nie używam takich produktów na co dzień i te mnie do siebie nie przekonały. Od tak kremowe, cieniutkie kredki, które nie są zbyt trwałe, a jednocześnie dość problematyczne przy nakładaniu na całą powierzchnię ust, szczególnie jak ktoś ma je dość spore.
Pomadki mają formułę przyjemną do używania na co dzień. Nie robią skorupki, mają matowe, ale nie suche/płaskie wykończenie i w większości zastygają, dzięki czemu są dość trwałe i nie rozmazują się. Po większym czy bardziej tłustym posiłku trzeba je poprawić, bo zjadają się i szybko rozjeżdżają się na konturach. Nie wysuszają ust, więc są bardzo komfortowe na co dzień, ale mają jedną, dużą wadę - nie współpracują z błyszczykami. Po nałożeniu na pomadkę balsamu/błyszczyku formuła od razu się ,,topi", wchłania w usta i po godzinie, dwóch wymaga zaaplikowania od nowa.

Podsumowując, pomadki są bardzo komfortowe i wygodne do codziennego używania. Są trwalsze niż pomadki w sztyfcie, ale nie jest to nic szczególnie trwałego i pomimo bardzo ładnego, wręcz ,,drogiego" wyglądu na ustach, nie nadają się do noszenia na nich błyszczyku czy balsamu.

Słaby wybór

Kupiłam w ciemno, ale zakup niestety okazał się być tym nie trafionym. U mnie się nie sprawdziła. Kolor też nie mój, ale oddałam znajomej i jej np. pasuje. Więc o tylko dobrze, że ktoś sobie mógł skorzystać :)

UWIELBIAM

Uważam, że jest to fantastyczny zamiennik dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na podmadki od Kylie Jenner. Konturówka jest bardzo precyzyjna, fantastycznie wpasowuje się kolorystycznie do pomadki, a oba produkty są niezwykle wytrzymałe. Pomadka, mimo że matowa, nie sprawia wrażenia wysuszających się ust i pięknie wykańcza cały makijaż.