Seyo, Pleasures, Energetyzujący żel pod prysznic 'Słodka malina'

Seyo, Pleasures, Energetyzujący żel pod prysznic 'Słodka malina'

Żel do pielęgnacji ciała. Dzięki idealnie dobranym składnikom doskonale myje i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia ciała, a także sprawia, że skóra staje się wyjątkowo świeża, miękka i zadbana. Energetyzujący słodki zapach dodaje pozytywnej energii. Został wzbogacony kompleksem witamin A, E, F. Żel posiada neutralne pH dla skóry. Produkt przebadany dermatologicznie.

oczyszczające, nawilżające
zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml
Skóra
normalna

chemiczna malinka

Lubię wszystkie żele pod prysznic tej firmy, dobrze się pienią, są wydajne i tanie i przede wszystkim dobrze oczyszczają skórę. Jeśli chodzi o ten żel, to nie podoba mi się jego zapach, jest bardzo słodki i mdlący, pachnie strasznie chemicznie. Pod prysznicem aż robiło mi się mdło od tego zapachu. Co do innych właściwości żelu, nie mam się do czego przyczepić na prawdę dobry produkt.

więcej w nim cukru niż malin

Nie mam zwyczaju otwierać opakowań w drogerii i pakować w nie nosa także często nacinam się na zapachy.
W tym żelu liczyłam na zapach świeżych malin, z tym mi się kojarzy słowo "energetyzujący". Dostałam jednak kilogram cukru z kilkoma malinami gdzieś w środku. Totalnie nie energetyzujący zapach, powiedziałabym, że słodko-mdlący. Nic specjalnego.

Co do samych właściwości to żel jak żel. Ma gęstawą, ale nie gęstą konsystencję i różowo-transparentny kolor. Pieni się dobrze przy okazji okropnie wysuszając skórę. Zapach na szczęście się nie utrzymuje.
Butla wielka, ale średnio wydajna. Widać zużycie, więc plus. Nie jest drogi, łatwo go dostać. Może dla gruboskórnych się nada, mój mąż nie narzekał i dzielnie zużył opakowanie kolejnego nieudanego zakupu. Więcej do tego żelu nie wrócę.

Błe

Paskudna, przesłodzona landrynka. Koło maliny to nawet nie stało i nie powąchało zapachu. Zęby bolały mnie wręcz, gdy musiałam tego używać. Z bólem ogromnym wyciskałam jak najwięcej żelu, żeby szybko się skończył. Chociaż tyle, że zrobił mi tą przyjemność. Nie dodał mi więcej energii tak na marginesie.
Poza tym żel ma typową konsystencję dla tego typu kosmetyku i ładny kolor. Reszta do kitu.

Fajny

Dostałam ten żel gratis podczas zakupów w Naturze.

+ zapach, prześliczny, jak sok malinowy
+ konsystencja
+ bardzo ładnie się pieni
+ skóra jeszcze przez jakiś czas pachnie malinami
+ opakowanie i pojemność
+ cena

Maalinkaaa!

Kupiłam ten żel przypadkiem, była promocja, potrzebowałam na szybko żelu i tak wybór padł właśnie na ten. Nie jest najgorszy, ale znam ciut lepsze.

Zalety:
- dostępność - w każdej naturze
- cena
- pojemność 500 ml
- wydajny
- gęsta konsystencja
- bardzo prawdziwy i soczysty zapach malin
ładnie się pieni

Wady:
- niestety wysusza skórę

Przyjemny w użytkowaniu żel

Polubiłam inny żel tej firmy"miód z imbirem" dlatego skusiłam się i zakupiłam ten oraz orientalna różę. Do tego żel jest tani. Wygodne plastikowe opakowanie z fajną szatą graficzną.
Plusy:
- Konsystencja: w sam raz nie jest za gęsty ani za rzadki,
- Wydajność,
- Zapach: delikatnie owocowy, nie pozostaje na skórze,
- Dobrze myje i dobrze się pieni,
- Nie wysusza i nie uczula, skóra po użyciu jest miękka i delikatnie nawilżona,
- Dostępność.
Żel spełnia swoją podstawową rolę, dobrze oczyszcza, nie wysusza skóry i fajnie pachnie.

Malinowa kąpiel

Przepiekny zapach malin, cudowna woń nadaje kąpieli przyjemną rozkosz dla ciała. Fajnie sie pieni, po kapieli skora jest przyjemna w dotyku, polecam zwolenniczkom malinowego zapachu, na pewno znajdzie sie kolejnu raz w mojej łazience.

Malinowa mamba za grosze!

Cynk o tym świetnym żelu dała mi koleżanka "leć do apteki, dają tam bosko pachnący żel za piątaka!". I faktycznie - pól litra uroczo słodkiego żelu pachnącego tak bosko, że chce się go zjeść za 4,99! Kupiłam od razu 2 butelki;-) Żel nieziemsko pachnie, fajnie się pieni, jest wydajny i ma wygodne oraz ładne opakowanie. A do tego TA CENA! Myślałam, że najtańsze fajne żele robi ziaja, ale ten ją przebił. Co ciekawe, inne żele z tej serii (róża, miód z imbirem i piżmo z drzewem sandałowym) nie pachną ani trochę zachęcająco... Nie wiem, czy ten malinowy żel mnie zenergetyzował, ale na pewno rozkochał w sobie!

Oranżada

Miałam go na wiosnę, bo spodobał mi się zapach oranżady. Żel jak żel, myje.
Skład przeciętny, szybko się skończył, pewnie kupię, jak znowu mnie najdzie na zapach oranżady.