Ideenwelt, Reisehaartrockner (nowa wersja) (Suszarka podróżna składana)

Ideenwelt, Reisehaartrockner (nowa wersja) (Suszarka podróżna składana)

Pojemność 1 szt

Podróżna suszarka do włosów: wydaje 1200 W; atrakcyjny design; składana rączka; 2 ustawienia nawiewu, praktyczny uchwyt do zawieszenia; 115/230 V ~ 50 Hz; w torebce na zamek błyskawiczny.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Mała a daje radę

Zakupiona na szybko w Rossmannie, miała być na chwilę, a służy mi już trzeci rok. Jak na tak mały sprzęt działa naprawdę świetnie, posiada dwa poziomy i sprawdza się bardzo dobrze. Na domowe warunki spokojnie wystarcza. Jest mała, składa się na pół, więc wszędzie się zmieści, idealna na podróż.

Mała i poręczna

Nieczęsto suszę włosy jednak bywają takie dni, że potrzebuję wysuszyć na już. Wtedy ta suszarka sprawdza się idealnie. Jest też niezbędna, by ułożyć odpowiednio moją nieokiełznaną grzywkę, bez niej byłaby oklapnięta i nijaka (staram się nie używać lakierów itp. do nadawania objętości i odpowiedniego kształtu grzywce). Przydaje się podczas podróży a jej kompaktowość dzięki składanej rączce pozwala ją zmieścić do każdej torby.

Dobra do sauny na włosy :)

Zacznę od tego,że mało kiedy susze włosy . Zdarzy się to raz na dwa miesiące :)

Jednak lubię tą suszarkę ze względu na mały kształt , poręczności i składaną rączkę :)
Ostatnio zaczęła się strasznie grzać więc chyba powoli nadchodzi jej koniec.

Suszarka idealnie nadaje się do sauny na włosy w wersji domowej , ponieważ pięknie podgrzewa turban , ogólnie funkcje suszarki spełnia , ale po chwili daje dość ciepłym powietrzem chwilami aż gorącym , także staram się jej używać niewiele ze względu na moje włosy :)

Niezbędnik w podróży

Suszarki uzywam sporadycznie, jednak podczas wyjazdow, kiedy musze szybko wysuszyc wlosy jest mi ona niezbedna. Miałam stara wersje tej suszarki, ktora sluzyla mi ponad 1,5 roku. Niestety suszarka sie zepsula, bedac w Rossmannie postanowilam zrobic reklamacje. Pani zaproponowała mi wymiane za dopłata roznicy w cenie i tak oto stalam sie posiadaczka nowej, ulepszonej wersji. Na plus na pewno jest nowy wyglad suszarki oraz bardziej nowoczesny, zgrabniejszy design. Kolorystyka produktu rowniez ulegla zmianie, jest ciemniejsza, niektore elementy np. logo jest bardziej uwidocznione tzn. w starej wersji, gdzie calosc suszarki oprocz raczki byla srebrna, logo bylo wytloczone na srebrnej czesci, w nowej mamy je umieszczone na czarnej wstawce, zrobione jest bialym napisem, co czyni je wyrazniejszym. Nowa wersja posiada przelacznik napiecia z 230V na 115V, czego brakowalo w wersji poprzedniej. Bez zmian pozostaly 2 predkosci nawiewu, uchwyt do zawieszania i wygodna saszetka. Suszarka sprawdza sie idealnie w podrozy dzieki skladanej raczce. Jest to moj niezbednik w walizce i naglych sytuacjach, gdy nie moge sobioe powolic na naturalne suszenie wlosow.

PLUSY:
+ zgrabny i prosty design
+ uchwyt do powieszenia
+ saszetka
+ skladana raczka
+ 2 predkosci nawiewu
+ przełącznik napięcia sieciowego