Fresh&Natural, Tropikalny solny peeling do ciała

Fresh&Natural, Tropikalny solny peeling do ciała

Peeling owocowy zawiera drobne kryształki soli, które w łagodny sposób masują oraz złuszczają martwy naskórek. Peeling wygładza, oczyszcza i przywraca skórze jędrność i świeżość. Ma wyraźny, intrygujący zapach tropikalnych owoców.
Olej z pestek winogron nawilża i chroni skórę przed wpływem czynników zewnętrznych. Nadaje zdrowy kolor i blask skórze. Zawarty w oleju wapń zapobiega rozpadowi włókien kolagenowych odpowiadających za elastyczność skóry.
Olej ze słodkich migdałów stosowany jest w leczeniu egzemy, łuszczycy oraz do skóry suchej, swędzącej i podrażnionej. Używanie regularnie kosmetyków z tym składnikiem nawilża skórę.
Olej arganowy wykazuje działanie wygładzające i ujędrniające – poprawia elastyczność i jędrność skóry, wspomaga odnowę komórek, przeciwdziała procesom starzenia się skóry i powstawaniu rozstępów, a także regeneruje naskórek. Oprócz tego chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi - regeneruje, przyspieszając gojenie ran, oparzeń i pęknięć skóry.
Olej pomarańczowy działa antyseptycznie. Ma właściwości drenujące i jest antyoksydantem. Wnika w głąb skóry, likwidując cellulit i przyspieszając proces pozbywania się toksycznych związków z organizmu. Poprawia kolor skóry. Korzystnie wpływa na elastyczność skóry. W aromaterapii działa relaksująco, łagodzi napięcie i zapobiega bezsenności.
Sól łagodzi obrzęki i usuwa toksyny z organizmu. Dodatkowo ściąga nadmiar wody z tkanek, co jest ważne przy walce z cellulitem.
Kosmetyk konserwowany tylko witaminą E.

Uwielbiam!

Uwielbiam wszystkie peelingi tej firmy, zwłaszcza solne (bo cukrowe są bardzo ostre). Zapach piękny, intensywny, nie do końca tropikalny, ale mnie odpowiada. Robi to, czego oczekuję od peelingu, ładnie wygładza skórę, dobrze ściera i zostawia nawilżoną. Ten peeling jest olejowy i zostawia tłustą warstwę po umyciu - ktoś może tego nie lubić, ale dla mnie cudo. Następnego dnia skóra jest miękka i nawilżona. Jeśli miałabym się czegoś przyczepić to używałam różnych objętości i nie polecam tej największej 1100ml, gdyż przed użyciem trzeba peeling wymieszać (standardowo jest rozdzielony na sól + olej) - bardzo to ciężko zrobić w tej objętości. Poza tym żadnych zastrzeżeń.

Nie ten zapach...

Recenzja będzie w tym wypadku mocno subiektywna, ponieważ jedynym właściwie moim zastrzeżeniem jest zapach produktu, a wiadomo, że gusta się różnią. :) Drobinki solne są delikatne i jakby miękkie, więc jeżeli oczekujemy solnego "drapania", to raczej nie będziemy zadowoleni, ale przez to peeling jest ciut delikatniejszy i bardziej pasuje wrażliwcom. Szczęśliwie nie ma w nim wielu "dodatków" w postaci suszonych kwiatów, owocków czy gałązek, czego ja osobiście nie lubię. Ogółem polecam, zwłaszcza miłośniczkom takich właśnie "tropikalnych" zapachów. Ja sama już go nie kupię, wole np. zapach solnego peelingu z algami.

Bardzo przyjemny produkt

Do tej pory byłam wierna peelingom cukrowym z Fresh & Natural... ale postanowiłam wypróbować także peeling solny.

I prawda jest taka, że nie ma znaczenia który peeling wybierzecie, bo każdy z tej firmy jest super.

Ten ma przepiękny, słodki zapach. Pozostawia skórę nawilżoną i miękką w dotyku.

Dzięki temu , że pojemniczek jest całkiem spory, to peeling łatwo się wydobywa.

p.s.Jedyne na co trzeba uważać w przypadku peelingu solnego to aby nie mieć żadnych ran, czy zadrapań na ciele...bo wtedy strasznie piecze.

Nice ;)

#fresh&natural - Solny peeling do ciała (tropikalny)
✔ Przede wszystkim mdły, pinacoladowy zapach... ledwo dałam radę
✅ Drobinki są średniej wielkości
✅ Bardzo mocno zdziera martwy naskórek, uwielbiam takie
✅ Zapewnia solidną dawkę natłuszczenia, to też uwielbiam
✅ Wydajność średnia
✅ Cena znośna
✅ Wielki plus za skład :-)
Mam jeszcze drugie opakowanie o innym zapachu, zobaczymy. :-D

Godny ;)

Po tym jak malinowa wersja peelingu tej marki totalnie podbiła moje serce porwałam się m.in. na wersję tropikalną mając nadzieję na równie miłe wrażenia.

Pod względem skuteczności - nie mam zastrzeżeń. Tak samo godnie nawilża i pielęgnuje ciało jak mój malinowy faworyt, ostatecznie skład jest równie dobry. Ale okazuje się, że sól nie jest tak przyjemna w użytkowaniu jak cukier - mam sporą skłonność do podrażnień, a sól sprawia że wszystko momentalnie strasznie mnie piecze.
Zapach też średnio mi się spodobał (nie ma porównania z cudną wersją malinową), ale niewykluczone, że fanom świeższych aromatów skradnie serce. Ja tam wolę słodkie zapachy :)