PUPA, Comfort 3 (Podkład nawilżający)

PUPA, Comfort 3 (Podkład nawilżający)

Podkład do każdego rodzaju skóry zaspokajający trzy podstawowe potrzeby: maksymalne nawilżenie, perfekcyjne krycie, naturalny wygląd. Zawiera ekskluzywny kompleks trzech cukrów, które zapewniają natychmiastowe nawilżenie i zapobiegają ponownemu odwodnieniu naskórka. Filtry przeciwsłoneczne S.P.F. 20. Produkt beztłuszczowy.

96 zł / 40 ml

POLECAM

FLUID spełnia OBIETNICE PRODUCENTA, DOBRZE NAWILżA, NIE MA EFEKTU MASKI, DOBRZE SIE TRZYMA PRAKTYCZNIE PRZEZ CAłY DZIEń - NIE KUPIE GO PONOWNIE I NIE POLECAM , PONIEWAZ BRAK MU PEWNEJ ..... MAGII I PRZYJEMNOśCI W UZYWANIU.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe, cześć zeschła sie ze starości.

może być

Zupełnie przyzwoity - ladnie sie smaruje, wyrównuje koloryt, kryje na 3= ;) Jego karmelkowy zapach troche mnie denerwuje (czuję się jakbym rozsmarowala na twarzy toffi). Nie zauważyłam specjalnego działania pielęgnacyjnego, ale na pewno nie wysusza. Niestety po pewnym czasie jakoś spływa i robi plamy. Drugi minus ma u mnie za kolor. W opakowaniu wszystko pięknie, a na twarzy jakoś ziemisto wygląda.