Eveline Cosmetics, 3D Twist Extreme Mascara (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Eveline Cosmetics, 3D Twist Extreme Mascara (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Tusz pogrubiający, wydłużający. Tworzy ekstremalny, bardzo efektowny makijaż, zachowujący jednak naturalny i elegancki wygląd. Rzęsy stają się jedwabiste i elastyczne, dzięki woskowi z pomarańczy, który dodatkowo zwiększa przyczepność, dlatego makijaż jest trwały i estetyczny przez cały dzień.
Proteiny pszenicy tworzą kondycjonującą powłoczkę na rzęsach, która znacznie zwiększa ich objętość.
Ponieważ skomponowany został na bazie fitoskładników (flawonoidów, karotenoidów, glikolipidów i fosfolipidów) tworzących formułę przeciwpodrażnieniową i antybakteryjną, autentycznie pielęgnuje rzęsy, jest delikatny dla oka, również w obecności szkieł kontaktowych.

Cena: ok. 16zł / 10ml

NIGDY WIĘCEJ

Zdarzyło mi się kiedyś kupić ten tusz, kiedy nie maiłam pieniędzy na nic innego. Był fatalny! Najgorsza panda pod oczami jaką można sobie wyobrazić!!! Kruszył się, rozmazywał, sklejał rzęsy
NIGDY WIĘCEJ!.

Używam tego produktu od:uzywałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

okropny

Najgorszy tusz jaki miałam. Po 2krotnym nałożeniu nie widc efektów, rozmazuje się, odbija się na górnych powiekach. Szkoda czasu żeby się z nim męczyc. Poszedł do kosza tego samego dnia w którym go kupiłam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte

nie taki zły... :)

Dostałam go od mamy, która kupiła tusz niepotrzbnie ;) I cóż mogę powiedzieć, nie zachwyca, ale też nie załamuje :). Efekt jest bardzo naturalny, nie skleja rzęs, nie robi grudek. Łatwo się zmywa. Można spokojnie nakładać kilka warst, nie osypuje się. Jednak efekt jest aż ZBYT delikatny. I pomimo, ze tusz dosć ładnie wydłuża, to jednak z pogrubieniem cieniutko...

Raczej już go nie kupię, wolę polować na inne :)

najgorszy

Z wielkim bolem opowiadam te wspomnienia :).Chyba najgorszy jaki dotychczas mialam. Juz nawet nie pamiętam zalet, bo był tak okropny: straszliwie się kruszył, robił oczka misia pandy, a najgosze bylo to,ze brudzil ubrania, np. podczas przytulenia do chlopaka :/, aha zaleta jest to, ze nie splywal od deszczu...ale marne pocieszenie przy takich niedociagnieciach, a i gdzie ta zapowiadana reklama w TV?!

Tak i nie

W porywach oszczędności można sobie kupic i spróbować. Na początku przeraziła mnie szczoteczka, niesymetryczna, skołtuniona z jakimiś fafroclami (podobna do vipery którą po pierwszym uzyciu wywaliłam do kosza) które służą do przedłużania rzęs. Wyciąga się za dużo tuszu. Jednak rzęsy ładnie się rozdzielają i wydłużają. Efekt pogrubienia widoczny po kolejnych aplikacjach. Wolno wysycha i niestety osypuje się z dolnych rzęs po kilku godzinach tworząc efekt misia pandy, nawet przy świeżym tuszu. Taki sobie, daję sobie z nim radę ale wiecej nie będę się męczyć.

dobry polski tusz

ekstremalnych efektów raczej z tym tuszem się nie otrzyma...ale ladnie podkreśla oko a w polączeniu z zalotką daje bardzo dobry efekt. Bardzo dobrze wydłuża, efektu pogrubienia raczej nie zauważyłam(ale na tym mi nie zależy). Plusem jest jego konsystencja- nie za gęsta. Można nakladać kilka warstw, tusz nie skleja ani się nie osypuje.
Minusem może być jego zapach-mocno perfumowany( chociaż mi się podoba;)). Mimo tego nie podrażnia oczu( noszę soczewki).
I to urocze opakowanie.... :)