Diet-Food, Konjac Sponge (Gąbka z rośliny konjac (czarna))

Diet-Food, Konjac Sponge (Gąbka z rośliny konjac (czarna))

Czarna - do cery tłustej i trądzikowej.
Wspaniale oczyszcza, złuszcza i odświeża. Skóra pozostaje naturalnie nawilżona. Miękka i delikatna. Przywraca skórze naturalne pH. Nadaje się do każdego rodzaju skóry, także wrażliwej.

do twarzy
pojedyncze
gąbki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Dla mnie świetna

To moja druga gąbeczka konjac. Pierwszą kupiłam w Rossmannie i byłam z niej bardzo zadowolona.
Drugą gąbeczkę postanowiłam kupić w sklepie z naturalnymi kosmetykami aby sprawdzić czy jest jakaś różnica poza ceną. Zapłaciłam za nią ok 30 zł.
Muszę przyznać, że ze zdziwieniem przeczytałam zamieszczoną poniżej, jedyną zresztą recenzję, ponieważ ja do mojej gąbki nie mam zastrzeżeń.
Używam jej już ponad 2 miesiące (rano i wieczorem) i kolor jest dokładnie taki sam. Gąbeczka nie posiada żadnych dziur ani nie rozpada się. Wszystko jest jak najbardziej ok.
Jest odpowiednio miękka i delikatna ale równocześnie trwała.
Z pewnością jest trwalsza od tej z Rossmanna ale czy jest lepsza tego nie mogę stwierdzić. Jedna i druga sprawdza się moim zadaniem spisuje się dobrze. Z pewnością ta jest trwalsza.
Także ja osobiście polecam.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1

Podróbka

Od dłuższego czasu używam konjac'ów w swojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej w związku z tym mam już za sobą kilka opakować tych gąbeczek.

Niestety ta firma robi tanie podróbki przez co dziewczyny które kupią ten badziew zniechęcają się do gąbeczek a prawdziwe są na prawdę dobre i dają wiele możliwości.

Gąbeczka tej firmy jest tylko pofarbowanym kawałkiem gąbki z którego zmywa się kolor a w prawdziwej gąbeczce coś takiego nie ma prawa się zadziać. Poza tym te gąbeczki rozpadają się niemiłosiernie szybko w porównaniu do oryginału.