Kiko Milano, Liquid Skin Second Skin Foundation (Podkład w płynie)

Kiko Milano, Liquid Skin Second Skin Foundation (Podkład w płynie)

Podkład w płynie dający efekt drugiej skóry, z filtrem SPF 15. Formuła zawiera składniki aktywne o różnorodnych właściwościach - kwas hialuronowy przyczynia się do nawilżania skóry, witamina C i resweratrol pomagają utrzymać elastyczność naskórka, zaś kreatyna sprawia, że skóra jest gładka w dotyku.

Podkład Liquid Skin Second Skin Foundation wtapia się w skórę , nie obciążając jej przy tym. Delikatna i niewyczuwalna konsystencja podkładu zapewnia łatwe nakładanie i aksamitny dotyk oraz średnie krycie o zmiennej intensywności. Obecność filtrów przeciwsłonecznych UVB pomaga zabezpieczyć naskórek.

Szklana buteleczka z kroplomierzem idealnie nadaje się do płynnej formuły Liquid Skin Second Skin Foundation, gwarantując zachowanie na długo skuteczności zawartych w niej składników aktywnych. Podkład dostępny w 14 odcieniach, które dostosowują się do każdego typu karnacji.

ochronne, kryjące, rozświetlające, ujednolicające, nawilżające
hipoalergiczna, bez parabenów
SPF 15 – 30
fluidy
mieszana, normalna, sucha

Idealny!

Uwielbiam ten podkład!! Pomimo, że mam cerę mieszaną to bardzo lobię ten podkład za jego lekkości za to że daje piękny naturalny efekt na skórze. Nakładam pod niego na strefę T bazę matującą i efekt jest bombowy! odcień Neutral 20 jest dla mnie idealny.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Dla mnie bomba!

Dla mnie ten podkład jest wspaniały! Nie jest wcalę tępy, nie zastyga, super się rozprowadza, jest lekki i delikatny :) uwielbiam go!
Na pewno jeszcze nie raz go kupie. Mam odcień Neutral 20, jest idealny do średniej karnacji. Bardzo wydajny, mam go od grudnia i zużyłam może 15%.
Polecam!

Trzeba nauczyć się z nim pracować

Na pierwszy rzut oka mnie zachwycił, potem go znienawidziłam, a na końcu pokochałam. Tak jak w nazwie, trzeba nauczyć się z nim pracować, aby go polubić. Konsystencja jest bardzo lejąca się prawie, że wodnista co jest i plusem i minusem. Plus, bo podkład jest niezwykle lekki. Minus - gąbka i pędzel "piją" go. Kolejna sprawa, bardzo szybko zastyga. Ja nauczyłam się go nakładać tak, najpierw z pipetki na twarz kropkami, następnie pędzlem rozprowadzam po twarzy, a potem wcześniej zmoczoną gąbką dotykam po całej twarzy.
Uwaga, potrafi podkreślać suche skórki, dlatego ważne jest nawilżenie skóry twarzy. Nie jest mocno kryjący, raczej lekki w kierunku średniego, ale myślę, że można spokojnie nałożyć więcej warstw bez obawy o efekt maski.
Ogromnym plusem jest trwałość - całą noc, a nawet poranek trzymał się na twarzy, i nawet rano nie wyglądał źle po całonocnej imprezie, a nie używałam pod niego żadnej bazy. Drugi plus to kolor, jestem bladziochem, a odcień 01 light rose jest idealny, nigdy wcześniej nie znalazłam tak idealnego kolorystycznie dla mnie podkładu.
Ogólnie jestem zadowolona z podkładu, na co dzień używam innego, ale jeśli chodzi o wyjście zdecydowanie sięgam po ten, bo jest trwały i daje naturalny efekt, więc mój makijaż jest zawsze lekki i mam pewność, że będzie trzymać się całą noc.

Wykorzystała: kilka próbek

Niewypał

Niestety. Zapowiadał się obiecująco, ładnie wyglądał na twarzy, krył w takim stopniu w jakim mi to odpowiadało, nie tworzył maski, a nawet kolor był odpowiedni. Jednak po stosowaniu go kilka dni pod rząd niesamowicie mnie zapchał. Niestety, ale jestem zmuszona go odstawić, a szkoda bo wydawał się naprawdę fajny

Nie.

Podkład o formule bardzo lejącej, wodnistej. Podczas rozprowadzania na twarzy daje oleisto- suche uczucie. Słabo kryje, matuje, ale jednocześnie bardzo wysusza. Jest dość lekki, ale robi więcej szkód niż pożytku. Trwałość i wydajnośc ->słabe. Osobiście nie jestem z niego zadowolona.
Opakowanie wygodne w użyciu, po wykończeniu produktu da się je wymyć i używać do olejków (i to rozwiązanie polecam tym, którzy kupili, żałują i chcą jakoś sobie to zrekompensować)