Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący)

Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący)

Kryolan Anti Shine Powder to puder o niezwykłych właściwościach matujących, zalecany szczególnie do cery tłustej lub mieszanej. Niezwykle lekki, poręczne opakowanie, nienaganny mat to główne walory pudru Kryolan Anti Shine Powder .

matujące
Krycie
lekkie
sypki

najlepszy puder sypki

Pierwsze swoje opakowanie kupiłam dwa lata temu, po dość długim zastanawianiu się, nie byłam przekonana co do ceny. Kupiłam i nie zawiodłam sie, pieknie trzyma mat przez caly dzień, nigdy wczesniej moja cera nie była tak matowa po 8h. Uwazam, że jest warty swojej ceny. Może troche bielić, lecz nałożony w małej ilości nie pozostawia bialych plam. Super sie sprawdza na wszelkiego rodzaju imprezy, zwłaszcza te do białego rana. Przy codziennym użytkowaniu, starcza na ładne pół roku . Łatwo wyjąć wieczko, co pozwala na wydobycie produktu do końca.

Jedyny słuszny puder dla cery tłustej

Mam cerę tłustą i żaden inny puder nie fajek jej rady, nawet przy podkładzie Estee Lauder. Dzięki pudrowy Kryolan makijaż trzyma się cały dzień i cała noc bez żadnych poprawek. Ja uwielbiam matowe wykończenie i nie Kubie się świecić wiec dla mnie to strzał w dziesiątkę!

bardzo dobry do bakingu

puder kupiłam w sklepie internetowym TopEstetic, trafił do mnie jeszcze tego samego dnia. zapłaciłam za niego jakieś 71zł, więc ktoś może pomyśleć, że nie jest to najtańszy kosmetyk. nic bardziej mylnego. pojemność produktu to aż 30g, także można wręcz powiedzieć, że za taką jakość i markę, jaką jest Kryolan, to tanio jak barszcz. codziennie utrwalam tym pudrem makijaż. nie wysusza, nie ściąga, a jeśli ktoś nie lubi uczucia zbytniej pudrowości, zawsze na koniec może zastosować dowolną mgiełkę. moja buzia lubi się świecić w strefie T, z czym puder nieźle sobie radzi. używam również do bakingu, dzięki czemu makijaż jest niezniszczalny. opakowanie jest duże, dlatego też nie nadaje się do wrzucenia do torebki lub małej kosmetyczki, czy na wakacje - to produkt dla osób, które lubią duże pojemności :) i także dla tych, które pracują w zawodzie wizażysty. jedyne, czego nie lubię, to opakowanie, gdyż, niestety, kosmetyk się wysypuje i marnuje i to raczej nieuniknione...

Najlepszy w swojej kategorii

Nie znalazłam do tej pory lepszego. Z racji tego, iż mam problemy z ogromnie świecącą się cerą, to jest jedynyny kosmetyk, który radzi sobie przez większośc dnia utrzymać moją twarz w ryzach. Na co dzień nie stosuje pudrów i podkładów, jedyne czego oczekuję, to matowej cery, co puder Kryolan mi daje.
Nie zamienię na żadnen inny, chyba że znajdę coś co działa podobnie tylko z lepszym składem.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Niestety ten produkt mnie rozczarował, spodziewałam się czegoś o wiele lepszego. Puder sypki Kryolan niestety w działaniu nie różni się niczym od tańszych tego typu produktów z drogerii. Naprawdę niczym się nie wyróżnia. Jego trwałość jest średnia, potrafi bielić skórę, opakowanie nie zachwyca. No cóż, średniaczek z niego. Na jego niekorzyść przemawia również bardzo wysoka cena.

Dobry ale nie dla każdego

Puder zakupiłam w celu matowienia strefy T, jednak ten puder robi to aż za bardzo. Być może nie mam aż tak przetłuszczającej się strefy T bo cały dzień po tym pudrze wygląda ona mało ciekawie – tak papierowo i bardzo bardzo sucho więc osoby z naprawdę tłustą skórą pewnie będą kochać ten puder mnie on niestety leży, być może zużyje mieszając go z innym puder w celu złagodzenia efektu matowienia, zresztą im jestem starsza tym mnie lubię efekt 100% matu na skórze ale to podobno z wiekiem tak jest ;) puder potrafi też bielić twarz więc trzeba z nim uważać przy aplikacji, cena 80 zł za 30 g pudru więc nie jest aż tak drogo bo puder wystarczy na naprawdę długo.

Idealnie matuje

Myślałam (koleżanki też, mama i każdy, kto usłyszał), że chyba mnie pogięło. Puder ryżowy jak każdy inny i równie dobrze mogę go kupić w Rossmanie za 20 złotych z innej marki. Ale udało się mamę namówić, to jest! I jestem z niego bardzo zadowolona. Większość pudrów, jakie miałam, pozostawiały nieprzyjemną i brzydką fakturę i widać było, że mam go na twarzy, nawet w malutkich ilościach.

dobry puder

Jest to kolejny puder od kryolan, na który się zdecydowałam. Mam mocno przetłuszczającą się skórę i dlatego zdecydowałam się na coś od profesjonalnej marki licząc, że te produkty będą lepsze niż drogeryjne. Biorąc pod uwagę cenę do gramatury uważam że wypada bardzo dobrze. Wydajność też rewelacyjna, bo naprawdę potrzeba niewiele pudru aby uzyskać matowy efekt. Co do trwałości makijażu po zastosowaniu pudru, myślę że te ok 6 godz bez poprawek jest u mnie dobrym wynikiem. Twarz wygląda na optycznie wygładzoną, jednak większa ilość pudru lub próba bakingu kończy się u mnie białawą poświatą i takim przesadzonym, nienaturalnym efektem matu. Zauważyłam, że przy dłuższym stosowaniu trochę przesusza skórę szczególnie na policzkach.

Przeciętniak

Skuszona wieloma pozytywnymi recenzjami zdecydowałam się na zakup tego pudru. W bardzo przystępnej cenie (ok. 80 zł) można otrzymać duże opakowanie bardzo wydajnego produktu, o czym świadczy choćby fakt, że połowa otworów jest zaślepiona, co ma zapobiec aplikacji przesadnej ilości pudru. To tyle o zaletach. Puder silnie wysusza, ale to z kolei powoduje reakcję obronna skóry i w efekcie wzmożoną produkcję sebum. Mimo, że puder należy do grupy transparentnych, to bieli twarz, ale chyba największą jego wadą jest jego frakcja-puder jest grubo zmielony. Zdecydowanie nie nadaje się do aplikacji bezpośrednio na krem/ bazę i korektor z pominięciem podkładu.

Potrafi wybielić

W jednym opakowaniu otrzymujemy bardzo dużą ilość produktu, stąd pewnie ta dość wysoka cena. Opakowanie ładne, ale średnio poręczne.
Jest to typowy puder sypki. Bardzo łatwo się go aplikuje pędzlem, jak i gąbeczką.
Ma białą barwę.
Nałożony w małej ilość daje piękny efekt zmatowionej, ale zdrowej buzi. dopasowuje się do kolorytu twarzy. Fajnie współgra z innymi produktami. Utrwala makijaż.
Niestety, nałożony w zbyt dużej ilości, potrafi mocno wybielić.
Nadaje się do bakingu.
Ładnie wygląda na zdjęciach.
Jest bardzo trwały. Trzyma się na twarzy cały dzień.
Jest mega wydajny, co wystarczy odrobina, by pokryć całą twarz.
Dobrze dostępny w internecie.
Ogólnie, polecam.

Bardzo dobry puder

Mam cerę przetłuszczająca się w strefie T i ten puder sprawdza się u mnie rewelacyjnie, bardzo dobrze matuje skórę. Najlepiej sprawdza mi się wtłoczony puszkiem wtedy utrzymuje mat na wiele godzin. Jest też baardzo wydajny, przy codziennym używaniu opakowanie starcza mi na rok. Jestem zadowolona z tego produktu i napewno kupię go ponownie.

Używa produktu od: próbka

Jestem pod wrażeniem

Dostałam próbkę tego pudru (jej wielkość odpowiada normalnej wielkości niektórych pudrów) i już od początku byłam zachwycona. Oczywiście puder się pyli, trochę lata, ale można to przeżyć, bo jakość jest naprawdę świetna. Puder super matuje i bardzo utrwala, łączy się z każdym moim podkładem, korektorem, kremem BB/CC itp. Do tego jest niesamowicie wydajny - używam mojej próbki już ładne kilka miesięcy i nie jestem jeszcze nawet w połowie. Produktu nie powinno nakładać się dużo, wtedy tworzy tak jakby efekt "kredy", bardzo go widać i bieli twarz, a już mała ilość ładnie poprawi nam buzię. Jest trwały, a na zdjęciach nie wyglądam przez niego jak worek mąki no i nie zapchał mi porów.

Myślałam, że będzie lepszy...

Dostępny niemal w każdej drogerii internetowej, cena ok. 80 zł za aż 30 g produktu! Cena może wydawać się wysoka lecz w przeliczeniu na typową gramaturę pudrów drogeryjnych, wychodzi naprawdę tanio!

Dlugo zwlekałam z opinią. Przetestowałam go z podkładem Vichy Dermablend, Revlon Colorstay i L'Oreal True Match. Wiązałam wielkie nadzieje z tym pudrem. Na wizażu został dodany już w 2005r., co oznacza, że jest na rynku (prawdopodobnie z niezmienionym składem) od conajmniej 15 lat! I niestety to widać... Bo obecnie jest wiele lepszych i unowocześnionych formułą pudrów... Nie dziwiły mnie zachwyty tym pudrem 10-15 lat temu, ale dziwią mnie teraz.

OPAKOWANIE

Całość wygląda profesjonalnie. Granatowy kartonik, a w środku plastikowy, duży, okragły, przezroczysty sloiczek z dużą szarą zakrętką z teatralną maską na wieczku. W środku sitko, przez które ledwo cokolwiek wylatywało, więc wyjęłam je. Odrobinę pudru wysypuję na zakretkę i nakładam pędzlem na twarz.

PUDER - DZIAŁANIE

Puder jest drobno zmielony, niestety strasznie się pruszy. Wpada do nosa, oczu, wszystko ląduje na koszulce. Używam minimalną ilość, trzeba być bardzo ostrożnym, bo z tym pudrem można naprawdę przesadzić i zamiast ładnej buzi otrzymamy białą maskę.

Jest na pewno trwały, dobrze trzyma w ryzach podkład. Dobrze matowi. Niestety nie współgra z wieloma kosmetykami. Żaden rozświetlacz nie daje rady, nie ma tego pięknego błysku tafli, dalej jest mat, tak jakby puder wszystko pochłaniał. Trzeba użyć naprawdę dużą ilośc rozświetlacza, żeby było cokolwiek widać. Dodatkowo każdy bronzer robi plamy na tym pudrze. Naprawdę nie wiem, co z nim nie tak.

Puder przypomina mi trochę puder ryżowy z Ecocery. Kryolan kupiłam skuszona wieloma pozytywnymi opiniami zarówno youtuberek, jak i zwykłych dziewczyn w Internecie. Dla mnie to totalna klapa. Zużyję go prawdopodobnie do końca, ale już go więcej nie kupię.