Avon, True Colour, Conditioning Nail Enamel Remover [Nail Experts, Clean & Correct Nail Enamel Remover] (Zmywacz do paznokci z odżywką)

Zmywacz do paznokci Avon dokładnie oczyści i odżywi Twoje paznokcie, łagodząc podrażnienia dzięki zawartości panthenolu.

Skuteczny i pachnący zmywacz do paznokci z łagodzącym panthenolem
Efekt: oczyszczona i odżywiona płytka paznokcia – gotowa do aplikacji kolorowego lakieru
Subtelny kwiatowy zapach i nawilżone, zdrowo błyszczące paznokcie? Mówimy o odżywce? Też! Odżywka i zmywacz w jednej buteleczce to istna rewolucja! Bezacetonowy, pachnący zmywacz z dodatkiem panthenolu kompleksowo pielęgnuje Twoje paznokcie, jednocześnie dbając, byś mogła precyzyjnie usunąć niechcianą warstwę lakieru.

bez acetonu
zapachowa

Kupiony w: U konsultantki

Usuwanie lakieru jest teraz łatwe i efektywne

Ten zmywacz do paznokci jest absolutnie niesamowity. Po pierwsze, ma niesamowicie przyjemny zapach, który różni się od typowych drażniących chemikalii. To prawdziwie orzeźwiające, zwłaszcza w porównaniu z innymi zmywaczami, które miałam wcześniej. Cieszę się, że nie muszę już mierzyć się z nieprzyjemnymi zapachami podczas korzystania z tego produktu.

Ale najważniejsze jest to, że Von True Colour, Conditioning Nail Enamel Remover rzeczywiście działa. Usuwa lakier z moich paznokci szybko i skutecznie, bez potrzeby trzymania palców w moczeniu przez długie minuty. Wystarczy kilka przeciągnięć wacikiem nasączonym tym zmywaczem, a lakier znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jestem pod wrażeniem, jak łatwo się go używa.

Sprawdził mi się

Zmywacz potrzebny jest mi tylko do paznokci u nóg ze względu na hybrydę na dłoniach. Bardzo fajnie poradził sobie zarówno z lakierem gładkim jak i takim brokatowym. Ma wygodne i estetyczne opakowanie. Jak najbardziej na plus

Sądzę, że nie warto wydawać tak dużo na zmywacz do lakieru.

Cena tego zmywacza jest stanowczo za wysoka, a sama zawartość mnie nie zachwyciła. Zmywa paznokcie, nie wysuszała skórek i paznokci, nie pozostawiał białego nalotu, nie śmierdział tak jak zwyczajny zmywacz, ale nie jest wart 30 złotych. Ma 150 ml, ale dla osoby która często maluje paznokcie szybko się kończy. Nie zauważyłam również by lakier jakkolwiek pielęgnował moje paznokcie.

mega choć drogi

Paznokcie maluje okazyjnie ale wiadomo trzeba w domu mieć zmywacz w razie w więc kupiłam kiedyś chcąc nie chcąc robiąc zamówienie bo kończył mi się ten co miałam dlatego stwierdziłam - ciul najwyżej przepłace. Ale nie! Okazał się mega wydajny, dobrze zmywający o pięknym zapachu który zostaje na paznokciach i ich nie wysusza! Mam go już dwa lata i nie stracił wcale na właściwościach. Polecam!

Mocny!

Szybko i łatwo zmywa się nim najgorsze lakiery, nawet z brokatem sobie świetnie radzi. Nie niszczy paznokci, jest bardzo wydajny. Co prawda ma dość mocny zapach, ale który zmywacz nie ma? U mnie super się sprawdza. Daje radę nawet z mocnymi kolorami np. czerwonym. Nie rozpuszcza koloru tak, że barwi skórki, tylko skutecznie usuwa lakier z paznokcia.

Zmywacz który nie niszczy paznokci

Pierwszy zmywacz ktory nie niszczy i nie wysusza moich paznokci. Bałam sie ze zmywacz bsz acetonu sobie nie poradzi z bardzo napigmentowanymi ciemnymi lakierami ale ten doskonale sobie poradził. Paznokcie po nim nie są wysuszone i nie mają brzydkiego zapachu. Duża wydajna butelka. Polecam.

Jedyny, który mi odpowada

To jedyny zmywacz, jakiego używam, chociaż nie jestem jakąś maniaczką malowania paznokci. Naprawdę robię to od wielkiego dzwonu. Ten sprawdza się doskonale, a przede wszystkim nie śmierdzi tak jak inne zmywacze.

Nie przepadam za butelką. Jest dosyć nieporęczna, ale fajnie, że przeźroczysta. Przynajmniej od razu wiem, ile produktu mi jeszcze zostało i kiedy powinnam zaopatrzyć się w nowy. Cena może wydawać się zawyżona, jednak jak to w Avonie, w katalogu kosztuje dużo mniej, a poza tym często bywa na przecenie, więc wtedy kupuję od razu na zapas. Jest dosyć wydajny. Przede wszystkim jednak w miarę szybko zmywa lakier z paznokcia, nawet te ciemne, które zwykle schodzą dosyć topornie. Nie zostawia też na długo tego paskudnego, duszącego zapachu. Płytka paznokcia po zastosowaniu jest gładka, przyjemna w dotyku.

Wykorzystałam już tyle butelek tego, że kiedy kupiłam inny zmywacz, jakoś mi nie odpowiadał. Wychodzi na to, że zostanę przy nim już na amen.

Przeciętny

Przeciętny zmywacz do paznokci. Nie jest rewelacyjny. Ale za te pieniądze ok. Efektu odżywienia nie zauważyłam. Można spróbować, ale ja nie kupię więcej.

Mój HIT!

Uwielbiam ten zmywacz do paznokci. Nie kupuję innych, a jak już to zawsze wracam do tego.

Prosta, plastikowa butelka, lekko przejrzysta. Otwór jest maleńki, więc możemy dozować zużycie produktu.

Działanie
Jest to zmywacz bezacetonowy. Dużym plusem jest jego zapach - wprawdzie możemy wyczuć typowy zapach zmywacza, jednak nie jest on intensywny, dodatkowo przebija tutaj kwiatowa nuta.
Zmywacz bardzo dobrze usuwa lakier do paznokci. Dodatkowo, dzięki zwartości panthenolu, nie wysusza paznokci i skórek wokół (!).

W promocji możemy go kupić za 19,99 zł. Jednak jest bardzo wydajny + brak wysuszenia i zapach w pełni rekompensuje ciut wysoką cenę.

Zmywacz z wyższej półki

Zmywacz ukryty jest w ładnym i praktycznym opakowaniu. Różowa buteleczka ze złotą zakrętką. Ładne, trochę luksusowe, eleganckie, proste ale zarazem nietypowe. Dobrze nabiera się z niego płyn, który się nie wylewa i nie przelewa. Nabieramy dokładnie taką ilość jaką chcemy.

Zapach ma całkiem niezły jak na zmywacz, które kojarzą się tylko z mocnym smrodkiem, który często jest drażniący i moja trochę czasu zanim zwietrzeje. Jest całkiem przyjemny i nie drażni nosa.

Produkt jest łatwo dostępny, ponieważ dostaniemy go u każdej konsultantki. Występuje chyba w każdym katalogu. Fakt, że cena nie jest najniższa ale jak ktoś używa sporadycznie z racji tego, że modne sa teraz hybrydy to warto zainwestować.

Zmywacz bardzo sprawnie zmywa lakier z paznokci, Szybko go rozpuszcza i dokładnie usuwa. Podczas jego stosowania zauważyłam, że nie wysusza on ani paznokci ani też skórek a więc jest bezpieczny i delikatny. Jednak jakość tutaj idzie w parze z ceną.

Najlepszy znany mi zmywacz

Teraz do niczego już nie używam zmywacza, bo noszę manicure hybrydowy, ale wcześniej ten zmywacz był moim faworytem. Ma ładne opakowanie, pachnie i zmywa dużo lepiej niż inne zmywacze. Owszem, jest trochę droższy, ale jednak wart swojej ceny. Zmywacza nie używa się aż tak dużo, uważam więc, że znacznie lepiej wydać troszkę więcej. Gdybym miała wracać do jakiegokolwiek zmywacza, na pewno kupiłabym ten.

Kupiony w: U konsultantki

+w starych zamierzchłych czasach był to zmywacz "luksusowy",
+bardzo ładne opakowanie,
+mały otwór, nie wylewa się od razu pół butelki,
+niezły zapach, nie czuć tego smrodku charakterystycznego dla większości zmywaczy,
+dostępny w każdym katalogu,
+bardzo ładny różowy kolor,
+szczelna zakrętka, może leżeć w każdej pozycji i się nie wyleje,
+dobrze domywa lakier,
+nie wysusza paznokci jak inne zmywacze,
+transparentne opakowanie - widać, kiedy trzeba zaopatrzyć się w nowy,

-/+przeciętna wydajność,

-jego cena jest duża, bardzo duża, niedopasowana do współczesnych standardów

Obecnie używam hybryd, więc nie potrzebuję zmywacza. Gdybym jednak wróciła do lakierów, na pewno bym go kupowała.