Climb 2 Change, Hydrolat z róży damasceńskiej

Climb 2 Change, Hydrolat z róży damasceńskiej

Oczyszcza, nawilża i zmiękcza skórę. Poprawia elastyczność i gładkość skóry. Działa antyseptycznie i przeciwzapalnie. Zmniejsza zmiany trądzikowe, ma działanie kojące. Posiada działanie antyseptyczne, antybakteryjne i lekko ściągające. Działa gojąco, przeciwzapalnie i łagodząco. Rozjaśnia cerę i usuwa przebarwienia. Wzmacnia naczynia krwionośne. Wykazuje działanie antyoksydacyjne i przeciwzmarszczkowe. Reguluje pH skóry.

Odmładza!

Analizując właściwości hydrolatu można wywnioskować jedno - woda z róży damasceńskiej jest dobra na wszelkie problemy skórne:
oczyszcza i nawilża skórę,
działa antyseptycznie,
koi stany zapalne, łagodzi podrażnienia,
uelastycznia skórę,
lekko rozjaśnia przebarwienia,
działa przeciwzmarszczkowo
A do tego wszystkiego pięknie pachnie.

Stosując hydrolat zauważyłam, że wydajność jest jego mocną stroną. Nawet używając go 3 razy dziennie, płynu tak szybko nie ubywa. Chwała Ci atomizerze!

Jak ja używam hydrolatu: przede wszystkim do przemywania skóry (2-3 razy dziennie, zwłaszcza gdy doskwierają upały). Twarz jest miękka, gładka i odświeżona. Koloryt jest lekko wyrównany (pamiętacie, że od kilku lat walczę z przebarwieniami?). Zapach róży damasceńskiej pozostaje na mojej skórze jeszcze przez jakiś czas, działając jak aromaterapia - uspokajając, relaksując.
Hydrolat mam ze strony http://sklepnaturalny.pl/climb2change-hydrolat-z-rozy-damascenskiej.html