Clare Blanc, Mineral Concealer (Korektor mineralny)

Clare Blanc, Mineral Concealer (Korektor mineralny)

Korektory Claré Blanc ukryją wszystko, co chcesz ukryć przed światem - skazy, wypryski, niedoskonałości skóry, zaczerwienienia, przebarwienia, plamki po nadmiernym opalaniu, popękane naczynka, czy cienie pod oczami. Dzięki delikatnej, sypkiej konsystencji idealnie wtopią się w skórę tworząc naturalny efekt “no-makeup”.
Korektory do karnacji jasnej i średniej idealnie ukryją niedoskonałości skóry, korektor rozświetlający doda blasku spojrzeniu nawet po nieprzespanej nocy, a do zadań specjalnych mamy korektory kolorytu - żółty i zielony. Są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, wystarczy, że dobierzesz odpowiedni dla siebie odcień.

kryjące
sypkie

Mój mineralny ideał pod oczy

Do wyboru jest kilka odcieni w wersji 0,5g i 3g. Korektor ma średnie krycie, bardzo dobrze radzi sobie z cieniami pod oczami i super współpracuje z mineralnym podkładem. Jest mocno zmielony, nie wysusza, nie wchodzi w zmarszczki. Idealny do cienkiej skóry pod oczami.

Idealny do naturalnego makijażu

Niedawno zaczęłąm przygodę z naturalnym makijażem, a ten korektor po prostu mnie zachwycił! Nie tylko ładnie kryje, ale daje matowo-satynowe wykończenie. Jest niezwykle trwały i dodatkowo podbija kolor cieni. Nie podraznia i nie wysusza skóry. Szkoda tylko, że jest słabo z dostępnością.

Odcień Eye Flash dedykowany pod oczy

Kupiłam sobie tester tego korektora na Mintishop. Mam duże cienie pod oczami i wszystko co dotyczy tej strefy jest dla mnie mocno interesujące. Dostałam te korektor w ślicznym małym słoiczku, z sitkiem, taka miniaturka oryginału. Sypkie pudry czy korektory są bardzo wydajne więc ten maluszek wystarczy mi na długo,a kosztował tylko 10 zł. Na codzień używam puder pod oczy z Artdeco od Claudii Schiffer ale to taki sam jak inne pudry detykowane pod oczy. Z racji, że moje cienie są bardzo duże, a ten puder troszkę wybiela to przekadza mi to, bo wydaje mi się że trochę ta okolica staje się przez to sinawa. Zaczęłam mieszać więc kotektor z Clar Blank który jest właśnie dedykowany pod oczy i teraz wygląda to idealnie. Korektor jest delikatnie beżowy ze złotymi drobinkami. Drobinek jest bardzo dużo dlatego lepiej się czuje jak wymieszam puder z korektorem. Taką mieszankę nakłada na korektor płynny. Jak ktoś ma wysuszoną okolice oka jak ja, to trzeba uważać żeby nie przesadzić z tym korektorem, ale to jak ze wszystkim w tym przypadku. Nadaje on rozświetlania i delikatnie kryje. Z tym korektorem makijaż pod okiem trzyma mi się dłużej, bo do czasu aż go zmyje, przy samym pudrze po jakimś czasie korektor płynny tracił na kryciu. Okolica oka staje się rozświetlona. Jak narazie jest to mój zestaw numer 1 pod oczy.

Używa produktu od: próbka

Tak, ale nie pod oczy (wersja klasyczna)

Kupiłam próbkę tego korektora z myślą, że będę go używać pod oczy, ale kompletnie się pos oczy nie sprawdza. Wchodzi w zmarszczki, podkreśla wszystkie linie, wysusza skórę. Wyglądam 10 lat starzej.

Natomiast do twarzy jest bardzo dobry. Rozjaśnia i kamufluje. Uzywałam go z podkładem Clare Blanc oraz na podkład płynny innych marek (razem z pudrem wykończeniowym). Ponieważ używam korektora tylko pod oczy, a ta wersja się w tym celu nie nadaje, zadowolę się próbką, która starczy mi jeszcze na długo, na okoliczność niespodzianek :)

Jako że pod oczy jest przeznaczona chyba inna wersja korektora dam 4*. Ładnie się wtapia w makijaż. Jest bardzo wydajny.

Edit: odejmuje jedną gwiazdkę za trwałość. Niestety, podobnie jak podkład stopniowo znika. Teraz kiedy rzeczywiście mam co ukryć (czerwona plamka) niestety wygląda dobrze tylko jakiś czas. Potem konieczne jest ponowienie aplikacji.

Super!

Korektory mineralne mają to do siebie, że lubię się ważyć. Z Clare Blanc nie ma najmniejszego problemu. Bardzo ładnie wyglądają na skórze, dodatkowo trzymają się cały dzień. Mają wiele kolorów do wyboru m.in żółty, zielony czy rozświetlający, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Uwielbiam ich produkty ze względu na skład, są o wiele zdrowsze od tych drogeryjnych. Ale także za wydajność, eleganckie opakowanie czy trwałość. Uwielbiam ich korektory i polecam każdemu!

SĄ LEPSZE

Korektor jest wydajny. Bardzo. Nie wchodzi w zmarszczki przy jednej warstwie, ale przy dwóch wysusza. Nałożony pod oczami nie wygląda perfekcyjnie, gdyż nie daje rady zakamuflować wyraźnych cieni. Nie jest najgorszy, ale za tą cenę można znaleźć coś lepszego. Plus za super skład i duży wybór odcieni.