Christian Dior, Dior Bronze, Self-Tanner Natural Glow Body (Samoopalacz do twarzy i ciała z rozświetlającymi drobinkami)

Samoopalacz Dior Bronze zawiera świetliste mikrodrobinki. Dzięki złotemu blaskowi cera wygląda bardzo zdrowo i pięknie błyszczy. Dzięki temu kosmetykowi można uzyskać piękną i jednolitą opaleniznę już po godzinie.
Roślinny wyciąg przyspiesza syntezę melaniny, dzięki czemu zachowana jest równowaga pigmentacyjna. Alfahydroksykwas odnawia komórki i sprawia, że opalenizna jest jednolita. Samoopalacz posiada subtelny zapach.

MIŁE ZASKOCZENIE :)

Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego samoopalacza ze względu na drobiniki rozświetlające.Jednak po nałożeniu prawie wcale ich nie widać, do tego przecudny zapach, mniam.Inną zaletą jest to iż nie opala super mocno, bardzo delikatnie nie rzucająco się w oczęta.Używam na specjalne okazje.Miałam trochę smug na szyi ale to wynik mojej niezdarności niż samego samoopalacza. Z pewnością gdy będę miała okazję jeszcze go zakupić to zrobię to na pewno.GORĄCO WSZYSTKIM POLECAM !!!!!!!!

SEHR GUT!

Wprawdzie jest to samoopalacz mojej mamy, ale ja wciaz nie moge przestac go podkradac;).
Dzieki temu samoopalaczowi mam pieeekna odzywiona zdrowa brazowa cere!Mam werseje z drobinkami i na poczatku szczerze mowiac niezle sie przestraszylam bo bylo ich tak duzo a nie chcialam wygladac jak wymazana brokatem.Ale te drobinki wrecz sie wtapiaja w skore i tak jakby ich nie bylo rozswietlaja skore.Przecudnie!Wszyscy mnie tylko pytaja co robie ze mam taka promienna, brazowa cere:).Tylko jeden minus jest taki ze ja juz mam z natury taka ciemniejszy odcien skory i dlatego odjelam jedna gwiazdke gdyz moglby BARDZIEJ OPALAC!!Ja moge codziennie go nakladac po dwie warstwy i i tak nie mam zadnego efektu smug, zoltosci czy tez jakiegokolwiek widocznego efektu uzycia samoopalacza!Gdyby chociaz troszenke bardziej opalal bylby moim faworytem!W dodatku ma przepiekny zapach jak sie go naklada a potem wprawdzie znika ale przynajmniej wcale nie posiada tego smrodu samoopalacza za co jestem mu bardzo wdzieczna, gdyz jak ostatnio uzywalam clarinsa "auto-bronzing"(chyba jakos tak sie nazywal) to byl to po prostu koszmar!!!Niedosyc ze WCALE nie opalal to jescze zrobil z mojej skory- skore starej babci(blada, zmeczona) i smierdzial niemilosiernie przez CAAALY DZIEN takim jakims orzechem wloskim czy czyms takim niedookreslenia. Bleee:).
ALE DIORA GORACO POLECAM!

Mierny efekt

Hmmm... Ciąg dalszy testowania samoopalaczy ;)

Dior W OGÓLE MNIE NIE "OPALIŁ". Musiałam kilkakrotnie go zaaplikować, by pojawił się efekt- niestety, blady i zbyt żółty.

Zapach preparatu uroczy (jedyny plus!) , ale skóra po jakimś czasie pachnie jak zwykle okropnie... Trochę wysusza.
Niewart ceny i górnej półki.

bardzo fajny

Jedyny, kora dla mnie nie śmiedzi i nie zostawia smug, poza tym nadaje się do cery mieszanej i efekt jest bardzo fajny, taki naturalny, dla mnie super tylko ta cena przy takiej małej tubce

Godny polecenia

Kupiłam ten samoopalacz pod wpływem recenzji wizazystek i oczywiście się nie zawiodłam.Ładna,naturalna opalenizna,zero smug,zacieków ,dobrze się rozprowadza ,fajne drobinki.Zapaszek troche wyczuwalny :( Ogólnie mówiąć,świetny samoopalacz,tylko troche cena niemiła dla oka i portfela,ale luksus musi kosztować.Polecam
ilość zużytych opakowań: 1

taki jak inne

moim zdaniem jest taki sam jak samoopalacze za 30 zł, tak samo śmierdzi i daje taki sam kolor.... po zużyciu jednej tubki zaczęłam używać samoopalacza Yves Rocher i nie było zadnej różnicy oprócz ceny...

nie dla mnie niestety

Dobrze, że miałam próbkę, bo na mojej jasnej cerze się nie sprawdził ze względu na to, że stworzył mocną opaleniznę. Za mocną- pomimo, że jego małą ilość zmieszałam z dużą ilością kremu do twarzy. A szkoda, bo rozprowadza się bardzo dobrze, pięknie rozświetla. Charakterystyczny zapach wyczuwalny, nie plami. Nie polecam posiadaczkom jasnych cer, któe nie chcą rzucać sie w oczy.

Niesamowity

Naj! Naj! Nie sposób nim zrobić zacieki, czy smugi. Po godzinie piękny kolor morskiej opalenizny. Skórka jest po nim aksamitna. Najlepszy jaki miałam i już nie zamienię go na żaden inny. Nawet samoopalaczowy zapach mu wybaczam (nie jaest aż tak mocny)...

nigdy innego...

ech, co tu dużo mówić,ten samoopalacz jest rewelacyjny i nie zamierzam go zmienić na nic innego. Zadnych smug, piękny zapach i te drobinki złote...

Cudenko!!!

Fantastyczny samoopalacz, najlepszy jaki kiedykolwiek mialam.
Plusy:
-doskonale sie naklada, nie tworzy smug ani przebarwien
-bardzo trwaly
-nie pozostawia zolto-chinskiego odcienia po zastosowaniu i z czasem
-przyjemnie nawilza
-nie brudzi, uzylam go nawet do mojej sukni slubnej i nie pobrudzil bielutkiego gorsecika
-i te cudowne mieniace sie drobinki, nadajace magiczny polysk na skorze, ubostwiam je
- brak natretnego zapachu samoopalacza

Minusiki:
-cena

Bardzo serdecznie polecam!!!

dobry

Musze powiedzieć że był to mój 1 samoopalacz i troczę się bałam go użyć .Samoopalacz ładnie rozprowadzał sie na skórze i długo sie trzyma(u mnie ok 4 dni).Jak na produkt tego typu ma ładny zapach,kolor opalenizny był bardzo ładny(nie za ciemny ani marchewkowy).Z aplikacją szło mi średnio(miałam spray)Używałam tego produktu w zeszłym miesiącu/ Ilość zużytych opakowań: niepełne 1

dobry..

Daje ladny naturalny i rozswietlony kolor opalenizny. Na mnie niestety niezbyt ladnie pachnie, poza tym jest malo wydajny. Place za tubke 27 euro, i starcza mi zaledwie na miesiac :-((Gdyby nie odstraszajacy zapach, smarowalabym sie nim na wieczor, bo zawiera swietliste drobinki, ktore na skorze ladnie wygladaja.Ilość zużytych opakowań: 4