Eveline Cosmetics, Facemed +, Hialuronowy płyn micelarny 3 w 1

Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

WSKAZANIA:
• Oczyszczanie skóry bardzo suchej, podrażnionej i wrażliwej
• Demakijaż oczu i ust – usuwa nawet wodoodporny makijaż
• Codzienna pielęgnacja skóry odwodnionej, bardzo wrażliwej i reaktywnej

SKŁAD I DZIAŁANIE:
• Kwas hialuronowy + kompleks AQUAXYL™ – Technologia Hydraconcept 3D™
- Już od pierwszego zastosowania – spektakularny wzrost nawilżenia skóry, ochrona przed przesuszeniem 24h.
- Po 28 dniach* – zmniejszenie łuszczenia się o 25%, wygładzenie i ujędrnienie
skóry o 30%, wypełnienie mikrozmarszczek i linii mimicznych.
* Badanie dot. składnika aktywnego AQUAXYL™ przeprowadzone na wybranej
grupie osób.
• D-Panthenol – łagodzenie podrażnień i redukcja zaczerwienienia. Zmniejszenie reaktywności skóry i aktywna ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
• Ekstrakt z owoców Cucumis sativus – natychmiastowe działanie
przeciwzapalne, kojące i odświeżające. Cera odzyskuje blask i zdrowy koloryt.

STOSOWANIE:
Nasączyć wacik płynem micelarnym i delikatnie oczyszczać twarz, oczy, usta
i szyję. W przypadku makijażu wodoodpornego, przytrzymać kilka sekund.
Stosować codziennie rano i wieczorem jako stały element pielęgnacji lub w zależności od potrzeb.

hipoalergiczna
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
młoda, wrażliwa, normalna, sucha, mieszana
odświeżające, nawilżające, oczyszczające

Naprawdę dobry i skuteczny!

Płyn micelarny o bardzo dużej pojemności 650ml, kupiłam w Hebe za 12 zł na promocji w regularnej cenie można go kupić za 20 zł więc to i tak uważam, że super cena jak za tak dużą butelkę.

Hipoalergiczny, wegański płyn, który idealnie sprawdzi się nawet do skóry skłonnej do podrażnień, wrażliwej a także suchej.
W swoim składzie zawiera m.in : kwas hialuronowy, d-panthenol.
Uważam, że jest bardzo delikatny - u mnie podczas demakijażu nie wywołał nieporządnych reakcji.

Opakowanie jest plastikowe, posiada zakrętkę na klik, łatwo się go aplikuje na wacik, szata graficzna ładnie się prezentuje, jest przejrzysta. Pojemność jak wspomniałam 650ml - jest niesamowicie wydajny, ta duża butla starcza naprawdę na baaaardzo długo! Jest bezzapachowy.

Płyn micelarny jest przeznaczony do demakijażu twarzy, oczu i ust -
w bardzo delikatny i łagodny sposób oczyszcza skórę, dobrze zmywa makijaż, nawet ten bardzo mocny, czy wodoodporny.
Zapewnia skórze przyjemne uczucie odświeżenia, koi, nawilża i dba o prawidłowy poziom nawilżenia skóry, wygładza. Nie powoduje wysuszenia, nie daje uczucia ściągnięcia. Bardzo dobrze współgra z innymi kosmetykami podczas kilkuetapowej pielęgnacji.
Nie zauważyłam innych właściwości pielęgnacyjnych jak zapewnia producent czyli, ujędrnienie oraz wypełnienie mikrozmarszczek i linii mimicznych, ale to akurat nie jest dla mnie ważne - ma oczyszczać i zmywać makijaż i to robi !

Bardzo lubię ten płyn micelarny, spełnia swoją rolę, świetnie się sprawdza do codziennego oczyszczania i demakijażu twarzy. To już moje drugie opakowanie i napewno nie ostatnie. :)

Mój ulubiony

Mój ulubiony płyn micelarny. Domywa wszystko, żaden kosmetyk nie sprawia mu problemu, wodoodporny czy z dodatkiem Duraline. Przyjemnie pachnie, nie podrażnia skóry i dzięki temu, że świetnie usuwa makijaż nie trzeba go dużo zużyć i pocierać mocno wacikiem. Do tego jest dostępny w ogromnej pojemności i niskiej cenie, warto go kupić.

Genialny!

Hialuronowy płyn micelarny to moje odkrycie! Ogromna butla w mega świetnej cenie - przyjazna dla oka.
Płyn ma działanie kojące i odświeżające co idzie zauważyć po jego zastosowaniu.
Skóra po użyciu jest pełna blasku i zdrowego kolorytu.
Świetnie sprawdza się też przy mojej skórze odwodnionej i bardzo wrażliwej - nie podrażnia jej a często inne płyny to robią co staje się uciążliwe w używaniu. Uwielbiam go używać w swojej codziennej pielęgnacji ponieważ pozostawia na mojej buzi efekt niezwykłego wygładzenia i ujędrnienia! Dodatkowym atutem jest jego piękny delikatny zapach.

Najlepszy!

mój top of the top jeśli chodzi o płyny micelarne. duża pojemność za fajną cenę. Bez trudu radzi sobie z usuwaniem nawet mocnego makijażu, nie wysusza, nie podrażnia. idealny do cery wrażliwej, ma też działanie łagodzące i kojące.

Fajny

Równie dobry jak płyn micelarny z czarnej serii Eveline. Posiada delikatny, niedrażniący zapach. Dobrze zmywa makijaż, radzi sobie z tuszem do rzęs. Nie podrażnia wrażliwej skóry z niedoskonałościami. Na plus niska cena.

Jest w porządku

Używam płynu micelarnego, żeby zmyć zanieczyszczenia. Nie wykonuję makijażu, więc jak w tej roli się sprawdzi, tego nie wiem.

Nie szczypie, nie ściąga skóry, nie podrażnia. Ma delikatny zapach. Skutecznie oczyszcza.

Dla mnie okej

Płyn kupiłam w dużej promocji. Jest on duży (650ml). Skutecznie zmywa makijaż, nawet wodoodporny tusz. Nigdy nie miałam problemu z podrażnieniami. Ma delikatny zapach, bardzo wodnistą konsystencję. Jest niezwykle wydajny, niewielka ilość wystarcza na zmycie całego makijażu. Płyn wystarczył mi na 4 miesiące.

Usuwa makijaż ale może łatwo podrażnić

Eveline Cosmetics, Facemed +, Hialuronowy Płyn Micelarny 3 w 1 jest przeciętnym produktem, zwłaszcza dla skóry wrażliwej. Choć skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia, to jednak nie jest zbyt delikatny dla skóry, co może prowadzić do podrażnień. Formuła hialuronowa zapewnia pewne nawilżenie, ale brakuje jej głębszej pielęgnacji. Opakowanie z pompką ułatwia aplikację, ale produkt nie jest wystarczająco delikatny dla skóry wrażliwej. Stosowałam dwa tygodnie i przestałam właśnie ze względu na to że zauważyłam mocne podrażnienia i wysuszenia skóry . Podsumowując, oceniam ten płyn micelarny jako przeciętny z uwagi na pewne działanie oczyszczające, ale brak mu delikatności, szczególnie dla skóry wrażliwej.

Koszmar dla tuszu

••• Moja Cera •••
Wrażliwa, mieszana z przetłuszczającą się strefą T tj. broda, noc i czoło. Widoczne rozszerzone pory i zaczerwienienia na skórze bywają uciążliwe i w swojej pielęgnacji zmierzam do ich minimalizowania. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i w żaden sposób nie są kłopotliwe. Cera jest podatna na alergie czy uczulenia, które na szczęście zdarzają się bardzo rzadko a jeśli któryś z kosmetyków nie pasuje na żuchwie staje się widoczna "kaszka".

Na zakup płynu skusiłam się po przetestowaniu czarnej wersji, która wprawdzie jest wręcz niezastąpiona! Płyn micelarny nie sprawdził się kompletnie w demakijażu oczu. Tusz z rzęs nie chce się rozpuścić i bez znaczenia czy trzymam wacik nasączony 1 minutę czy dwie, no kompletnie nie rusza. Pocieranie wacikiem przynosi skutek ale mimo wszystko nie tak to powinno o wyglądać i koniec końców i tak muszę zmyć innym płynem bo ten po prostu nie daje rady. Daaaawno nie spotkałam się z tak kiepskim produktem zwłaszcza, że opinie o nim są dość dobre, dlatego nie wiem o co chodzi. Zaznaczę, że nie używam wodoodpornych kosmetyków.

[ZALETY]
+ duże opakowanie
+ nie uczula
+ nie podrażnia oczu, nie szczypie
+ bez zapachu

[WADY]
- nie zmywa makijażu - tuszu
- jest strasznie oporny na demakijaż
- nawet (co nie powinno się zdarzyć) przy pocieraniu tusz nie chce zejść !

Płyn micelarny, który skutecznie oczyszcza skórę, nawilżając ją i nie powodując podrażnień

Hialuronowy płyn micelarny 3 w 1 Eveline Cosmetics Facemed+ to skuteczne rozwiązanie do oczyszczania skóry.

Delikatnie usuwa makijaż, nawet wodoodporny, jednocześnie oczyszczając i nawilżając skórę. Dzięki kwasowi hialuronowemu skóra staje się bardziej nawilżona i elastyczna.

Formuła nie podrażnia, co czyni ją odpowiednią dla skóry wrażliwej. Płyn ma przyjemną konsystencję, nie pozostawiając uczucia lepkości. Jest bardzo wydajny, przy codziennym stosowaniu wystarcza na kilka miesięcy.

Opakowanie z dozownikiem ułatwia aplikację. Ogólnie rzecz biorąc, to skuteczny produkt do codziennego oczyszczania skóry, zwłaszcza dla tych, którzy szukają nawilżającej formuły.

Dobry płyn do demakijażu

Już podczas pierwszego użycia wiedziałam, że polubię się z tym płynem.
Kupiłam go skuszona kwasem hialuronowym, ponieważ posiadam skórę suchą, a po demakijażu zazwyczaj miałam uczucie ściągnięcia, w tym przypadku nie jest ono aż tak bardzo wyczuwalne.

Płyn nie podrażnia a co ważne dla mnie nie mam po nim zaczerwienionej skóry.
Nadaje się do zmywania bardzo mocnego wieczorowego makijażu.

Bez problemu zmyje każdy make-up

Produkt jest świetny, bardzo delikatny, nie podrażnia twarzy ani oczu. Zmywa każdy nawet wodoodporny makijaż. Nie ma zapachu, jest bardzo wydajny i nawet niewielka ilość na waciku wystarcza by pozbyć się całego makijażu. Duża pojemność w ekstra cenie!