NYX Professional Makeup, Pro Foundation Mixer (Płynny pigment do mieszania z podkładem)

Stwórz idealny dla siebie odcień podkładu z jednym z naszych Pro Foundation Mixer! Te płynne pigmenty zostały stworzone po to, abyś mogła indywidualnie dobierać tonację, odcień i wykończenie wszystkich płynnych podkładów. Osiągnij perfekcyjne dopasowanie swojego podkładu!
Występuje w 6 wariantach: White, Opalescent, Luminous, Warmth, Olive, Deep.

Krycie
mocne
w tubce
fluidy
normalna, sucha, mieszana
ujednolicające, kryjące

Niezastąpiony

Polowałam na niego jakiś czas ale niestety był cały czas niedostępny. Jak tylko dostałam wiadomość o jego dostępności natychmiast go zamówiłam.
Najlepszy kosmetyk jaki mogli wymyślić.
Teraz mogę się cieszyć idealnym kolorem podkładu.

Ratunek

Posiadam mixer w odcieniu white. Polowałam na niego od dłuższego czasu , ponieważ w moim Douglasie non stop był wyprzedany. Potrzebowałam go gdyż Pani w Sephorze „dobrała” mi odcień korektora pod oczy o 3 tony za ciemny ( Kat Avon D lock it w odcieniu Medium Natural) . Idealnie zmienia kolor a nie konstystencje czy właściwości . Korektor idealnie dopasował się teraz do mojego typu skóry. Sprawiając ze teraz aż rozświetla swym kolorem. Można idealnie stopniować zmianę koloru po przez dodanie kolejnych „kropel” mixera. Da się nawet wydobyć kolor porcelanowy. Dzięki temu cudeńku mogę używać mojego ulubionego podkładu estee lauder double wear który teraz stał się dla mnie za ciemny. Hit! I to za nie wielkie pieniądze bo 39,99. Uratuje wszystko tylko trzeba dobrze wymieszać gdyż może zostawiać śladowe ilości bieli bo jest dość treściwy. Polecam uratuje nie jeden kosmetyk i portfel :))

Must have

Mam ten w odcieniu Olive (do przyciemniania) i zamierzam kupić biały. Co tu dużo gadać - genialny. Nie zmienia konsystencji ani krycia podkładu, nie sprawia, że wpada w różowe tony i z pewnością starczy na długo - jest o pojemności standardowego podkładu (30ml). Każdy powinien się zaopatrzyć w taki bajer. Cena też całkiem w porządku, polecam

Na tronie toaletki :)

Chyba nie jestem jedyną kobietą, dla której większość podkładów drogeryjnych jest za ciemna, choć wcale nie mam strasznie jasnej karnacji, to podkłady są raczej rodem z mody sprzed 15 lat, kiedy za ciemny makijaż był tak popularny... O ile wiele marek wychodzi naprzeciw klientkom i wypuszcza coraz fajniejsze i bogatsze gamy kolorystyczne, to jeszcze jednak nie do końca się o tym przekonujemy.

Ileż to razy zdarzyło mi się zdyskwalifikować podkład, który ładnie wyglądał na buzi, spełniał moje oczekiwania, ale kolor był tak nie dobrany, za ciemny, że wyglądałam tandetnie, po prostu źle.

Ten Pan trafił do mnie po namiastce jaką był rozjaśniacz z Kobo ( notabene dopiero po użyciu NYX-a zauważyłam, że wcale , aby rozjaśnić podkład nie musi dochodzić do zmiany jego właściwości i mieszania 50:50).

Co tu pisać, produkt doskonały w każdym calu i po prostu perfekcyjnie wypełnia swoje zadanie.

+rozjaśnia podkłady, kremy BB, CC
+wystarczy odrobina produktu, przez co nie zmienia właściwości podkładu, a także sam w sobie produkt jest wydajny
+ratuje wiele kosmetyków, pozwala na uzyskanie idealnego odcienia
+opakowanie z "dziubkiem", z którego można delikatnie wydobyć taką ilość jaką chcemy
+cena adekwatna w stosunku do jakości oraz wydajności

Wady:
- nie ma ... :) No może troszkę trudno dostępny ;)

Najlepsze mixery dostępne na rynku!

Posiadam kolor white i olive, są to idealne kolory do rozjaśniania i przyciemniania podkładu. Nie zmieniają formuły podkładu, nie wpływają w żaden sposób negatywnie na produkty z którymi się je miesza. Bardzo wydajne. Okazjonalnie maluję klientki na imprezy okolicznościowe i często ich używam, jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Gdy kupię za ciemny lub za jasny podkład już nie ma takiego problemu :)

Niezbędnik w każdej kosmetyczce!

Marka NYX jest zdecydowanie za mało doceniana. Ten produkty jest absolutnym must have nie tylko dla profesjonalnej wizażystki.
Wiadomo jak to z kolorami podkładów drogeryjnych bywa. Jak już coś się znajdzie to okazuje się, że najjaśniejszy kolor po jakimś czasie zamienia nam się w dorodną pomarańczkę. I wtedy z pomocą przychodzi nam taki mixer. Co jest genialne - nie zmienia właściwości podkładu, jedynie nam rozjaśnia kolor. Czyli co tu dużo mówić, robi swoje. Najlepszy mixer jaki posiadam. Jest bardzo wydajny i w dobrej cenie.

Must Have!:)

Bez tego- nie przeżyję!:D Rewelacyjny mikser do podkładów:) Wiele razy zdarzy się kupić za ciemny,za jasny podkład albo w lecie tak się opalić,że żaden z posiadanych nie pasuje. A tu mikser załatwia całą robotę:) Nie psuje formuły podkładu;) Jedynie przyciemnia,rozjaśnia :) Dzięki temu każdy podkład zostanie wykorzystany :)

Mój absolutny must have!

Używam mixera w białym odcieniu, który dla mojej jasnej cery jest po prostu wybawieniem. Uratował nie jeden mój podkład, czy korektor, gdyby nie on część zbyt ciemnych podkładów po prostu wylądowałaby w koszu na śmieci.
Nie dość, że świetnie rozjaśnia to jeszcze nie zmienia właściwości podkładu. Nie odbiera matu tym cięższym, długotrwałym podkładom, wzorowo sprawuje się także z lekkimi, rozświetlającymi kremami BB.
Dla mnie jest to kosmetyk idealny, nie wyobrażam już sobie bez niego mojego kosmetycznego życia.

Idealny

Posiadam odcień 'white' i jest wręcz idealny do rozjaśniania podkładów. Testowałam zarówno z tymi matującymi i ciężkimi, jak i z tymi rozświetlającymi i lekkimi. Mixer w żadnym stopniu nie zmienia ich wykończenia, czy też trwałości. Jest to mój zdecydowany must have kosmetyczny,

Coś dla bladych

Uwielbiam ten produkt!
Jestem bardzo blada i od zawsze mam problem z podkładami. Bardzo ciężko mi znaleźć w drogerii taki, który jest wystarczająco jasny. Ten produkt to dosłownie moje wybawienie, bo dodaje kropelkę i mam idealny odcień.

Tak proste a tak cudowne

Posiadam kolor White, do rozjaśnienia podkładu. Odkąd zaczęłam go używać, zastanawiam się jak kiedyś mogłam bez tego przeżyć? To jest tak niezastąpiony produkt, tak uniwersalny i tak przydatny, że w głowie się nie mieści. Jak dla mnie nie posiada wad - zgrabna tubka, dobra cena, konsystencja całkowicie obojętna dla stosowanego podkładu, dostępne w douglasie (na stronach internetowych często problem z odcieniem White z tego co wiem). Nie wyobrażam sobie, żebym kiedyś miała nie mieć tego produktu w swojej kosmetyczce, polecam!

Produkt niezastapiony dla wizażystki

Posiadam mixer rozjaśniający white, bardzo przydatny w moim kufrze wizazystki.
Jest produktem wyjątkowym, mało firm zdecydowało sie na wypuszczenie na rynek tego typu mixera.
Dobrze sie łączy z każdym podkładem, oczywiście w racjonalnych porcjach. Niewielka ilość potrzebna do rozjasnienia, dobrze napigmentowany. Nie zmienia właściwości podkładów zarówno na bazie olejowe jak i wodnej. MUST HAVE jezeli macie problem z doborem odcienia podkładu.
Nie zapycha porów, można stosowac dla cer tłustych/problemowych!