Grisi, Ricitos de Oro, Gel Con Manzanilla (Żel do włosów z wyciągiem z rumianku)

Żel do włosów z wyciągiem z rumianku. Nie zawiera alkoholu. Może być używany przez dzieci powyżej trzech lat.

w słoiku
Struktura
lekkie
żel
Utrwalenie
średnie
bez alkoholu

Bez alkoholu i bez ryzyka

Moje włosy są zbyt proste, żeby można z nich było ugnieść ładne fale. Najczęściej używam go po to, by wygładzić albo przytrzymać w miejscu partię włosów (kiedy nie muszę, nie sięgam po lakier, bo na większość jestem uczulona).
Żel jest bez alkoholu, ma wysoko w składzie wyciąg z rumianku, którym ślicznie pachnie i podobno nadaje się także dla dzieci. Usztywnia, ale nie jakoś ekstremalnie. Ja najbardziej lubię go za to, że jest w stanie utrzymać splot lub upięcie zdyscyplinowane i gładkie przez długi czas i nie niszczy przy tym włosów. Nawet moje, suche z natury, nie są po jego użyciu ani trochę przesuszone. Co do fal – bardzo łatwo go wyczesać i odgnieść. Kiedyś ugniatałam włosy koleżance, i razem z odżywką bez spłukiwania sprawdził się bardzo dobrze.
Podobno rozjaśnia włosy, ale na moim ciemnym brązie tego nie robi :)