KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Joanna Algi Morskie, Spray nawilżająco-ochronny do włosów

3,8 na 511 opinii

Kupi ponownie: 36% osób
    Martaa2
    12 lutego 2006 o 11:42
    Bardzo dobry :)
    To jest produkt bez którego nie mogę sie obejść w podczas modelowania włosów. Psikam nim na nakręcone wałki , a po zdjęciu ich mam zapewnioną nienaganną fryzurę. Spray leciutko usztywnia włosy, nie skleja ich, nadaje ładny połysk. Niestety jestem rozczarowana- firma Joanna wycofała go z produkcji i obecnie jest nie do kupienia:(

emisia
    6 września 2005 o 18:06
    ****
    Przejdę do konkretów: tani,wydajny, nie skleja włosów,ładnie pachnie,nadaje im połysk, no i zapewnia trwałe ułożenie fryzury, ułatwia stylizację.

__Madzia__
    6 września 2005 o 14:43
    5 / 5
    całkiem całkiem:)
    Kupiłam spray specjalnie żeby ukladać grzywke i sprawdził się bardzo dobrze. Plusy: * nie skleja włosów * ochrone przed słońcem * włosy są puszyste ale nie odstają-ladnie sie ukladają * korzystna cena Minusy * efek jest owszem długi, ale jak dla mnie niewystarczający. Pozdrawiam

Cosmo
    15 marca 2005 o 10:52
    Inne zastosowanie
    Wszystko co jest napisane na opakowaniu mija się z prawdą. Spray wysusza, plącze włos, lepi je, a blasku to już na pewno nie nadaje- raczej mat. Ja jednak znalazłam inne zastosowanie tego kosmetyku- pryskam nim włosy u nasady po umyciu głowy. Efekt? Włosy mi się przetłuszczają o dzień póżniej. I używam go tylko do tego celu. Jest niedrogi i wydajny.

lejka
    14 czerwca 2003 o 8:36
    chroni
    Kupiłam ją dla ochrony przed promieniowaniem UV i w tej roli sprawdza się znakomicie. Ładnie, świeżo pachnie. Dobrze się rozpyla, połowa nie leci na ziemię. Nie obciąża włosów, a wręcz sprawia, że są bardziej świeże i puszyste, choć poza tym właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam. Położona w nadmiarze lekko skleja, ale nie sprawia, że są tłuste i łatwo je rozdzielić. Fryzury za bardzo nie utrwala, ale chroni przed promieniowaniem, włosy nie są tak wypowiałe i zmatowione jak bez niej. Wydajna.

Iwonalodz
    9 maja 2003 o 20:25
    4 / 5
    dobry i pięknie pachnie:)
    Bardzo odpowiadają mi formuły typy spray na włosy bo moje sa delikatne i podatne na układanie. Sprau Joanny urzekł mnie przede wszystkim szalenie przyjemnym zapachem, tym , że mimo początkowego (gdy włosy są nim spsikane i wilgotne) lekkiego sklejenia (co nie oznacza obciążenie włosów) włoski jak wyschną są miękkie w dotyku, puszyste, pięknie się układają no i wciąż pięknie pachną.Nie robią się po nim przylizane albo w strąkach.Nie są pózniej posklejane i obciązone.Bardzo odpowiada mi ten preparat szczególnie biorąc pod uwagę jakość do ceny, bo zapłaciłam za niego coś ok.11 zł.

Entuzjastka
    27 listopada 2002 o 17:19
    spełnia swoje zadanie
    Dla mnie podstawową jego wadą jest właśnie to,że trochę skleja włosy. Świetnie jednak sprawdza się jako preparat modelujący i ochronny i takie jest też jego zadanie. Nie jest może jakiś nadzwyczajny, ale spełnia obietnice producenta.

moni_citroni
    27 listopada 2002 o 11:20
    3 / 5
    Jest ok
    Bardzo ladnie pachnie, nawilza wlosy, ulatwia rozczesywanie. Ale nie zastapi normalnej odzywki.

palomino
    2 lipca 2002 o 21:51
    2 / 5
    brak efektów
    Filtry UV to w zasadzie jedyna zaleta, ponieważ zgodnie z instrukcją spray ten powinien także modelować fryzurę. Niestety, jeżeli chodzi o mnie to efekt był żaden. Można używać chyba tylko dla poprawy samopoczucia.

FEMME_BANALE
    2 lipca 2002 o 17:40
    RZEŚKA
    Kupiłam ją sobie niedawno z myślą używania jej nad morzem (wyjeżdżam za tydzień). Wypróbowałam - rzeczywiście nie skleja włosów, dalej pozostają lekkie i puszyste. Śliczny, rześki zapach! No i te algi! Niewygórowana cena to ostatnia zaleta.

dida
    1 lipca 2002 o 11:56
    godny uwagi
    tak sobie mysle ze to w sumie przydatna rzecz dla zabezpieczenia wlosow przed sloncem. nie jest w zasadzie odzywka, trzeba stosowac cos jeszcze. wazne ze nie jest tlusty, nie obciaza wlosow. no i cena-ok 6 zl. pomocne dla odswiezenia fryzury, np wygniecenia lokow. moja ocena dotyczy starej wersji. nowa jest zupelnie inna i o wiele gorsza-skleja niemilosiernie,nawet w malych dawkach. usztywnia. nie polecam.