Enilome Healthy Beauty, Dermosensilo, balsam do ciała

Enilome Healthy Beauty, Dermosensilo, balsam do ciała

Łagodzący balsam do ciała o lekkiej konsystencji i delikatnym zapachu.Balsam zawiera panthenol oraz alantoinę. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Pozostawia lekko natłuszczający film. Znosi uczucie ściągania i napięcia po kąpieli.
Delikatnie chłodzi. Wyraźnie poprawia poziom nawilżenia skóry, po 5 h poziom nawilżenia skóry wzrasta. Zmiękcza i wygładza skórę , poprawiając jej napięcie i elastyczność.
Efekt: Odpowiednie nawilżenie, przy tym gładkość, miękkość i sprężystość skóry.
Przeznaczenie: Polecany jako skuteczny kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień, a także skóry szorstkiej o obniżonej elastyczności.

w butelce
Struktura
bogate
>250ml
krem
balsamy

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Ethylhexyl Stearate, Propylene Glycol, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butylene Glycol, Laminaria Hyperborea Extract, Dimethicone, Butyrospermum Parkii Butter, Lanolin, Panthenol, Enteromorpha Compressa Extract, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Cetearyl Alcohol, Rosa Canina Fruit Oil, Parfum, Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol, Helianthus Annuus Seed Extract, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Hedera Helix Leaf Extract, Phytic Acid, Sodium Polyacrylate,Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Triethanolamine, Carbomer,Allantoin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Disodium EDTA, Menthol

zaufany....

Dermosensilo balsam do ciała.
Jest to kosmetyk,który zakupiłam w aptece z polecenia mojej przyjaciółki farmaceutki....
Jest to kosmetyk o lekkiej konsystencji i delikatnym zarazem przyjemnym zapachu.
Produkt bardzo łatwo się rozprowadza i ekstremalnie szybko wchłania. Sama przyjemność stosowania.
Zużyłam już napewno 5 opakowań tego kosmetyku co mogę powiedzieć...
Podczas regularnego stosowania zaobserwowałam wyraźną poprawę poziomu nawilżenia naskórka. Balsam stosowałam codziennie. Zawsze raz dziennie, chociaż bywało, że dwa.
Produkt bardzo dobrej jakości z bezpiecznym składem. Godny polecenia.

warto polecić

to kolejny produkt tej firmy, który przypadł mi do gustu. Nie gości u mnie zawsze, ale czasem wracam do niego. Moja skóra jest odwodniona i dość wymagająca. Ten balsam sprawdza się, gdy mam lepsze dni, a skóra nie woła tak rozpaczliwie pić.
Przede wszystkim balsam dobrze się rozprowadza, szybko wchłania i nie pozostawia nieprzyjemnego tłustego filmu. Skóra jest nawilżona, miękka, a podrażnienia są złagodzone (np. na nogach po goleniu).
Kosmetyki tego typu stosuję wieczorem po prysznicu i w przypadku balsamu Enilome zaspokajał potrzeby mojej skóry do kolejnego prysznica.
Butelka jest duża - 400 ml - kosmetyk jest wydajny, a cena do przejścia.
Czego bardzo nie lubię w balsamach zamkniętych w butelkach z pompką to gwarantowane przecinanie opakowania, gdy wewnątrz zostało jeszcze dużo produktu. I chociaż lubię takie rozwiązania, bo dozowanie pompką pozwala wydobyć odpowiednią ilość kosmetyku, to bez przecinania się nie obędzie.
Lubię wracać do tego balsamu i polecam go!

swietny balsam

Jest to jeden z lepszych produktów do ciała, jakich używałam. Ma przyjemną konsystencję, delikatny zapach, dobrze się rozsmarowuje no i nawilża skórę. Skóra jest gładka, miękka i miła w dotyku. Myślę, że warto wypróbować ten balsam, a ja sama pewnie jeszcze do niego wrócę.

Dobry balsam

Fajny balsam :) Lubię opakowania z pompką, zarówno ze względu na łatwe dozowanie jak i higieniczność. Sam balsam dobrze się wchłania, nawilża skórę, po nałożeniu i rozprowadzeniu kosmetyku pozostaje ona miękka i gładka przez długi czas. Zapach jest delikatny i mnie nie drażni (to chyba zresztą charakterystyczne dla produktów tej marki). Wydajny chociaż sam kosmetyk zajmuje sporo miejsca, a ja sporo wyjeżdżam i wolę odrobinę mniejsze gabaryty ;)

Mega produkt

Kupiam ten balsam zachęcona opinią koleżanki w pracy. Rozmawiałyśmy o balsamach do ciała, a ja zawsze dostaje podrażnień i skórę mam okropnie sucha Poleciła mi własnie Dermosensilo z Enilome. Fajna buteleczka, dobrze leży w dłoni. Ucieszyła mnie pompka, bo nie musze walczyć aby coś wycisnąc tylko naciskam i już jest :D Sam balsam - super. Naprawdę. Zapach przyjemny, delikatny. Sam balsam super się rozprowadza, na pewno dzięki składowi. Szybko się też wchłania i jak dla mnie pozostawia przyjemny film na skórze. Uwielbiam potem dotykac ciała, jest takie przyjemne. I co najwazniejsze nawilzone. Nakładam go głownie po prysznicu bo tak mi wygodniej i mam wrażenie, że wtedy najlepiej się wchłania. Nie mam po nim podraznień, a nawet je łagodzi jeśli wczesniej były. Nawilżenie tez utrzymuje się dłuo. Naprawde fajny balsam i wiem że kupie go następnym razem ponownie :)

Dobry balsam w niezłej cenie

Po ten balsam sięgnęłam po pierwszych doświadczeniach z kremem do rąk Enilome - ponieważ tamten przypadł mi do gustu, dałam szansę pielęgnacji ciała. Zużyłam całe opakowanie i muszę przyznać, że nie żałuję tego zakupu. Szybko się wchłania, fajnie nawilża, a skóra po nim jest miła w dotyku. Delikatny zapach balsamu jest wyczuwalny na skórze i osobiście uważam to za plus. Wygodne w użyciu opakowanie pozwala sensownie dozować ilość produktu, przez co jest też dość wydajny. Według mnie bardzo przyzwoity produkt, po który można sięgnąć bez obaw.

Dobry produkt :-)

Kupiłam ten balsam z czystej ciekawości. Po prostu co jakiś czas zmieniam, bo mam wrażenie, że moja skóra za szybko przyzwyczaja się do danego kosmetyku, przez co spada jego efektywność. Ten balsam jest całkiem fajny. Ogólnie mam skórę jak słoń, szorstką i skłonną do zrogowaceń. A tu proszę, po tym balsamie i zaznaczę, regularnym stosowaniu, wreszcie udało mi się doprowadzić moją skórę do ładu. Bardzo dobrze się wchłania, ma miły, subtelny zapach, no i ma pompkę :-), co mi osobiście bardzo ułatwia sprawę. Świetne jest to uczucie delikatnego chłodzenia, od razu czuję się rześko :-) Malutki minusik za to, że zbyt krótko czuję pełne nawilżenie skóry. Szybko się wchłania, a ja wolę czuć warstwę kremu na skórze :-)

balsam się sprawdził

Kosmetyki Enilome, które do tej pory używałam, okazały się odpowiednie dla mojej skóry, więc postanowiłam spróbować też balsamu do ciała, który wypatrzyłam w aptece. Pierwsze co zwróciło moja uwagę na plus to pompka, która dozuje idealne ilości balsamu. Przyjemnie się rozprowadza i szybko wchłania pozostawiając skórę lekko natłuszczoną. Świetnie sprawdza się po kąpieli, kiedy skóra jest napięta i wysuszona. Staje się po nim miękka i bardziej elastyczna, nabiera też więcej sprężystości i właśnie dlatego balsam ten na pewno zagości w mojej kosmetyczce na dłużej. Nie wiem jak balsam sprawdzi się przy skórze skłonnej do przetłuszczeń, ale dla skóry suchej i wrażliwej mogę śmiało polecić.

Po prostu dobry balsam

Zachęcona dobrymi efektami maseczki kupiłam też inne kosmetyki tej firmy.

Zacznijmy od opakowania, które dla mnie jest minusem. Nie przepadam za opakowaniami z pompką.
Ok, póki produktu dużo w pudełku, nie ma problemu, gorzej gdy się kończy.

Sam balsam do ciała jest bardzo dobry. Fajnie i szybko się wchłania.
Zapach jest subtelny ale nie jakiś bardzo intensywny.
Skóra po aplikacji jest miękka i przyjemna w dotyku i taka pozostaje na dłuższy czas.

Zdecydowanie pewnie jeszcze po niego sięgnę, na pewno dobrze się zda na wakacje, kiedy skóra szczególnie potrzebuje dobrego nawilżenia.

Bardzo fajny produkt

Natrafiłam na niego zupełnym przypadkiem, dlatego nie wiedziałam czego mogę się spodziewać, a że lubię testować nowe rzeczy, to wzięłam na spróbowanie jaki będzie. Opakowanie jeść dość spore, z pompką, więc nie ma problemu z tym, że mamy dłonie od balsamu i smarujemy zamiast ciała najpierw opakowanie, oraz dozujemy konkretną ilość. Doskonale się rozprowadza, szybko wchłania, niemalże zaraz po rozprowadzeniu można się ubrać, bardzo dużym plusem jest szybki efekt nawilżenia. Skóra staje się delikatna, gładka i lepiej nawilżona, przy regularnym stosowaniu można spodziewać się, ładniejszego, zdrowszego odcienia.

Dobrze nawilża

Dużym plusem jest dla mnie szybkie działanie nawilżające. Praktycznie od razu po nałożeniu balsamu mija uczucie ściągnięcia i nieprzyjemnego pieczenia skóry, które u mnie występują praktycznie za każdym razem po kąpieli czy prysznicu. Ma przyjemną konsystencję, pozostawia delikatny film na skórze, który jednak nie jest tłusty i nie brudzi ubrań. Łagodzi podrażnienia. Ma przyjemny, delikatny zapach.

Świetny balsam.

Świetny balsam. Łatwo się rozprowadza na skórze, nawilża ją. Szybko się wchłania, a przy tym długo utrzymuje się łagodny kwiatowy zapach. Stosuje go od początku grudnia i widzę efekty. Moja wysuszająca się skóra po tym balsamie zachowuje sprężystość oraz miękkość. Wyraźnie czuję pozytywny wpływ a przy tym nie uczula. Nakładam go zarówno rano jak i wieczorem tuż po kąpieli. Przyznaję, iż zawartość buteleczki jest wydajna. Z cała pewnością kupie ten balsam ponownie. Cena w stosunku do jakości jest tu jak najbardziej współmierna. Warto mieć ten kosmetyk w swoim domu.