Nivea, Med Repair, 24h Melt-in Moisture SPF 15 (Pielęgnująca pomadka do ust)

Nivea, Med Repair, 24h Melt-in Moisture SPF 15 (Pielęgnująca pomadka do ust)

Pojemność 4,8 g

Zapewnij ukojenie swoim spierzchniętym i suchym ustom z pomadką Nivea® Med. Repair. Łagodząca formuła z witaminą E przynosi natychmiastową ulgę, wspomaga ich regenerację i chroni przed wysychaniem.
Dzięki zawartości filtrów UVA i UVB (SPF 15) chroni usta przed promieniowaniem UV.

balsam do ust
regenerujące, nawilżające, przeciwsłoneczne, ochronne
w sztyfcie

Dobrze jak na Nivea, troszkę za mało jak na Med i Repair

Recenzowaną pomadkę kupiłam w dwupaku razem z wersją Original za grosze-deal miesiąca lipca roku pańskiego 2023. Tę drugą znam i bardzo lubię, zresztą większość wariantów pomadek Nivea mi przypadła do gustu, więc wypróbowanie wersji Med Repair było kwestią czasu.
Przyznam, że trzyma poziom. Nakładam ją grubą warstwą na noc i rano budzę się z ustami miękkimi, gładkimi oraz zregenerowanymi. Dobrze zmiękcza oraz nawilża, także przy bardzo wysuszonym oraz spierzchniętym naskórku. Nie jest to efekt doraźny, wymagający ciągłych aplikacji-dla utrzymania dobrego stanu ust potrzebne mi są jakieś 2-3 w ciągu całego dnia, więc jest dobrze.

Mi osobiście brakuje tutaj większego działania kojącego-nakładana na usta posiekane od wiatru lub przeziębienia nie przynosi mi takiej momentalnej oraz odczuwalnej ulgi jakiej oczekuję od produktów z łatką MED. Owszem-nie podrażnia, nie rozognia zmian czy spękań, ale jednak czuję niedosyt.
Drugi niedosyt wiąże się z konsystencją pomadki-jest ona ślisko-tłusta, zostawia na ustach film, ale on jest trochę za słaby na ochronę przed zimnem czy wiatrem. Poza tym na noc lubię nakładać wszelkie pielęgnacyjne produkty do ust grubą i konkretną warstwą, przy Nivea Med Repair nie czuję tego żeby on tak zostawał na wargach.
Pod tym względem nadal najbardziej preferuję troszkę bardziej miękkie oraz woskowe pomadki typu Bebe-gdyby ta Nivea taka była to na pewno lubiłabym ją bardziej.

Zapach ma bardzo delikatny, taki apteczny rumianek z wazeliną :)
Opakowanie jest porządne oraz trwałe, śmiga sobie po plecaku lub torebce i nic złego się nim nie dzieje. Mechanizm wysuwania działa bez zarzutu.

Nie znalazłam lepszej

Ta pomadka towarzyszy mi od kiedy pamiętam a podczas kuracji Izotekiem po prostu ratuje mi życie. Zużyłam już na pewno kilkadziesiąt sztuk. Mam ją zawsze przy sobie i używam co najmniej kilka razy dziennie. Jest przystępna cenowo i łatwo dostępna ale gdy zdarza się, że nie ma jej w moim Rossmanie wpadam w panikę. Próbowałam wtedy używać innych kosmetyków do ochrony i nawilżenia ust - z innych marek oraz także z Nivea i żadna nie sprawdziła mi się tak dobrze. Przede wszystkim ten kosmetyk długo utrzymuje się na ustach, koi spierzchniętą skórę i ją nawilża. Bardzo polecam!

Szok!

Do tej pory nie udało mi się natrafić na godną polecenia pomadkę marki Nivea. Niestety, ale moje usta są wymagające i potrzebują szczególnej opieki.
Kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i muszę przyznać, że faktycznie warto po nią sięgnąć. Pomadka ma delikatny i przyjemny zapach, a sama w sobie otula usta i co najważniejsze - nawilża je i nie znika po kilku minutach. Usta są wypielęgnowane, ukojone.
Jest idealna do stosowania na co dzień
Naprawdę mogę polecić.

Świetna

Lekka, przyjemna jedwabista konsystencja. Usta są gladkie i długo nawilżone, pomaga w regeneracji drobnych ran. Ma bardzo delikatny zapach. Używam jej przez cały rok.

Nivea

Pielęgnująca pomadka do ust w sztyfcie szata graficzna biel z granatem jest ok pomadka bezbarwna nawilża usta nie tak mocno jakbym chciała ale ok jest bez smaku wygląda bardzo naturalnie fajnie ze zawiera Wit E i spf 15 idealna na lato zime też lecz z częstym używaniem jej jest jak najbardziej ok jednak brakuje mi natluszczenia

Pomadka Nivea

+ wydajność
+ wygodne użytkowanie
+ nawilżenie ust

- kiepski skład produktu

Idealna na każdą porę roku

Kupowałam wiele pomadek ochronnych do ust, ale żadna z nich nie zachowywała się tak dobrze jak właśnie tak. Przed snem nakładam jedną warstwę, która utrzymuje się aż do samego rana. Usta są nawilżone, miękkie i pozbawione suchych skórek. Jeśli już jakąś kupić to tylko tę.

Pielęgnacja przede wszystkim

Produkt otrzymałam jako nagrodę w konkursie, który organizowała Nivea. Kolejny raz się nie zawiodłam. Co odróżnia tę pomadkę od innych? Przede wszystkim filtr SPF 15 w składzie. Dzięki temu idealnie sprawdza się w lecie, gdy jesteśmy narażeni na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Poza tym pomadka jest oparta na formule ze składnikami naturalnymi. Nie zawiera olejków mineralnych. Łagodzi podrażnienia, suchość - dzięki olejkom, witaminie E. Wspiera regenerację popękanych ust, czego jestem naocznym przykładem. Konsystencja gładka, zapach bardzo delikatny. Jest uniwersalna- stosuje ją również mój mąż. Polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Super pomadka

Od długiego czasu jestem jej fanką. Pomadka sprawdza się przy spierzchniętych, zranionych lub po prostu wysuszonych szminkami ustach. Lubię jej zwartą formułę i długo utrzymującą się na wargach konsystencję. Jest świetna, zawsze czekam na jej promocję i mam ją w torebce.

Oczywiście niezastąpiona

Pisząc recenzje tutaj można uświadomić sobie ile produktów się stosowało i które szczególnie zapadają w pamięć. Ta pomadka zdecydowanie do nich należy go wracam do niej często. Mam kilka w torebkach i w domu. Warto mieć pod ręką pomadki Nivea w różnych wariantach zapachowych. Ich działanie jest niezastąpione.

Całkiem ok

Całkiem fajna pomadka, używałam jej przez cały rok i dobrze się sprawdza. Bezzapachowa, delikatnie natłuszczająca. Nie mam po niej uczucia wysuszonych ust. Dosyć wydajna. Nie zauważyłam wad.

Kto nie zna pomadek Nivea?

Pomadki są nieodłącznym elementem w mojej kosmetyczce i torebce. Przez lata miałam wiele różnych pomadek, w tym Nivea różniące się głównie zapachem. Muszę stwierdzić, że te kultowe pomadki naprawde są godne polecenia, a wśród nich pomadka Med Repair jest tą, do której wracam regularnie szczególnie w zimę.
Bardzo fajnie nawilża, łagodzi spierzchnięte usta, neutralny zapach przypadnie do gustu większości.
Poręczne opakowanie, niska cena a także dostępność przemawiają rozniez na korzyść. Polecam!