Olivia Garden, Finger Brush (Szczotka do rozczesywania i masażu, włosie dzika)

Olivia Garden, Finger Brush (Szczotka do rozczesywania i masażu, włosie dzika)

Pojemność 1 szt

Szczotka Olivia Garden Finger Brush posiada specjalnie profilowany kształt głowicy, dzięki temu lepiej masuje skórę głowy. Oprócz tego wyróżnia ją specjalne połączenie antystatycznych kolców zakończonych kulką z 100% włosia z dzika. Włosy zyskują objętości oraz blasku.

Kształt
podłużne
szczotki
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

odkrycie

Świetna, idealna do moich słabych włosów. Fryzjer polecił mi zakupić szczotkę z włosiem dzika, ta została mi polecona w sklepie, dodatkowo była w promocji wiec się skusiłam. Bezbłędny strzał

Szczotka do rozczesywania

Poleciła bym ta szczotke z mila chęcią. Nie ciągnie wlosow, a jak juz cos tam pociągnie to nie wyrywa ich jak to robią inne szczotki. Można z czysto sumieniem ja polecić

Dobra szczotka

Kupiłam szczotkę Olivia Garden Finger Brush gdy szukałam czegoś co pozwoli mi w przyjemny sposób rozczesać moje cienkie ale za to bardzo długie włosy. Został mi polecony właśnie produkt powyższej marki i to był strzał w dziesiątkę. Szczotka jest lekka i ma bardzo wygodny uchwyt. Kolejnym plusem jest to, że mogę nią z łatwością rozczesać włosy suche jaki i mokre. Dodatkowo posiada specjalnie profilowany kształt głowicy, dzięki czemu masuje skórę głowy. Muszę również zaznaczyć, że jak dla mnie czyszczenie szczotki jest szybkie i proste. Cena może trochę odstraszać ale jak za produkt, który posiada w sobie włosie z dzika uważam, że nie jest źle.

Bardzo fajna

Szczotkę do włosów otrzymałam w prezencie dla córki bo za każdym razem mam problem z uczesaniem jej. Dla mnie wywarła dobrze wrażenie ponieważ przystępując z dzieckiem do czesania już nie ma płaczu i krzyku. Szczotka dobrze sobie radzi z rozczesywaniem włosów na sucho jak i na mokro. Nie ciągnie i nie szarpie włosów. Mi i mojej córce włosy szybko się kołtunią niestety bo są cienkie i ciężkie i z tym musimy podziałać chwilę dłużej czesząc się. Fajną sprawą jest też że suche włosy się nie puszą i nie elektryzują podczas czesania co daje nam efekt wygładzenia i delikatnego rozczesywania. Da mnie i dla córki okazała się trafnym prezentem. Mam jeden minus ponieważ szczotka nie należy do najtańszych a powiem że dość szybko się wyginają ząbki i traci zaokraglone czubki. Łatwo się ją czyści. Do przetestowania mamy jeszcze szpilę do przedziałków która znajduję się w rączce :) dopiero dziś o niej sie dowiedziałam dzięki jednej z wizażanek :)

Fantastyczna szczotka

Idealna szczotka dla moich dość cienkich włosów. Włosy się nie puszą, nie elektryzują z czym miałam ogromny problem przy innych szczotkach. Rozczesuje idealnie, nie wyrywając przy tym włosów. Porównując z poprzednimi szczotkami ilość włosów które zostają na szczotce jest zaskakująco niska. Szcoztka jest trochę duża Cena nie jest zbyt wysoka. Polecam.

Nie rozumiem zachwytów nad nią :p

Przyznam szczerze, ze kupilam te szczotke z nie do konca pewnego źródła, ale jesli to podroba to naprawdę bliska orginalu. Mam wlosy dlugie i geste, szczotka srednio sobie z nimi radzi. Rozczesuje, ale mam wrazenie, ze troche wyrywa i szarpie. Na mokro staram sie nia nie czesac bo jest jeszcze gorzej. Szkoda bo wiązałam z nia spore nadzieje..

Świetna ????

Miałam wcześniej styczność z Tangle Teezer i wydawało mi się, że nie znajdę lepszej szczotki do włosów, a jednak... Mam wersję small, moje włosy są cienkie i rozmiar okazał się idealny. Mam problem z rozczesywaniem włosów, ponieważ bardzo się kołtunią. Ta szczotka rozczesuje je znakomicie i przede wszystkim nie ciągnie i nie wyrywa przy tym włosów. Ledwo czuje, że ją używam. Dobrze się ją trzyma, w przeciwieństwie do Tangle Teezer, który często wypadał mi z rąk. Oprócz silikonowych igiełek ma też naturalne włosie co super nabłyszcza. Taki idealny mix dobrej plastikowej szczotki ze szczotką z naturalnego włosia. Do tego w końcówce ukryty jest szpikulec, którym można robić przedziałki. Jest też wspaniała do tapirowania bo nie robi gniazd, tylko fajne podniesienie. Jedyny minus to to, że trzeba często ją czyścić. Już nie szukam bo znalazłam swój ideał.

Moja zbawicielka

Ta szczotka to najlepsze co mnie spotkało. Mam długie, grube i rozjaśnianie włosy przez co strasznie się plączą. Co chwilę widząc jakąś nową szczotkę czy grzebień musiałam ją kupić z nadzieją, że tym razem rozczesywanie nie będzie bolało, ale zawsze kończyło się na bólu, a czasami nawet i łzach jak były mocno splątane. Wszystko się zmieniło kiedy Anwen napisała o tej właśnie szczotce na swoim blogu. Teraz czesanie włosów to sama przyjemność bo robi to mega delikatnie. Po prostu magia :-D

Dobra szczotka, slabe wykonanie

Na początku super się jej używało, nie ciągnie włosów, bardzo dobrze rozczesuje się nią wszelkie kołtuny, dalej używam tej szczotki i jest super, idealnie nadaje sie do cienkich wlosow. Jednak po około miesiącu odpadły wszystkie kulki na końcach igielek, jak za taka cenę, wykonanie dosyć słabe .

Najlepsza szczotka do włosów

Mój absolutny numer 1 jak i znanej wszystkim włosomaniakom blogerki, @kosmetykianwen. Szczotka jest dostępna w trzech rozmiarach: mała, średnia, duża. Mam falowane włosy sięgające za łopatki i jak dla moich włosów jest w sam raz! Mała będzie odpowiednia do torebki, a duża do długich i gęstych włosów. Szczotka swoją delikatnością przebija Tangle Teezer i równie bezboleśnie rozczesuje nawet mocno poplątane włosy. Polecam! ❤️

Super szczotka

Najlepsza szczotka z jaką miałam "do czynienia". Wcześniej używałam Tangle teezera i uważałam go za dobry wybór - natomiast z Olivią nie ma porównania. Olivia Garden pięknie rozczesuje - nawet mocno splątane włosy - bez szarpania, gładko i bez problemów. Nie wyrywa i nie łamie włosów. Używałam wersji medium - szerokość dobiera się chyba do długości włosów - przynajmniej tak zostałam poinformowana w sklepie fryzjerskim. Włosie jest bardzo giętkie. Te włosie prawdziwe - nie wypada, nie łamie się, a te (chyba) nylonowe - nie traci tych kuleczek na górze. Łatwo też się czyści. Jest też ładnie wyprofilowana - co ułatwia zarówno rozczesywanie, jak i masaże głowy (jeśli ktoś praktykuje). Jak dla mnie - hit. Póki co nie znalazłam lepszej. Polecam.

Świetne rozczesywanie, słaba wytrzymałość

Jestem posiadaczką szczotki Olivia Garden Finger Brush w rozmiarze M. Mam gęste włosy sięgające do pasa. Dla 2,5-letniej córki zakupiłam szczotkę w rozmiarze S. Szczotka znakomicie radzi sobie z rozczesywaniem wszelkich kołtunów, nie szarpie- pod tym względem jest genialna. Córka nawet nie zauważa, kiedy jest już uczesana. Wcześniej używałam szczotki Tangle treezer, która nieco bardziej wygładzała włosy, ale zdecydowanie bardziej szarpała.
Niestety już po miesiącu używania z mojej szczotki ułamało się jedno żeberko, po roku drugie. Szczotka córki jest w stanie nienaruszonym- być może to kwestia gęstości włosów.
Planuję zakupić nową, ale przyznam, że od tak drogiego produktu oczekiwałabym większej wytrzymałości.