Eveline Cosmetics, Happy Kiss, Błyszczyk do ust

Eveline Cosmetics, Happy Kiss, Błyszczyk do ust

Błyszczyki Happy Kiss zawierają drobinki rozpraszające światło, dzięki nim kolory wibrują i migoczą na ustach. Zawartość substancji nawilżających i odżywczych sprawia, że usta staną się miękkie i kuszące. Specjalnie dobrane kompozycje zapachowe powodują, że każdy z błyszczyków jest wyjątkowy. Happy Kiss chronią przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych. Kolekcja składa się z 6 kolorów.

Cena: 6 zł

obłędny zapach

od razu zaznaczam- wybrałam opcję nie wiem, gdyż nigdzie go nie widziałam od kilku lat.
błyszczyk jakich wiele, wyróżniał się jednak fantastycznym zapachem i niebieskim kolorem (smerfny :) )
drobinki ładnie mieniące się w świetle, przyjemna gęsta konsystencja, nie warzył się na ustach i schodził równomiernie. po prostu przyjemny gadżet

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu

Mógłby być lepszy

Nie jestem maniaczką błyszczyków więc nie znam sie na nich. Moja ocena- ładnie barwi usta (mam czerwony wiśniowy), nadaje połysk, mógłby bardziej odżywiać usta i być trwalszy- na mrozie szybko znika. Zapach i konsystencja w porządku. Plus za niską cenę, minus za dostępność (jak większość polskich mazideł).

Używam tego produktu od: długo

słodki

Miałam ten błyszczy już jakiś czas temu ale miło go wspominam.
Miałam wersję truskawkową - czerwoną. Błyszczyk ma intensywny, słodki i przyjemny zapach. Jest gęsty, nie znika z ust w ciągu 2 minut tylko długo się na nich utrzymuje. Nie jest jednak klejący. dzięki trwałosci chroni usta przed wysuszaniem.
Kolor jest dużo delikatniejszy niż w tubce ale widoczny i ładny.
Opakowanie wygodne, nic się z niego nie wylewa, poręczne i nie psuje się.
Niska cena i wydajność do dodatkowe plusy.
Podsumowując jest to przyjemny błyszczyk do codziennego stosowania. Nie wiem czy jeszcze go zakupię ponieważ od dawna już nie widuję tych błyszczyków w sklepach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Brr..

To był mój pierwszy błyszczyk..... i ostatni z tej serii. Kupiłam ten różwoy z obrazka i zawiodłam się. Sklejał usta, mi zapach nie odpowiadał, a o smaku lepiej nie mówić :(. Było widać te drobinki.. czego ja nie lubie :/

EDIT: Ale wydaj on to był... nie chciał się wogule skończyć ;)

I tyle....Używam tego produktu od: dawno temu..
teraz jest w koszu ;)
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Dobry, ale to nie to.

Błyszczyku używam od dawna. Ma wiele zalet. Pierwsza i zdecydowana to zapach - prześliczny(mam wersję Caramel), pachnie nie tylko z tubki, ale czuje go tż osoba z którą np się rozmawia:) Efekt jaki daje na ustach - też świetny. Powiekszone, mieniące się, po prostu śliczne usteczka :)Długo się utzrymuje. Jednak posiada też wadę. Skleja usta :( No, i nie zgadzam się z tym co napisała poprzedniczka o jego smaku - ja wyczuwam tylko mdły, chemiczny smak;/

Używam tego produktu od: bardzo dawna

Bardzo fajny błyszczyk

Bardzo przyjemny błyszczyk, mam wersje niebieska CANDY.Mimi ze kolor moze przstraszyc ze taki jest na ustach to bez obawy mozna go kupic bo jedynie jesli nalozy sie zbyt duza ilosc blyszczyku to ma niebieskawy kolorek. Blyszczyk po nalozeniu na usta slicznie wyglada , usta pieknie sie blyszcza mimo iz nie zawiera brokatu.
Nie skleja ust nie pachnie zbyt intensywnie i nie ma smaku jakiegos konkretnego a nawet chyba zadnego.
Dlugo sie utrzymuje, nie wysusza ust.
Wydajny

Używam tego produktu od: dluzszego czasu
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

skleja usta :(

Nie przypadł mi do gustu :(
- skleja usta
-wycieka z tubki i mam całe ręce oklejone :(
-zapach przypominający pastę do zębów
Nie kupie tego badziewia nigdy więcej bo jest tyle fajnych błyszczyków :)Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Raczej nie

Jest gęsty i trwały. Zapach faktycznie truskawkowy, nie ma chemicznej nuty. Baaaardzo wydajny, przez co nie mogę go wykończyć,a chciałabym :-)
Niestety robi białą krechę, zbiera się w końcikach i trochę zbryla.
Prezentuje się ładnie, drobiny delikatnie się mienią.
Ale powyższe go dyskwalifikuje.

Używam tego produktu od pół roku

Super błyszczyk :)

Jestem zachwycona! Mam kolor Strawberry. Pięknie pachnie, daje świetny kolor. Idealnie nawilża usta.
Nie pamiętam, kiedy go zakupiłam, ale to było dawno. Jest bardzo wydajny! Jakby miał się nigdy nie zużyć.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam :)

lubię

Kosmetyk ten kupiła mi siostra jako drobny upominek i dzięki Bogu, bo sama bym nigdy na niego nie wpadła (: Błyszczyk jest dosyć dobry
- pielęgnuje usta
- CUDOWNIE pachnie i smakuje
- pięknie się mieni, mimo że nie ma brokatu (?), tylko takie śliczne mikroskopijne drobinki
- kolor mam idealnie dobrany do ust (orange) i czuję się w nim świetnie
- ma dobrą konsystencję
- cena niska a produkt wydajny
Minus za małą trwałość, niezbyt wyszukane opakowanie i zasychanie w postaci skorupki.

bdb

Bardzo dobry blyszczyk, choc dosc ciezko go kupic. Mam truskawke i jestem zadowolona. Jest gesty, dlugo utrzymuje sie na ustach, rozsmarowuje w miare precyzyjnie bez lusterka, daje ladny efekt. Wole blyszczyki bez brokatu, ale na szczescie w tym drobinki sa male i nie prezszkadzaja az tak bardzo. Nie jest superwydajny, ale to ni eprzeszkadza przy tak niskiej cenie. Jak tylko znajde, na pewno jeszcze kupie.

Używam tego produktu od:

Dobre i polskie

Nie bedzie wielka przesada jak napisze,ze dla mnie ten blyszczyk lepszy jest od Lancome'a Juicy Tubes.Eveline ma odpowiednia konsystencje,przyjemny zapach (ja mam wisnie) odpowiedni kolor,ktory pieknie opalizuje na ustach.
Naprawde nie spodziewalam sie,ze za cene hamburgera mozna miec swietny blyszczyk do ust.Widac nie zawsze co drogie i znane musi byc lepsze.
Z pewnoscia skusze sie jeszcze na zakup tego produktu.Polecam goraco!

Używam tego produktu od:miesiaca