Paloma (Unicolor), Pomadka satynowa

Paloma (Unicolor), Pomadka satynowa

Szminka jest w 80% skomponowana ze składników naturalnych, przyjaznych dla skóry. Oparta została na naturalnych woskach: pszczelim, karnauba, candelilla i olejkach roślinnych m.in. olejku rycynowym, posiadającym zdolności filomotwórcze i regenerujące. Chroni naskórek przed promieniowaniem ultrafioletowym naturalnym faktorem pochodzącym z mineralnych pigmentów. 40 kolorów.

Cena: ok. 7-8 zł

przeciętna

Nie jest zła, ale nasz romans trwał dość krótko - dałam ją siostrze, bo nie bardzo trafiłam z kolorem, który dawał trupią perłową poświatę.
Ciut za twarda, dość trwała choć bez rewelacji. Najbardziej przeszkadzał mi jej zapach, już przyzwyczaiłam się do ładnej woni pomadek. Co ważne: nie wysusza ust.
Jeśli trafi się w kolor to można być zadowolonym.

nie jest zla

Ale rewelacyjna takze nie. Tak jak ktoras kolezanka napisala jakoscia nie odbiega od nawet zagranicznych - np porownalabym ja do avonowych tworkow. Trwa na ustach jakis czas jesli nic nie jemy. Troszke nierownomiernie sie zjada. Zapach - dla wrazliwych noskow - absolutnie nie wachac. Moze bym ja nawet uzyla wiecej niz 3 razy do testow gdyby nie kolor ktory posiadam, ktorego szczerze nienawidze i ktory nijak nie pasuje do mojej karnacji :)

w zapasciach finansowych mozna byc patriota i sobie kupic :)

Bardzo ok

Bardzo fajna pomadka,konsystencja bardzo mi odpowiada(dość miękka , ale bez przesady), łatwo sie ją aplikuje na usta.Mam taki śliwkowy kolor i jest naprawdę przecudny.Trwałość całkiem, całkiem, właściwie nie spodziewam sie po szminkach rewelacji w tym zakresie.Trochę sztuczno-chemiczny zapach i posmak, ale można przeżyć, dla efektu warto, napewno jeszcze kiedyś kupię następną, tym bardziej, że gama kolorystyczna jest zachwycająca.

Taka sobie...

Nie lubiłam zbytnio tej szminki. Dobrze że już ją zużyłam. Kolor który miałam był zbyt intensywny i przez to sztucznie prezentował się na ustach, wyglądałam w niej jak wamp :P. Była twarda i zbierała się w kącikach ust. A kolor? Nawet zbyt trwały , gd chciałam go zetrzeć w chusteczkę to nie dawał się tak łatwo!

Co za koszmar!

Ta pomadka to prawdziwy koszmar! Jest strasznie twarda, sucha, źle się rozprowadza po wargach. Jest nietrwała, po krótkm czasie wałkuje się, gromadzi w zagłębieniach skóry w postaci pionowych kreseczek.

Ilość zużytych opakowań: 1 i o 1 za dużo...

Nie ten..

Nie lubię tej szminki. Ma przeciętny zapach, brzydkie opakowanie, jest twarda a kolor, który wybrałam wygląda na ustach zupełnie inaczej niż chciałam. Jest własciwie transparentna, w ogóle nie kryje, pozostawia na ustach jedynie sinawy połysk, w którym absolutnie nie jest mi do twarzy ( chyba głównie za to jej nie lubię). Nie jest specjalnie trwała, ale przynajmniej nie wysusza ust. Może byłabym zadowolona gdybym wybrała inny kolor?
Recenzja: ...

porządna

Odejmuję za suchość, która po pewnym czasie troszeczkę czuć i za twardość ( w przypadku czerwonej, bo nie wiem, dlaczego fioletowo-różowa jest inna). Ale cena zachęcająca, paleta barw całkiem spora, utrzymuje sie tez nieźle. Wrażenie robi. Poszłam w niej do pracy i pierwsze, co mi kolega powiedział - a pracuję z prawie samymi mężczyznami - to było "ale masz pięknie pomalowane usta" :-D<BR><BR>(a była to pomadka czerwona)

Warto zakupić

Szminka dobrej jakości i niedroga. Duży wybór kolorów, usta nią pomalowane prezentują się nienagannie. Miękka i dobrze się rozprowadza. Trwałość na ustach średnia ale tak bywa u szminek mających działanie nawilżające.

jest niezła

Pomadka, która dobrze pokrywa usta, a przy tym lekko się rozprowadza i długo na nich utrzymuje. Ma ciekawę gamę kolorów. Przy nakładaniu może wydawać się troszeczkę sucha, ale tak naprawdę nie wysusza ust.

JEST DOBRA

O tak, to dobra, polska pomadka! Nie odbiega jakością od tych zagranicznych, a niektóre nawet przewyższa. Przy tym nie kosztuje fortuny. Eleganckie opakowanko, przyjemna konsystencja i nakładanie, wcale trwała! Ogólnie dobrze jest!