Oral-B, Elektryczna szczoteczka do zębów Genius 9000

Oral-B, Elektryczna szczoteczka do zębów Genius 9000

Pojemność 1 szt

Poziom jej zaawansowania technologicznego pozwoli Ci szczotkować zgodnie z zaleceniami dentysty. Dzięki czujnikowi siły nacisku, który ostrzega, gdy szczotkujesz zęby zbyt mocno. Okrągła końcówka szczoteczki – zainspirowana sprzętem dentystycznym. Oraz funkcja wykrywania położenia – aby nigdy nie pominąć żadnego miejsca.
Ze szczoteczką Genius będziesz mieć pewność doskonałego czyszczenia

inne
Zastosowanie
do gniazdka, na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Fajna szczoteczka

Szczoteczka Oral B zaskoczyła mnie swoim fajnym nowoczesnym design. Świetnie myje zęby, wybiela i usuwa kamień nazębny. Nie powoduje zniszczenia szkliwa, bo ma czujnik siły nacisku. Dla mnie najfajniejszą rzeczą jest etui podróżne, teraz spokojnie mogę zabrać szczoteczkę w podróż. Wadą jest aplikacja z którą szczoteczka się łączy, bo nie jest dostępna na każdy model smartfona. Ale sama aplikacja pozwala nam kontrolować czas mycia zębów i czy wszędzie je umyliśmy.

Oral-b Genius 9000

Bardzo nowoczesna, wygodna, niezastąpiona, spełniła wszystkie moje oczekiwania. Dobrze, wygodnie trzyma się w ręce, a w jamie ustnej jest w stanie dotrzeć do wszelakich zakamarków. Czyści idealnie, znacznie lepiej niż moje poprzednie szczoteczki soniczne czy manualne. Funkcje mycia zębów oraz języka są perfekcyjnie dopasowane do moich potrzeb, język nie musi być „szorowany” a jest idealnie umyty. Dzięki czterem nasadkom może jej używać cała rodzina, każda z nich ma swoją kolorową nakładkę, co daje mi gwarancje, że nikt nie użyje mojej.

rewelacyjna :)

Bardzo fajna szczoteczka, czyści o wiele lepiej od mojej starej szczoteczki elektrycznej norname, nie porównując już do zwykłej szczoteczki. Technologia prawie kosmiczna ;) kilka trybów pracy, dodatkowa aplikacja na telefon - choć ta jest fajnym gadżetem dla moich dzieciaków, ja myję zęby bez niej :) Zęby po umyciu tą szczoteczką wydają się dużo gładsze, lepiej wyczyszczone, nie potrzebuję już nici dentystycznych! Bardzo dobrze spisuje się alarm (czerwone światełko) przy zbyt silnym nacisku, to jakby specjalnie dla męża stworzone, gdyż on zamiast włosiem to plastikową rączką szczoteczki zęby myje, bardzo przydatna funkcja ;) Krótko mówiąc - polecam każdemu, trochę droga, ale warta swojej ceny.

Kompleksowa pielęgnacja zębów

Do tej pory używałam zwykłej szczoteczki elektrycznej i sądziłam że zęby mam zawsze dobrze wyczyszczone ale myliłam się. Odkąd zaczęłam używać szczoteczki Oral B Genius 9000 nareszcie widzę efekty. Moje zęby są o wiele bielsze a każdy zakamarek między zębami dokładnie wyczyszczony co dokładnie czuć po przejechaniu językiem po zębach jak i czuć tą świeżość w ustach. Szczoteczka dba o higienę jamy ustnej za pomocą 4 końcówek z których każda przeznaczona jest do innego zadania jak: usuwanie płytki nazębnej czy do polerowania do dokładnego czyszczenia i codziennego delikatnego czyszczenia a posiada aż 6 trybów szczotkowania. Ważnym elementem dla mnie jest również wygodne etui w którym mogę bez obaw zabrać szczoteczkę w podróż i w razie potrzeby podłączyć do ładowania razem ze smarfonem. Dodatkowym atutem jest aplikacja z którą dokładnie co do sekundy myję zęby i jestem pewna czystości i świeżości. #poprostugenius

Rewolucja wśród szczoteczek

Jeśli zastanawiacie się nad zmianą lub kupnem szczoteczki elektrycznej polecam Oral B GENIUS. Produkt ma porównywalną cenę z konkurencją, ale w przeciwieństwie do innych marek posiada bardzo bogate wyposażenie, które pozwoli dopasować szczoteczkę do wymagań każdego użytkownika. Ponadto unikatowe funkcje, jak możliwość połączenia z aplikacją, która zoptymalizuje dbanie o zęby czy etui podróżne z możliwością ładowania, znacznie podnoszą komfort korzystania ze szczoteczki. Jedyny minus - trochę głośna praca. Ale zza zamkniętych drzwi łazienki nic nie słychać. Polecam!!!

Świetna szczoteczka

Szczoteczka Oral-B Genius 9000 zdecydowanie wyróżnia sie w porównaniu do innych szczoteczek. Dzięki 4 końcówkom, mamy mozliwosc: wybielać zeby, usuwać kamień nazębny (juz po pierwszym myciu widac efekty), czyścić przestrzenie międzyzębowe, czyścić​ dziąsła i zęby. Dzieki czujnikowi nacisku możemy kontrolować siłę nacisku. Oral -B ma także aplikację mobilną, która współdziała ze szczoteczka - dzięki niej monitorujemy​ czas mycia zębów. #poprostugenius

Genialna szczoteczka

Elektryczna szczoteczka Genius 9000 to elegancka szczoteczka, lepszej i bardzej doskonałej szczotki elektrycznej jeszcze nigdy nie spotkałam. Genius 9000 dokładnie czyści zęby, co pozwala osiągnąć bardzo dobre rezultaty w procesie pielęgnacji zębów. Po przetestowaniu tej szczoteczki na sobie, z czystym sumieniem mogę polecić ją innym. Jest rewelacyjna, no co tu mówić, #poprostugenius =))

Strzał w dziesiątkę

Dla mnie ta szczoteczka jest świetna od pierwszego użycia poczułam różnicę, zęby były zdecydowanie czystsze, jest bardzo lekka dzięki czemu dobrze się szczotkuje zęby. Ma dużo funkcji: kontrola nacisku, kilka trybów czyszczących i aż cztery końcówki wymienne w zestawie do tego etui podróżne po prostu fantastyczne zarówno pod katem wyglądu jak i funkcji.

Genialna!

Marie
Ta szczoteczka, to Mercedes wśród szczoteczek do zębów. Nowe technologie porażają każdego. Różne funkcje końcówek sprawdzają się wyśmienicie- wybielająca jest rewelacyjna! Polecam! Czyszczenie zębów, to przyjemność.

Mistrz wybielania

Odkąd używam szczoteczki elektrycznej nie myślę już o powrocie do manualnej. To jakie efekty uzyskuje już od pierwszego dnia szczotkowania zaskoczyło moje najśmielsze oczekiwania. Jestem jak najbardziej na tak i POLECAM.

Szczoteczka Oral-B Genius 9000

Szczoteczka Oral-B Genius 9000 firmy Braun #porostugenius to najlepsza szczoteczka wśród dostępnych na rynku. Do tej pory miałam inne szczoteczki ale ta zachwyca. Rewelacyjne rozwiązanie technologiczne poprzez używanie różnych szczoteczek do czyszczenia zębów. Zaskoczyło mnie funkcjonalność szczoteczki , funkcja praca –docisk alarmuje kiedy za mocno dociskamy do dziąseł szczoteczka miga i sygnalizuje alarmem dla mnie boba. Szczoteczka posada wiele programów jak mycie języka, wybielanie, polerowanie , mycie delikatne, a to jest mega ważne jeśli osoby mają problem zdrowotny np. neuralgie nerwu trójdzielnego co stwarza poważny problem w myciu zębów które to wywołują przenikliwy prądowy ból. Szczoteczka jest mocna lecz siła mocy silnika nie wpływa na jakość mycia . Różne tryby pracy z efektem 3D.Możliwośćc połączenia szczoteczki z aplikacją przez łączności Bluetooth .Wytrzymałość do 12dni po naładowaniu duży plus. Etui podróżne wyposażone także w stację ładowania śliczne . Zestaw estetyczny , wykonanie na wysokim poziomie , a efekty czyszczenia zębów rewelacja jak u stomatologa i o to tu chodzi .Uważam, że nie ma jeszcze porównywalnej szczoteczki o tylu funkcjach jak szczoteczka Oral-B Genius 9000 . Przetestowałam wiele szczoteczek i zaledwie raz użyłam bo nie dałam rady myć z bólu , a tu trafny jestem mega prze szczęśliwa, że udało mi się w końcu dobrać szczoteczkę do swych potrzeb . Stosuję ja już dwa tygodnie efekt rewelacja jak od stomatologa. #porostugenius Zdecydowanie polecam.

Używa produktu od: próbka

Wymarzona

Oral-B GENIUS 9000 zaawansowana technologicznie, prosta obsłudze. Dzięki bluetooth można połączyć się z aplikacją by monitorować dokładność mycia zębów. Czujnik nacisku pozwala kontrolować siłę, przy zbyt mocnym naciśnięciu świeci na czerwono. Liczne funkcje jak polerowanie, czyszczenie języka, tryb wybielania, delikatny tryb mycia, masaż dziąseł sprawia, że zęby są dokładnie wyczyszczone dzięki temu zdrowe