Oral-B, Elektryczna szczoteczka do zębów Genius 9000

Oral-B, Elektryczna szczoteczka do zębów Genius 9000

Poziom jej zaawansowania technologicznego pozwoli Ci szczotkować zgodnie z zaleceniami dentysty. Dzięki czujnikowi siły nacisku, który ostrzega, gdy szczotkujesz zęby zbyt mocno. Okrągła końcówka szczoteczki – zainspirowana sprzętem dentystycznym. Oraz funkcja wykrywania położenia – aby nigdy nie pominąć żadnego miejsca.
Ze szczoteczką Genius będziesz mieć pewność doskonałego czyszczenia

inne
Zastosowanie
do gniazdka, na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Mistrz wybielania

Odkąd używam szczoteczki elektrycznej nie myślę już o powrocie do manualnej. To jakie efekty uzyskuje już od pierwszego dnia szczotkowania zaskoczyło moje najśmielsze oczekiwania. Jestem jak najbardziej na tak i POLECAM.

Szczoteczka Oral-B Genius 9000

Szczoteczka Oral-B Genius 9000 firmy Braun #porostugenius to najlepsza szczoteczka wśród dostępnych na rynku. Do tej pory miałam inne szczoteczki ale ta zachwyca. Rewelacyjne rozwiązanie technologiczne poprzez używanie różnych szczoteczek do czyszczenia zębów. Zaskoczyło mnie funkcjonalność szczoteczki , funkcja praca –docisk alarmuje kiedy za mocno dociskamy do dziąseł szczoteczka miga i sygnalizuje alarmem dla mnie boba. Szczoteczka posada wiele programów jak mycie języka, wybielanie, polerowanie , mycie delikatne, a to jest mega ważne jeśli osoby mają problem zdrowotny np. neuralgie nerwu trójdzielnego co stwarza poważny problem w myciu zębów które to wywołują przenikliwy prądowy ból. Szczoteczka jest mocna lecz siła mocy silnika nie wpływa na jakość mycia . Różne tryby pracy z efektem 3D.Możliwośćc połączenia szczoteczki z aplikacją przez łączności Bluetooth .Wytrzymałość do 12dni po naładowaniu duży plus. Etui podróżne wyposażone także w stację ładowania śliczne . Zestaw estetyczny , wykonanie na wysokim poziomie , a efekty czyszczenia zębów rewelacja jak u stomatologa i o to tu chodzi .Uważam, że nie ma jeszcze porównywalnej szczoteczki o tylu funkcjach jak szczoteczka Oral-B Genius 9000 . Przetestowałam wiele szczoteczek i zaledwie raz użyłam bo nie dałam rady myć z bólu , a tu trafny jestem mega prze szczęśliwa, że udało mi się w końcu dobrać szczoteczkę do swych potrzeb . Stosuję ja już dwa tygodnie efekt rewelacja jak od stomatologa. #porostugenius Zdecydowanie polecam.

Wymarzona

Oral-B GENIUS 9000 zaawansowana technologicznie, prosta obsłudze. Dzięki bluetooth można połączyć się z aplikacją by monitorować dokładność mycia zębów. Czujnik nacisku pozwala kontrolować siłę, przy zbyt mocnym naciśnięciu świeci na czerwono. Liczne funkcje jak polerowanie, czyszczenie języka, tryb wybielania, delikatny tryb mycia, masaż dziąseł sprawia, że zęby są dokładnie wyczyszczone dzięki temu zdrowe

polecam

Ta szczoteczka jest znakomita. Idealnie czyści i poleruje zęby, sprawia że są gładkie, zadbane. Jest wygodna w użyciu, ma wytrzymałą baterię pozwalająca szczotkować zęby bez ładowania do 12 dni. System informuje nas które miejsca nie zostały jeszcze wyczyszczone tak by ułatwić nam codzienną higienę jamy ustnej. Szczoteczka ma ładny, ciekawy design, monitoruje nasz ruch a co bardzo ważne-dociera nawet do trudno dostępnych miejsc , które ciężko wyczyścić za pomocą innych szczoteczek.

It's genius

Produkt naprawdę godny polecenia. Początkowo byłam sceptyczna co do tych wszystkich gadżetów, ale kilku myciach stwierdzam, że są przydatne.
Zawsze używałam podstawowej szczoteczki Oral-B, więc dla mnie to duży jakościowy przeskok. Szczoteczka jest wykonana z materiału, który idealnie pasuje do dłoni, rączka nie ślizga się. Jest kilka trybów szczotkowania od klasycznego codziennej, przez wybielanie, masaż po tryb czyszczenia języka. Każdy znajdzie coś dla siebie. W pakiecie były 4 końcówki oraz etui podróżne wraz z portem USB (bardzo przydatny gadżet). W opakowaniu znajduje sie też uchwyt na smartfon mocowany do lustra, ponieważ można ściągnać na telefon aplikację która łączy się ze szczoteczką przez Bluetooth. Dzięki temu można jeszcze dokładniej czyścić zęby oraz dopasować poszczególne ustawienia.
Jak dla mnie świetny produkt.

genialna szczoteczka

Szczoteczka, która uczyni mycie zębów przyjemniejszym . Dzięki funkcji bluetooth połączonej z aplikacją w telefonie bardziej dokładnie można czyścić zęby oraz nauczyć się systematyczności. Szczoteczka posiada 4 końcówki, ja wypróbowałam 3D white i taki sam program w szczoteczce, różnica jest ogromna. Szczoteczka bardziej dokładnie czyści od poprzednich wariantów i posiada 7 funkcji mycia, wraz z myciem języka. Czujnik siły nacisku kontroluje nas , abyśmy nie przesadzili. Szczoteczka posiada wytrzymała baterię , ale i dodatkowe etui podróżne z funkcją ładowania zarówno szczoteczki jak i telefonu to doskonały pomysł, żeby nie wozić ze sobą zbyt wielu rzeczy. Podświetlany pierścień szczoteczki dodatkowo zachęci do dbania o higienę zębów. Uważam , że jest to zarówno gadżet jaki i pożyteczny sprzęt.