Pharmaceris, H-Stimupeel, Oczyszczający peeling trychologiczny skóry głowy

Oczyszczający peeling trychologiczny do skóry głowy z problemem wypadania włosów i łupieżu. Specjalistyczne oczyszczanie skóry głowy, umocnienie korzenia włosa, redukcja łupieżu.

Mój pierwszy peeling do skóry głowy - lekkie rozczarowanie

Po wizycie u trychologa postanowiłam według polecenia włączyć do pielęgnacji włosów peelingi. Po ten sięgnęłam jako pierwszy.
Niestety produkt okazał się średnio trafiony. Aplikacja peelingu idzie dość topornie. Produkt się nie pieni (może przez dobry skład) co niestety utrudnia nakładanie. Uczucie jakby wcierało się piasek. Trzeba też nałożyć sporo produktu a i tak mam wrażenie że to oczyszczenie jest bardzo słabe.
Cena to ok. 35 zł i myślę że można jednak coś lepszego znaleźć, tym bardziej że peelingi stały się dość popularne.

Pharmaceris, H-Stimupeel, Oczyszczający peeling trychologiczny skóry głowy

Bardzo dobry peeling trychologiczny. Zanim zaczęłam go stosować miała problemy z łuszczącą się skórą głowy i niczym nie umiałam tego zwalczyć (szampony przeciwłupieżowe z apteki też nie pomagały). Kupiłam peeling po przeczytaniu opinii w internecie i nie żałuję! Gdy tylko problem wraca ja wracam do peelingu. Przy stosowaniu go regularnie problem znika na długo :)
Jedyną wadą jaką zauważyłam jest zatykający się dozownik.

Nie dla mnie

Kiedy udałam się na wizytę do trychologa okazało się, ze powodem moich wypadających włosów są zaczopowane mieszki włosowe. Wtedy nie miałam o czymś takim pojęcia. Dziś wiem, ze problem dotyka dużej ilości osób i jest wiele sposobów, by z tym walczyć. Pani trycholog po obejrzeniu mojej skory uznala, ze idealne będą dla mnie produkty od niej z salonu, produkcji własnej. Za szampon i peeling zażyczyła sobie 300 zł, a ja uznałam, ze muszę się zastanowić. Przeanalizowałam sytuacje w domu i stwierdziłam, ze mniej więcej wiem jak działać- zatem będę dzialac, ale nieco mniejszym kosztem.
Na pierwszy ogień poszedł ten peeling. Po pierwszym użyciu byłam załamana. Włosów wypadało mi i tak ogrom, ale po nim, to już była tragedia. 500? 600? Jakoś tak, ale spokojnie tyle żeby się rozpłakać. Pomyślałam ze to taki szok dla włosów, i za drugim razem będzie już lepiej. Niestety nie było, bo było coraz gorzej. W dodatku trudno mi było wypłukać z włosów te drobinki, chociaż długo i dokładnie płukałam włosy.
Nie jestem z niego wcale zadowolona i na pewno nie wrócę już do peelingów z drobinkami. Znalazłam dobry peeling złuszczający ale bez drobinek, który na pewno jest delikatniejszy, a przy słabych włosach raczej trzeba uwazac.

Nie widać żadnej różnicy

Po wizycie u trychologa postanowiłam zainteresować się peelingami do skóry głowy, celem zredukowania nadmiernego przetłuszczania. Peeling wydawał się w porządku, w Internecie niezłe opinie, w Superpharmie umieszczony z na półce z dermokosmetykami. Ma strukturę ziarnistą, lepszy byłby o jednolitej konsystencji, ale drobinki nie podrażniały mojej skóry, spłukiwały się też bez problemu. Aplikator jest wygodny, nakładanie nie było szczególnie problematyczne. Problem leżał natomiast gdzie indziej - produkt miał na celu odświeżenie skóry głowy, redukowanie wypadania włosów, zachowanie świeżości na dłużej. Żadna z tych rzeczy nie miała miejsca. Moje włosy przetłuszczają się w identycznym tempie jak przed użyciem peelingu, również regularnie wypadają. Nie zauważyłam żadnej różnicy niż kiedy myłam włosy tylko szamponem. Jak dla mnie produkt w ogóle nie spełnia obietnic producenta, nie ma żadnego wpływu na kondycję skóry głowy.

Mój ulubiony must have dla pielegnacji skóry głowy

Od dość dawna stosowałam różnego rodzaju peelingi trychologiczne do skóry głowy. I zawsze miałam problem z ich wprowadzeniem na skórę głowy a nie na włosy. Ten produkt ma bardzo dobrą gęstość i najlepszy aplikator, dzięki któremu możemy bezpośrednio aplikować peeling na skórę głowy, gdyż jest idealny dzięki stożkowemu apkikatorowi. Peeling dobrze się rozprowadza po skórze, dobrze ja oczyszcza. Dużo granulek w produkcie jest a nie jak w innych sam krem. Jest bardzo wydajny. Ślicznie pachnie, nawet trochę przypomina mi męskie perfumy, ale nie przeszkadza mi ten zapach wręcz przeciwnie. Nie wysusza skóry głowy, nie ściąga jej. Nawet bym powiedziała że ja nawilża. Same plusy.

Peeling trychologiczny Pharmaceris

Peeling ten zakupiłam w superpharmie. Z uwagi na to, że mam łzs głowy to szukałam czegoś specjalistycznego. Polecono mi ten peeling, który oczyszcza skórę głowy, eliminuje łupież i nawilża skórę. Dedykowany jest też osobom, które mają problemy z wypadaniem. Jest wydajny. Bardzo dobrze wydobywa się go z tubki, dzięki specjalnemu aplikatorowi. Jest niedrogi i można go kupić bez recepty. Produkt świetnie pachnie i wystarcza na 4-5 miesiecy w zależności od mycia.

Taki sobie

Kupiłam go by zmniejszyć wypadanie włosów, niestety na ten problem nie pomógł, nie widzę żadnej różnicy, włosy jak wypadały tak wypadają. Jeśli chodzi o zalety to wygodne opakowanie, dobrze się wypłukuje nie pozostawiając żadnych drobinek we włosach, wspomaga mycie, włosy są lekko uniesione od nasady i dobrze umyte, nie mam łupieżu, więc nie mogę stwierdzić czy na ten problem pomaga. Nie kupię go ponownie, bo na mój problem z wypadaniem nie pomógł, cena jest wysoka, a nie jest zbyt wydajny.

Zdecydowany strzał w 10

Dostałam go w prezencie, leżał miesiąc, aż w końcu stwierdziłam, że zaryzykuję.
Na początku podeszłam do niego bardzo sceptycznie, bo nie wiedziałam czego się spodziewać, nie używałam wcześniej żadnych peelingów do skóry głowy.
Dość ciężko go się nakłada i trzeba poświęcić sporo czasu, jednak przy stosowaniu jak zaleca producent przynosi w miarę dobre efekty.

Nie robi nic - szkoda kasy!

Mam długie, cienkie włosy, czasem oklapnięte na głowie i miałam nadzieję, że peeling trychologiczny poradzi sobie właśnie z tym problemem. Czytając recenzje, wybrałam właśnie ten. Niestety zawiodłam się... Peeling nie zrobił dosłownie nic (na szczęście też nic złego ;-) ) - włosy bez najmniejszych zmian i nawet to to ładnie nie pachnie... Ot, taka ciapa z kilkoma drobinkami, które ledwo co dotknęły skóry głowy. Namasowałam się (co akurat pewnie dokrwiło mi cebulki), nawcierałam - i tyle. Opakowanie ładne, dozownik praktyczny, niestety produkt mało wydajny (po 3 zastosowaniach już jest go resztka). Reasumując - 35zł wyrzucone w błoto. Nigdy więcej!

Oczyszczający peeling świetna sprawa

Pharmaceris H Stimupeel Oczyszczający peeling trychologiczny to produkt, który z pewnością działa. Bardzo przyjemny masaż drobinkami zawartymi w Produkcie. Skóra głowy jest oczyszczona i "świeża". Włosy są uniesione u nasady i nie puszą się. Wrażenie czystych włosów utrzymuje się dłużej niż po zwykłym szamponie. Ja myje włosy codziennie dzięki temu produktowi mogę to robić co drugi a nawet trzeci dzień. Nie można go stosować przy każdym myciu.

TAKI SOBIE

Kupiłam zaciekawiona działaniem. Mam problem z przetłuszczającymi się włosami u nasady suchymi na końcach. Jakoś nie zauważyłam spektakularnych efektów. Może maska lepiej się wchłaniała. Włosy na początku zaraz po umyciu i wysuszeniu były uniesione ale minimalnie, a poźniej takie jak zwykle. za ta cenę spodziewałam sie czegoś lepszego.

w porządku

Jest to pierwszy peeling do skóry głowy jaki stosowałam, więc nie mam porównania z żadnym innym. Zaskoczyła mnie łatwość wypłukania drobinek z włosów (bałam się, że będę się męczyć jak z np. wypłukaniem piasku na wakacjach) - większość usunęłam zwykłą wodą, a resztę pierwszym myciem szamponem. Jak dla mnie działa jak klasyczny peeling do twarzy czy ciała, tylko że stosuje się go na skalp - skóra jest odświeżona, krążenie pobudzone, czyli robi to co każdy peeling robić powinien.

Mile zaskoczona

Peeling do skóry głowy to dla mnie nowość, dlatego podeszłam do produktu bez uprzedzeń, ale i bez większych oczekiwań. No i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. Peeling zadziałał już od pierwszego użycia. Skóra głowy jest oczyszczona, mniej podrażnienia. Włosy są lekko uniesione i miękkie. Peeling spowodował że mogę myć włosy o jeden dzień później. Czy działa na wypadanie włosów będę w stanie powiedzieć po dłuższym używaniu kosmetyku, który stosuję łącznie z szamponem i odżywką z tej serii. Ale wydaje mi się, że zdrowsza skóra głowy gwarantuje dobry efekt.