Max Factor, Earth Spirits Eyeshadows (Pojedynczy cień do powiek)

Max Factor, Earth Spirits Eyeshadows (Pojedynczy cień do powiek)

Max Factor Earth Spirits Eyeshadows to kolekcja pojedynczych cieni do powiek w stonowanych, subtelnych odcieniach, które sprawiają, że makijaż oczu jest bardzo naturalny.
W skład cieni wchodzą idealnie zmielone mikrocząsteczki kolorowych pigmentów, które sprawiają, że kolor jest trwały, a cień nie ściera się łatwo i nie osadza w zmarszczkach.
Cienie Earth Spirits Max Factor można bezpiecznie aplikować nawet na skórę wrażliwą ponieważ są hypoalergiczne i nie zawierają substancji zapachowych.
Dostępny w 14 odcieniach.

Dobry cień za rozsądną cenę.

Cień zakupiłam raczej przypadkowo, w poszukiwaniu jasnego, naturalnego cieniu, prostego w aplikacji, służącego do codziennego, naturalnego make up\'u. Spełnił swoją rolę, jednak obecnie używam cieni z wyższej półki, z który MF nie da się porównać.

Plusy:

+ nie osypuje się, co dla osób noszących kontakty jest sporym plusem
+ ciekawa paleta w naturalnych kolorach dla osób ceniących sobie naturalność wyglądu i do makijażu dziennego
+ nie zbiera się we wszelkich zagłębieniach skóry na powiekach,
+ delikatnie połyskuje (bez tandetnego efektu),\\\\n+ nie podrażnia

Minusy:

- trwałość: po kilku godzinach spływa i nie ma po nim śladu,
- niska ekonomiczność, szybko się zużywa,
- opakowanie: cenię sobie ładne i estetyczne puzderka, jednak za tą cenę nie spodziewałam się otrzymania dzieła sztuki ;)

ideał

mam odcień 107 burnt bark
Jest idealny! Zwykle nakładam go pędzelkiem do powiek, wtedy efekt jest najbardziej naturalny
+ idealny cień do smokey eye
+ pięknie się nakłada
+ trwały, ale łatwozmywalny demakijażem
+ świetne odcienie w tej kolekcji

ogólnie jest rewelacyjny - najlepszy z cieni jakie kiedykolwiek miałam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 107 burnt bark

Bardzo dobre

Mam jeden cień - kolor grafitowo - czarny. Nic mu nie mogę zarzucić. Super kolor zarówno na sucho jak i na mokre, trzyma się bez zarzutu cały dzień. Wydajny, duży, może jedynie opakowanie takie sobie, ale za takie pieniądze i tak jest super. Na pewno wypróbuje inne kolory.

Bardzo dobry :)

Ogólnie mało mam kosmetyków z firmy Max Factor, zazwyczaj używam z Artdeco lub revlona, kupiłam ten cień jakieś 2 tyg temu zaczęłam się malowac nim i jestem zadowolona, nie osypuje mi się na powiekach, nie roluje się, nie warzy , trzyma długo (szczególnie jak nałożę odpowiednią bazę na powieki z Artdeco)to wtedy trzyma mi się jakieś 12 h .Nie mam złego zdania jeśli chodzi o ten produkt w sumie jest wręcz przeciwnie. Jestem z niego zadowolona :)

Używam tego produktu od: około 2 tyg

Nie trzyma się

kupiłam ten cień, ponieważ spodobał mi się kolor. no i się troszkę zawiodłam :( jak nakładam go pędzelkiem to się troszkę wiadomo sypie na oczy no i mnie oczy szczypią potem. jeśli chodzi o trwałość to tak 4 godz i potem się w załamaniach zbiera i trzeba poprawiać. Natomiast bardzo ładnie podkreśla oczy. Dlatego mam średnie uczucia co do ego cienia

Używam tego produktu od:3 mies

nieee

Mam odcien Pearly pink.Ok. kolor fajny, taki wlasnie chcialam, ale na moich powiekach nie trzyma sie poprotu wcale !! po parunastu minutach moje oczy wygladaja tak jakby wogole nie byly umalowane.
ten cien nie jest dla mnie

Używam tego produktu od:kupilam w sierpniu, raz uzylam
Ilość zużytych opakowań:jedno zaczete

kwc

Nie używam kolorowych kosmetyków zbytnio. Cenie sobie naturalny, ale zadbany wygląd. Lekko podkreślone oczy, błyszczyk na ustach - minimaizm. Od czasu do czasu jednak pozwalam sobie na delikatny cień na oczach. Czy to na większą rodzinną okazje czy imprezę. dla mnie rewelacja ten cień. Nie dość, że utrzymje się cały dzień to jeszcze nie zawiera nadmiaru brokatu. Już za pierwszą aplikacją kolor jest wyraźny. Lubię go i polecam wszystkim fanatyczką kolorowych makijaży jak i minimalistką.

Ilość zużytych opakowań: mam 2

Poprostu rewelka

Mam kolor 108 inca bronze, jest bardzo ładny, złoty, lubie sie nim malować.
Trzyma się przez cały dzień, nie obsypuje się, nie wałkuje, nie kruszy, poprostu super.
Mój odcień nie jest matowy, ma malutkie drobinki ktore nadaja blask oka.
Makijaz jest bardzo trwały, a cien jest dosc wydajny bo mam juz go bardzo dlugo.

Używam tego produktu od:kilku lat

trwaly

Kupilam sobie czany odcien do smoky eyes:)

niestety raz go upuscilam na podloge i teraz wyglada jak sypki puder :(

Ale kiedy byl jeszcze caly to bylam bardzo zadowolona :D

Otoz- jest to bardzo intensywna czern! Nawet jak muskam opuszkiem palca to i tak wyglada mocno, wiec "odbijam" sobie go na dloni i wtedy jest ciemno szary i dopiero wtedy nakladam :)

naprawde trwaly, i ogolnie bardzo wydajny, uzywasz a on nie znika-zupelnie jak roz Bourjois! :)

polecam do smoky eyes!

Używam tego produktu od:7m-cy

nie przypadl mi do gustu

Dostalam zagranica ten cien w prezencie, myslalam, ze skoro oryginalny produkt(opakowanie nieco rozni sie od tego co jest sprzedawane w Polsce) to moze byc lepszy no i mylilam sie. Cien moze i wyglada naturalnie ale jest jakis bez "duszy" i blasku, jedyne co to, ze sie swieci ale nie na mojej powiece tylko na wierzchu dloni podczas testowania. Jest nawet dosc trwaly gdy zastosuje sie odpowiednia baze pod makijaz, niestety cien sie sypie z aplikatora, pedzelka, nawet kiedy naklada sie go palcem tez brzydko mowiac oblatuje, nie zakupie tego cienia na pewno.

Używam tego produktu od:paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

świetne

Mam 6 kolorów tych cieni i na każdą absolutnie okazję można wybrać ktoryś z nich bądz kombinację i wyczarować piekny makijaż. Kolory są dobre i do naturalnego makijażu i do smoky eyes, długotrwałe, dodają jakiegoś blasku oczom :) wyjatkowo dobrze się je nakłada i sa bardzo wydajne, nie rolują się i nie zagniatają na powiece. Polecam każdej wizażance :-)

Używam tego produktu od:10 mcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie kazdego z 6;)

calkiem calkiem

Kupione do codziennego makijazu ze wzgledu na kolory. Posiadam 102 Almond, 106 Soft Spice oraz 111 Smoke. 102 wydaje sie byc niewidoczny ale roznica w podkresleniu teczowki jest. Zdecydowanie dla cer jasnych, nie dla ciemnych. Ladny naturalny efekt, moj ulubiony na co dzien. Pozostale ciemniejszy bez 106 oraz subtelna sliwka 111. Cienie nakladaja sie latwo, troszke sie obsypuja ale wystarzcy strzasnac pedzelkiem i bedzie OK. Duza pojemnosc, wydaje sie ze nigdy sie nie skoncza. Szkoda ze nie da sie skrecic opakowan aby utworzyc wieze, co pomogloby trzymac je wszystkie razem a tak rozrzucone w kosmetyczce sa. Coz producent nie pomyslal. Napisalam ze nie wiem czy kupie ponownie z powodu bardzo duzego wyboru na rynku. Ale polecam, ze wzgledu na piekne kolory ziemi.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:3 rozne kolory