Colgate, Advanced White, Wybielająca pasta do zębów z mikrokryształkami (stara wersja)

Pasta posiada mikrokryształki, delikatnie czyści szkliwo zębów. Podczas szczotkowania delikatnie usuwa osady i przebarwienia oraz pomaga zapobiegać powstawaniu nowych przebarwień.

pasty do zębów
oczyszczające, redukujące przebarwienia
z fluorem

Najlepsza pasta do codziennego stosowania

Opakowanie: Typowa dla pasty do zębów tubka, na plus zamykanie na zatrzask zamiast odkręcanej nakrętki, bez problemu można wydobyć całość produktu

Konsystencja: Gęsta i wydajna biała pasta z niebieskimi drobinkami

Zapach i smak: Intensywnie miętowy i świeży, pozostawia przyjemny posmak, utrzymuje świeży oddech przez długi czas

Działanie: Skutecznie oczyszcza zęby i zapobiega próchnicy, wybielanie jest raczej symboliczne jak to w przypadku pasty, ale generalnie na co dzień sprawdza się idealnie

Podsumowanie: Od wielu lat moja ulubiona pasta do zębów. Skuteczna, tania, o przyjemnym smaku, zapobiegająca próchnicy oraz zapewniająca czystość i świeżość przez długi czas,

Dobrze dba o czystośc zębów i higienę jamy ustnej.

Pasty od Colgate pojawiają się u mnie bardzo często, lubię ze względu na to że dobrze oczyszczają zęby i jamy ustną. Wersja wybielająca również sprawdza się jako oczyszczacz jednak co do działania wybielającego zęby to nie do końca mnie zadowoliła.

Zewnętrzne opakowanie pasty to niewielki tekturowy kartonik z grafiką identyczną jak znajduje się na tubce. Tubka zawiera 100 ml pasty, jest wykonana z elastycznego plastiku bardzo podatnego na uciskanie, nie ma żadnych problemów z wydobyciem produktu. Posiada malutki wygodne zamykanie klik, dzięki czemu nie musimy się męczyć zakręcaniem i odkręcaniem opakowania. Kolorystyka utrzymana w kolorach bieli, niebieskiego i czerwieni z charakterystycznym dużym logo Colgate, oprócz tego znajdziemy tu nazwę pasty oraz bardzo szczegółowe informacje dotyczące składu, przeznaczenia i sposobu stosowania.

Pasta ma żelową konsystencję w mlecznym białym kolorze z widocznymi zatopionymi w niej malusieńkimi niebieskimi drobinkami.
Zapach jest intensywnie miętowy, bardzo przyjemny a smak słodki w delikatnie wyczuwaną ostrością.

Pasta dobrze się pieni, przy myciu wyczuwalny jest przyjemny miętowy smak, ale nie ma żadnego pieczenia czy szczypania. W oczyszczaniu zębów sprawdza się bez zastrzeżeń, sprawia ze są one gładkie pozbawione jakiegokolwiek nalotu, są śliskie przy przejechaniu po nich językiem. Odpowiednio dba również o stan dziąseł, nie powoduje ich podrażnień ani krwawień. Po jej użyciu jama ustna jest dobrze oczyszczona, a świeży oddech utrzymuje się dobrych kilka godzin.
Prawdę mówiąc przy dłuższym jej stosowaniu nie zauważyłam znacznej j różnicy w kolorystyce zębów.

Podsumowując to nie do końca działanie tego produktu pokrywa się z obietnicami producenta, bo wybielenia zębów nie zauważyłam. Mimo to lubię tą pastę i z przyjemnością ją używam bo świetnie dba o oczyszczenie i higienę jamy ustnej.

Dobra pasta do zębów

Pasta bardzo typowa, nie jest zła ale tez nie jest fenomenalna.
Duży plus za świeżość jaką daje, smak oraz mikrokryształki które mam wrażenie lepiej czyszczą płytkę nazębną
Jeśli chodzi o proces wybielania pasta nie przyniosła efektów.
Dobrze czyściła po kawie czy też zielonej herbacie osady, jednak sam odcień się nie zmienił mimo stosowania dwóch opakowań.

Świeży oddech za niewielkie pieniądze

Dobra, niedroga pasta o delikatnie miętowym smaku. Smak jest przyjemny, nie jest zbyt słodka ani mdła.
Pasta w plastikowej tubce, utrzymanej w kolorystyce białej, granatowej i czerwonej, z białą odkręcanych nakrętką. Pasta jest wydajna, już niewielka ilość wystarczy na dokładne umycie zębów. Ma biały kolor i zawiera niebieskie drobinki, które mają na celu wybielanie zębów. Pozostawia świeży miętowy zapach w jamie ustnej.
Jest ogólnodostępna w większości drogerii i hipermarketów, często w promocji. Podsumowując, uważam że jest to dobry produkt za niewielką cenę.

Przyzwoita pasta

Pasta Colgate Advanced White ma miętowy smak, ale niezbyt mocny. Zawiera małe drobinki. Pasta nie pieni się mocno, dobrze oczyszcza zęby, ale niestety daje krótkotrwały efekt odświeżenia. Po dwóch miesiącach stosowania pasty nie zauważyłam u siebie efektu wybielenia zębów.
Nie podrażnia dziąseł.

Dobrze oczyszcza

Pasta do zębów łatwo dostępna oraz w przyzwoitej cenie. Zapach i smak jest lekko miętowy tzn czuć miętę ale nie jest mocna na tyle by powodowała dyskomfort. Pasta dobrze się pieni i jest wydajna. Dobrze oczyszcza zęby - efektu wybielania nie zauważam ale nigdy na tym mi nie zależy po prostu używam past które żona kupuje.
Nie podrażnia dziąseł.

Jest w porządku.

Bardzo się cieszę, że ta pasta okazała się totalnie zwyczajna i bez problemu mogłam ją zużyć do samego końca.

Na początku bałam się, że wysuszy mi usta jak jej poprzedniczka (Colgate z węglem), ale na szczęście nic strasznego się nie działo, pomimo zawartości SLS. Wystarczyło, że po umyciu zębów użyłam pomadki ochronnej, a nawet jeśli tego nie zrobiłam, to usta były tylko minimalnie spięte.

Poza tym pasta okazała się być jak najbardziej w porządku. Dobrze myła, odświeżała, nie wzmogła mojej nadwrażliwości, nie podrażniała dziąseł. Smak miała typowy dla miętowych past. Była wydajna, bo do użycia wystarczała mi ilość o wielkości zielonego groszku.
Miała lekko gęstą białą konsystencję z niebieskimi drobinkami.
Na wybielające zapewnienia producenta nie zwracam uwagi - moje zęby nie są śnieżnobiałe z natury, nie piję kawy, nie palę, więc za bardzo nie ma co u mnie wybielać.

Podsumowując, pasta okazała się dla mnie zupełnie zwyczajna, spełniała swoje główne zadanie. Nie wiem, czy kupię ja ponownie - była ostatnią z mojego zapasu past z SLS-em, a teraz staram się unikać tego składnika w produktach do higieny jamy ustnej.

Całkiem dobra pasta

Pasta do zębów o miętowym smaku, która bardzo dobrze odświeża oddech. Pasta bardzo dobrze oczyszcza zęby. Po regularnym stosowaniu widać efekt bielszych zębów w porównaniu do innych past. Nie podrażnia szkliwa i dziąseł. Produkt wydajny.

Brak efektu wybielania.

Marka Colgate pomaga mi w utrzymaniu higieny jamy ustnej od lat, a pasty tej marki bardzo często są na promocji i można je kupić naprawdę tanio.
Ta konkretna pasta zamknięta jest w klasycznej tubie, z której bez problemu wycisnąć można produkt do samego końca. Pasta dobrze się pieni, dzięki czemu mamy poczucie dokładnego umycia zębów. Smak jest przyjemny, nie za mocny, miętowy i odświeża oddech na długo. Co zaś do efektów wybielania, w moim przypadku niestety ich nie zauważyłam. Poza tym nie mam się do czego przyczepić.

Pasta z drobinkami

Od lat używam past Colgate- zazwyczaj sięgam po tą, która jest właśnie na promocji. W tym miesiącu trafiło na Advanced White.

Jest to miętowa pasta z małymi drobinkami.
Jej zapach i smak bardzo mi podpasowały. Nie są zbyt "ostre". Pasta odświeża, nie drażniąc przy tym żadnej części jamy ustnej. Ogólnie- delikatna mięta, która długo się utrzymuje.
Dobrze się pieni, mała ilość wystarczy, by wyszczotkować zęby.

Jest jednak coś, na co chciałam zwrócić uwagę. Pasta przez to, że ma drobinki może naruszać szkliwo. Past z drobinkami/granulkami nie powinniśmy stosować częściej niż co 2 dni (efekt wybielania jest uzyskiwany dzięki ścieraniu szkliwa). Możliwe, że ilość i grubość owych drobinek w tej paście nie jest dostateczna, ponieważ efekt wybielania jest znikomy, ale warto na to zwracać uwagę.

Nic nadzwyczajnego

Pasta Colgate Advanced White, to dla mnie najzwyczajniejsza pasta do zębów, o miętowym smaku, z małymi drobinkami w środku. Jako pasta do zębów spełnia swoją funkcje, jeżeli chodzi o mycie nią uzębienia, ale niestety nie wybiela zębów, tak jak obiecuje to producent na opakowaniu. Podsumowując jako pasta do zwykłego mycia jest ok, ale jeżeli chcemy uzyskać efekt wybielonych zębów, to niestety nie z nią.

Zwykła pasta, nie wybiela

Zwykłą pasta jak dla mnie. Ma wszystko to co każda pasta do zębów- miętowy posmak, daje uczucie świeżości, niestety nie zauważyłam efektu wybielającego, choć używałam jej codziennie 2-3 razy przez parę miesięcy. nie oczekiwałam cudów oczywiście, ale liczyłam choć na delikatny ton wybielenia.
Ma fajną konsystencję. Jest wydajna, wystarczy mały kawałek do ubycia zębów. Nie podrażnia i choć ma mocno miętowy posmak to nie powoduje uczucia pieczenia albo nadwrażliwości na temperatury.
Po umyciu zębów uczucie świeżości pozostaje na długo.