Maybelline, Fit Me!, Matte + Poreless Foundation (Podkład matujący i wygładzający pory)

Matujący i wygładzający pory podkład Maybelline Fit Me! Matte + Poreless Foundation został stworzony w odpowiedzi na potrzeby normalnej i tłustej skóry, ponieważ skutecznie kontroluje połysk nie zatykając porów.

Dzięki swej niesamowicie lekkiej, niemal wodnistej konsystencji, podkład Maybelline Fit Me! jest niezwykle łatwy w aplikacji i niewyczuwalny na skórze. Skóra pod nim oddycha.

Podkład Maybelline Fit Me! zapewnia gładkość i doskonały wygląd - pozostawia skórę nieskazitelną. Dostępny jest w wielu odcieniach, które ładnie dopasowują się do karnacji.

Nie radzi sobie z cerą tłustą

Niestety, do tego podkładu robiłam juz kilka podejść, ale nadal jest dla mnie bublem. Zupełnie nie nadaje się do cery tłustej/mieszanej, choć na opakowaniu zapewnia że ma działanie matujące. W strefie T brzydko się ważył juz po krótkim czasie :( Nie utrzymywał się w ogóle. Do tego opakowanie jest tragiczne, podkład wylewa się, nie można precyzyjnie odmierzyć produktu, a po zużyciu połowy nie dało rady go już wydobyć ze środka.
-nie dla cery mieszanej/tłustej
-opakowanie do luftu

Może być:)

Lubię ten podkład i mam już któreś opakowanie. To nie jest najbardziej kryjący podkład jaki miałam. Na pewno też nie jest najbardziej trwały. Nakładam to kiedy wychodzę do sklepu czy galerii. Sprawdza się na Max kilka godzin później się wyciera. Plus za ładny żółty kolor (110)

Fit Me

Fajny lekki podkład na codzień. Duży wybór kolorów ja posiadam 118 (ciepły,żółty) jestem zadowolona jak wygląda na buzi (zdrowo,świeżo) chociaż nie powiedziałbym,że jest matowy ale raczej satynowy mi akurat to odpowiada. Krycie słabo średnie raczej osoby mające co zakryć mogą się rozczarować. Mam cerę mieszaną i jest 7/10 jeśli chodzi o trwałość,w liniach uśmiechu wchodzi i to widocznie. Ogólnie podsumowując super na codzień w dobrej cenie.

Nie przepadam

Nie jest to może najgorszy podkład świata, ale nie rozumiem zachwytów nad nim. Po pierwsze kompletnie nie spełnia swoich założeń, ponieważ rozszerzone pory wcale nie są wygładzone, a wręcz podkreślone. Dodatkowo podkład ma tendencję do ciemnienia na twarzy i robi się lekko pomarańczowy. Kolejny minus to zapach denaturatu, który posiada w składzie! Jest średnio trwały, na pewno nie wytrzymuje całego dnia bez poprawek. Ma też średnie krycie. Podkreśla suche skórki. Plus, że faktycznie matuje.

Podkład Fit Me

Podkład jest świetny, przy dobrze wybranym kolorze nie odznacza się od szyjii.
Jest matowy ale nie wysusza skóry, bardzo łatwo się nakłada zarówno pędzelkiem jak i palcami.
Jedeynym minusem jest fakt, że szybko świeci mi się po nim skóra, więc koniecznie muszę nakładać pod koniec puder ryżowy.

lekkie przekłamanie

Co do samego kosmetyku mam mieszane uczucia ;/ Niestety mimo że kolor najjaśniejszy naaawet do mnie przypasował się to jednak trudno nie widzieć pozostałych wad. Cena nie jest wygórowana i dobrze, bo można by było przepłacić strasznie za samą markę. Początek bólu pojawia się w samym opakowaniu w tubie, korę niestety mnie bardzo szybko irytuje, bo jest jakies takie... bardzo tanie i plastikowe. Niby norma, ale sa podkłady w tubkach które nie dają takiego smutnego wrażenia. Poza tym zauważyłam, że w lato ten podkład totalnie odpada, bo niestety spływa strasznie ze skóry przy czym robi większe krzywdy, bo się rolluje? nie wiem jak to nazwać. Co do samego przeznaczenia, czyli dla osób które chcą matu to powiem tak: mat trwa chwile, po czym pojawiają się strasznie widoczne pory i zmarszczki. Zauważyłam też, ze przy moich trądzikowych odchyłach skórnych strasznie mi podrażnia cerę.

- dostępność
- opakowanie tubka
- jeśli ktoś ma nieskazitelną cerę to wyrównuje koloryt pięknym odcieniem

WADY:
- uwydatnia pory
- efekt matu bardzo krótki
- fatalny zapach alkoholu który drażni
- ciastkuje się
- spływa szybko
- jest nie trwały i na pewno nie nadaje się do cery problematycznej, trądzikowej i tłustej z rozszerzonymi porami!!!!!!!!!!

Trochę bubel

Podkład poleciła mi pani w super pharm. Miał być trwały i matowy. Niestety bardzo słabo kryje i jego trwałość też nie jest najlepsza. Szybko zaczyna soę świecić a cera po 4godzinach już wygląda jakbym nawet nie użyła podkładu. Jeśli daję go więcej robi okropny efekt maski i roluje się

Zdecydowanie ulubieniec

Jest to typ podkładu który lubię najbardziej. Mam cerę mieszaną w kierunku do tłustej. Ten podkład spełnia wszystkie moje oczekiwania czyli: wygląda naturalnie na skórze, zastyga na zdrowo wyglądający mat, ładnie kryje jak na swoją niezwykle lekką konsystencje, nie zapycha. Jest to moim zdaniem idealny podkład na codzień dla osób które liczą na trwały efekt. Podkład bardzo ładnie wtapia się w skórę i się jej trzyma. Podkład na mnie wyświeca się lekko po Ok. 3 godzinach co nie jest najgorszym wynikiem. Osobiście wole lekki podkład dobrze przypudrowany i wymagający w ciągu dnia kilku poprawek niż maskę na twarzy, dlatego tak bardzo go lubię. Jedyną jego wadą może być to ze niedokladnie przypudrowany zbiera się w zmarszczach przy uśmiechu.( jednak nie uważam tego za duża wadę ponieważ większość podkładów mi się tam zbiera)

no skusiła mnie promocja

Podkład kupiłam kompletnie nie czytając o nim recenzji, a nawet składu, kiedy to pewnego dnia zauważyłam, ze jest na promocji w rossmannie. Przypomniałam sobie, ze któraś laska na instagramie go zachwalała, wiec stwierdziłam - czemu nie, i tak się zużyje, w końcu ostatnio maluje się dwa razy dziennie.
Kolor 110 jest idealny, lekko żółty, ale nadal jasny, wpasowuje się w ciepłe tony mojej cery.
Przy pierwszym użyciu byłam tak podekscytowana testowaniem nowości, ze nawet nie zauważyłam zapachu alkoholu :p przy kolejnych stosowaniach zaczął mi on przeszkadzać, zwłaszcza, gdy zauważyłam, ze jego obecność w składzie wywiera negatywny wpływ na moja skore. Dosc mocno wysuszał.
Podkład na twarzy wyglada całkiem całkiem, matuje, krycie ma średnie, troszkę można zbudować, ale bez szału. Jest dosyc rzadki i trzeba go troszkę zużyć by efekt był zadowalajacy. Z matem jest tak, ze jak da się pod niego bardziej treściwy krem to trzeba przypudrowac, a jak nie to i wychodziłam czasem bez pudru. Niestety podkreśla wszystko co suche, co jest trochę słabe w momencie gdy sam wysusza. Kółko się zamyka. Nie jestem w stanie go stosować codziennie, ale na zmianę z innym podkładem go wykończę. W trakcie dnia trochę nieestetycznie się ściera, zwłaszcza na nosie. Nie kupię ponownie.

przeciętny

Podkład ten jest dość zwyczajny. Ma średnie a nawet słabe krycie. Nie należy do trwałych. Jego konsystencja jest bardzo rzadka, łatwo się ściera. Jednak w stosunku do ceny nadaje się na lekki podkład na lato.

hmmm

cóż, jestem trochę w rozkroku pomiędzy "podoba mi się" a "nie kupię więcej". ogólnie same opakowanie dość fajne, proste, to co w środku jednak nie jakiegoś super krycia, trochę się ściera no i pory niestety są dość widoczne przez to że po macie faktycznie w tym podkładzie jest wszystko widoczne :< na pewno nie wątpliwym plusem jest kolorystyka tych podkładów - znajduje się tu dość jasny podkład który na prawdę lekko tylko odstawał od mojego koloru :p

FIT me!

Przechadzając się ostatnio w Rossmannie natrafiłam na promocję podkładu Fit me. Po mimo dosyć złych opinii w internecie oraz na youtubie skusiłam się na niego. Zauważyłam też że do sprzedaży weszły nowe neutralne odcienie.
Więc postawiłam na odcień 118. Jest to taki neutralny beżowo żółty odcień ( podobny do healthymixa 51 , chociaż fit me jest odrobinę mniej żółty) odcień jest jak dla mnie bajeczny idealny dla mojej karnacji. Odraża mnie jedynie zapach alkoholu, mogli by go zastąpić innym ładniejszym zapachem...
Wracając do podkładu, mam cerę tłustą z bardzo rozszerzonymi porami na strefie T i policzkach oraz zaczerwienione niektóre partie twarzy.
Producent zapewnia że podkład długotrwale matuje oraz bluruje pory .... niestety tak nie jest ....
podkład uwidacznia pory i jeszcze bardziej je podkreśla , efekt matu mamy na jakąś 1 godz najwyżej 2. Szybko spływa z twarzy i robi nieestetyczne ciacho.

Jak dla mnie podkład nadaje się do cery nieskazitelnej która nic nie ma do ukrycia, która po prostu chcę nałożyć podkład dla wyrównania koloru skóry i satysfakcji zrobienia makijażu.