Golden Rose, Contour Powder Kit (Paleta do konturowania)

Golden Rose, Contour Powder Kit (Paleta do konturowania)

Pojemność 10,5 ml

Paleta do konturowania zawiera trzy odcienie służące do modelowania, podkreślania i rozświetlania cery.

Zestaw kolorów został dobrany w taki sposób, by móc kształtować i definiować rysy twarzy, nadając jej właściwego konturu.

Super zestaw

Bardzo fajny zestaw do konturowania, nie da się zrobić sobie nim krzywdy. Jego największą zaletą jest, to że nie posiada żadnych drobinek jest kompletnie matowy, nie podkreśla niedoskonałości skóry jak co niektóre świecidełka :) Pierwszy kolor jest idealny taki chłodny brąz bez odcienia pomarańczu, drugi bronzer nadaje twarzy ciepłego koloru, ostatni rozświetlający niestety cięzko się nakłada i tak na codzień w ogóle z niego nie korzystam. Najciemniejszy kolor nakładam pędzlem hakuro h15 poniżej kości policzkowych i na górną częśc czoła, bronzer na policzki zwykłym pędzlem do pudru. Cera jest promienna, nie jest blada ale też nie pomarańczowa (mam dośc jasną cerę i wiele bronzerów niestety daje taki efekt :( ). Jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno kupię ponownie! :)

Piękne konturowanie

Kupiłam tą paletę na promocji i muszę przyznać że nie żałuję.
Kolory są bardzo ladne, można zrobić efektowne cieniowanie i nawet sobie nie zrobić plam, ha !
Myślę że osoby zaczynające przygodę z makijażem poradzą sobie z nia.
Dobrze się rozcierają, nie spływają z buzi i są trwałe.

Daje radę :)

Paletkę poleciła mi Pani w pewnej drogerii i póki co jestem zadowolona z efektów.

Głównie używam najciemniejszego koloru do podkreślenia kości policzkowych i szczerze mogę powiedzieć, że nie da się nim zrobić krzywdy. Jest w bardzo ładnym odcieniu, ciemnego brązu i co dla mnie ważne - nie podkreśla niedoskonałości. Bardzo fajnie rozprowadza się po twarzy i daje zdecydowanie naturalny i pożądany efekt. Jednak zarówno do tego z odcieni, jak i dwóch pozostałych mam małe "ale" - kolory słabo napigmentowane, przez co trzeba się troszkę napracować, żeby uzyskać "mocniejszy" efekt. Jednak mi osobiście to nie przeszkadza, ponieważ mam bardzo jasną cerę i niewielka ilość produktu w zupełności mi wystarcza :)

Niestety najjaśniejszy kolor nie nadaje się do niczego. Ciężko go nałożyć na pędzel, a jak już nam się uda to w ogóle nie widać go na skórze, przez co nie otrzymujemy pożądanego efektu rozświetlenia.

Paletkę polecam szczególnie dla osób o jasnej karnacji, ze względu na chłodne kolory i brak efektu ciemnych plam na twarzy.

ZALETY:
-cena,
-poręczne i solidne opakowanie z lusterkiem,
-trwałość,
-wydajność,
-efekt opalenizny, bez jakichkolwiek drobinek,
-doskonały, chłodny kolor pierwszego z odcieni.

WADY:
-brak efektu najjaśniejszego pudru,
-malutki minusik za słabą pigmentację (mi nie przeszkadza).

Bardzo przeciętna

Uważam, że ta paleta pozostawia wiele do życzenia. Prezentuje się ciekawie, ma ładne kompaktowe opakowanie, które nie zajmuje dużo miejsca. Jednak... Jakość kosmetyków jest średnia. Przede wszystkim są mało napigmentowane. Żeby cokolwiek z nich wydobyć trzeba naprawdę sporo się namęczyć. Z całej palety używam jedynie pudrów konturujących, ten jasny nie daje żadnego efektu. Środkowy puder jest odrobinę za ciepły, ale to już kwestia indywidualna. Najciemniejszy jest w porządku. Jestem typowym bladziochem, a i tak nałożenie pudrów pozostawia bardzo delikatny efekt na mojej skórze, przez co niemożliwym jest uzyskanie mocniejszego efektu, który preferuję.

Kontur

Paleta do konturowania z Golden Rose to jedyny produkty jaki posiadam z tej marki. Osobiście bardzo lubię bronzery i produkty do konturowania. Widziałam tą paletke wiele razy na YouTube a że jej cena nie jest wysoka to kupiłam. Oczywiście nie żałuję jest to naprawdę dobry dobry produkt. Zarówno do ocieplenia buzi jak i do konturu. Paleta jest zgrabna wiec nie zabiera dużo miejsca spokojnie zmieści się podręcznej kosmetyczce jeśli jest taka potrzeba. ;) nie mam problemu jeżeli chodzi o jej trwałość jest na twarzy tyle czasu ile ma być ☺ wydajna, kolory dość uniwersalne. Posiada rowniez lusterko. Jestem z niej zadowolona.

Dla mnie bomba!

Jestem bardzo zadowolona z tej paletki do konturowania . Bardzo ładne kolorki idealnie mi pasują . Fajna wielkość idealnie psuje do każdej torebki . Z początku nie byłam zbytnio na nią nastawiona ale od teraz używam jej za każdym razem . Polecam

Słaba paletka

Paletka niestety nie zachwyciła mnie. Pierwszy bronzer jest w miarę. Kolor jest ładny, lecz robi plamy i ciężko go rozetrzeć. Drugi bronzer jest zbyt ciepły, mam wrażenie, że go wcale na twarzy nie widać. Rozświetlacz nic nie daje, minimalnie rozjaśnia skórę.

Produkt dobry dla początkujących

Z tym właśnie zestawem sama zaczęłam swoją przygodę z konturowaniem twarzy. Sam w sobie produkt jest okej, chociaż ten jasny puder według mnie nie nadaje się do niczego, nie nakłada się na pędzel. Pigmentacja tych ciemniejszych jest średnia, więc jest "bezpieczna", bo raczej ciężko narobić sobie plam. Kolor można ładnie budować, po prostu dokładając produkt. Dobrze się z nim pracuje, nie zawiódł mnie.

Całkiem fajny produkt

Przyszedł taki moment w moim makijażu, że dorosłam wreszcie do używania bronzerów. Ta paleta była moją drugą tego typu.

W zestawie do konturowania mamy trzy pudry: dwa brązujące i jeden rozjaśniający. Pudry brązujące są niesamowicie wydajne. Po jakimś czasie robi się na nich taka skorupa, która ogranicza wydobycie produktu, ale wystarczy ją zdrapać. Pudry są nieźle napigmentowane, bardzo dobrze się blendują. Trwałość jest super, do demakijażu produkt jest na swoim miejscu. Ciepłego brązu używałam na początku, teraz lubię mieszać oba kolory. Jest jeden dość spory minus i dotyczy on pudru rozjaśniającego. Jest on kompletnie nieprzydatny. Bardzo ciężko nabrać go na pędzel, a jeśli już to się uda i nakładam go na twarz – jest po prostu niewidoczny, a ja oczekiwałam efektu rozjaśnienia. Może można by go używać jako puder fixujący, ale ja preferuję do tego celu pudry sypkie.

Zestaw do konturowania ma bardzo dobrej jakości opakowanie. Plastik nie niszczy się, całość wygląda bardzo elegancko. W środku mamy duże lusterko, co jest świetnym rozwiązaniem w podróży czy w torebce.

Ogólnie jest to bardzo dobry produkt i na pewno godny wypróbowania. Ja jednak nie wiem, czy i kiedy do niego wrócę, bo mam już sporą kolejkę kolejnych bronzerów do testów :)

Jedna z lepszych

Kolory są ładne, powinny pasować wielu typom urody, produkt jest trwały siedzi od samego rana do wieczora na twarzy, ładnie się blenduje, również jak ktoś lubi w codziennym szybkim makijażu wykonać od razu konturowanie oka sprawdzi się super. Jedyny minus po dłuższym czasie używania zaczyna się dziwnie zachowywać jakby zasychał w opakowaniu i wtedy ciężko go nabrać ale jak delikatnie ściągnie się wierzchnią warstwę to znowu działa bez zarzutu.

GENIALNE TRIO

Produkt genialny. Mam wersję bronzera, różu i rozświetlacza. Jeśli chodzi o bronzer to bardzo dobrze się blenduje, nie zrobicie sobie nim na pewno krzywdy, a fajnie podkreśla kości policzkowe. Rozświetlacz jest delikatny, subtelny, widoczny jest efekt rozświetlenia i błysku, ale bez mocnego rozświetlenia, który bije z kilometra. Natomiast róż jest mocno napigmentowany, więc trzeba z nim uważać. Najlepiej delikatnie musnąć pędzlem i nałożyć ten róż na policzki, aby nie powstał nam efekt buraczka :)
Produkt nadaje się na wyjazdy, zajmuje mało miejsca. W jednym opakowaniu mamy 3 kluczowe produkty. Super jakość, bardzo dobra cena.

Mamy wzloty i upadki- podsumowując jednak dobra z niej towarzyszka...

Było to jeśli dobrze pamiętam dwa lata temu gdy stwierdziłam, że zacznę stawiać pierwsze kroki w dziedzinie makijażu tak na poważnie...
Już wcześniej naoglądałam się filmów na youtube... Jak wiadomo każda szanująca się "redaktorka" własnego kanału wykonując na sobie makijaż ten nawet na szybko jak to nazywają trwa minimum 20 minut, mało tego składa się z niezliczonej ilości kosmetyków...
Takim trafem stwierdziłam, że kosmetyk zwany bronzerem muszę mieć... Trafiłam na stoisko Golden Rose... Znana marka- moim zdaniem tworząca jakościowo bardzo dobre kosmetyki w bardzo przystępnych cenach.

Zainteresowała mnie wielofunkcyjna paleta do konturowania. Jeśli dobrze pamiętam cena niewiele powyżej 20 zł. Więc jak za trzy sprasowane kamienie pudru uważam, że bardzo dobra- przedkładając jeszcze jako element oceny samą jakość do której jeszcze wrócę w mojej ocenie.

Plastikowa paletka otwierana na tzw klips jak ja to nazywam. W tym temacie nie ma się do czego doczepić. Owszem sama jakość zawiasu jest dość kiepska... Przytrafił się mi incydent paleta spadła na podłogę i dziwnym trafem lusterko -czyli klapa palety odpadła od reszty a co najśmieszniejsze pudry nie zostały w żadnym razie naruszone.
Więc jeszcze raz opakowanie czarna kasetka z trzema prasowanymi kamieniami pudru. Jak dla mnie po niedługim czasie zostały one bez zatyczki jednak nie wpłynęło to w żadnym razie negatywnie na jakość kamienia...
Jednak mała aluzja można popracować nad jakością opakowania...

Przechodząc do najważniejszego. Efekt.
Jak w opisie kosmetyku w zestaw palety wchodzi trzy odcienie pudru. Moja przygoda z nim jest mieszana raz sięgałam po paletę każdego dnia, z kolei przychodziły takie dni a nawet tygodnie, że nie korzystałam z niej ani razu....
Jednak skupiając się na jakości jest to moim zdaniem jeden z lepszych tego typu kosmetyków jakie przerobiłam i co tutaj dużo mówić w przeciągu tych dwóch lat zdenkowałam...
Każdy z odcieni nakładam osobnym pędzlem. Najjaśniejsze wydanie idealnie sprawdza się jako puder wykańczający makijaż. Scala całą strukturę, dodatkowo nadaje jej lekkiego blasku.
Następne dwa albo każdy z osobna jako produkt do konturowania albo w miksie gdy jestem dość dobrze opalona albo zależy mi na solidnym konturowaniu owalu twarzy.

Produkt jest bardzo wydajny- trzeba bardzo bardzo wiele użyć aby zauważyć chociaż minimalny stopień zużycia, dodatkowo nie pyli się, pozwala na budowanie koloru. Dla niewprawionych z tego typu produktem na początek ostrzegam lepiej mniej, niż zrobić sobie krzywdę bo już w drugą stronę trzeba się trochę więcej napracować. Następny plus za trwałość na skórze. Rano nałożony zostaje do samego końca nie znika z twarzy. Jest niewyczuwalny, nie zapycha, nie uczula. Godny uwagi produkt w rozsądnej cenie.
Jedną gwiazdkę ujmuję za opakowanie, które dość szybko uległo w moim przypadku rozwalenia się...

Tania dobra paletka

Za niską cenę dostajemy dobrą jakość. Paletka prezentuje się bardzo łanie, matowa paletka z eleganckim połyskującym logiem firmy. W środku znajdziemy chłodny bronzer konturujący, bronzer do ocieplania twarzy i puder rozjaśniający. Chłodny bronzer ma w sobie trochę czerwonych tonów, mimo wszystko konturowanie nim wygląda bardzo ładnie. Ciepłego brązu używam rzadko, jest bardzo ciepły, fajnie będzie się prezentował do podkreślenia opalenizny. Jasny puder jest według mnie zupełnie niepotrzebny. Dużym plusem jest również lusterko w środku opakowania.