Golden Rose, Contour Powder Kit (Paleta do konturowania)

Golden Rose, Contour Powder Kit (Paleta do konturowania)

Pojemność 10,5 ml

Paleta do konturowania zawiera trzy odcienie służące do modelowania, podkreślania i rozświetlania cery.

Zestaw kolorów został dobrany w taki sposób, by móc kształtować i definiować rysy twarzy, nadając jej właściwego konturu.

Tania dobra paletka

Za niską cenę dostajemy dobrą jakość. Paletka prezentuje się bardzo łanie, matowa paletka z eleganckim połyskującym logiem firmy. W środku znajdziemy chłodny bronzer konturujący, bronzer do ocieplania twarzy i puder rozjaśniający. Chłodny bronzer ma w sobie trochę czerwonych tonów, mimo wszystko konturowanie nim wygląda bardzo ładnie. Ciepłego brązu używam rzadko, jest bardzo ciepły, fajnie będzie się prezentował do podkreślenia opalenizny. Jasny puder jest według mnie zupełnie niepotrzebny. Dużym plusem jest również lusterko w środku opakowania.

Jeszcze się przekonuje

Fajna kompaktowa paletka, pudry do konturu mogłyby być trochę chłodniejsze. Największym minusem jest to, że bardzo ciężko nabiera się produkt, pudry są bardzo kamieniste i trzeba z nimi sporo pracować.

Ok ale...

Paletka dobra, kolor do ocieplania bardzo ładny, kontur ok. Ja najczęsciej mieszam oba kolory. U mnie ten jasny puder nie nabiera się prawie wcale na pędzel. Albo słaba pigmentacja albo jakaś wada produktu. Jednak ogólna ocena na +.

wow

Jest to moja pierwsza paleta. Dzięki średniemu pigmentowi jeszcze sobie nie zrobiłam krzywdy, jest idealna dla początkujących osób! Ciemny brąz sprawdza się bardzo dobrze, jasnym czasem ocieplę twarz, ale nie za często.
Zastrzeżenie mam tylko do jasnego pudru - czemu on się tutaj znajduje, tego nikt nie wie.

Bardzo praktyczne!

Uważam, że jest to fajny sposób aby mieć wszystko co nam potrzebne do wykonturowania twarzy w jednej palecie. Bronzery są bardzo trwałe, nie robią plam a w dodatku mają ładne kolorki. Opakowanie również solidne.

Fajna paleta

Paletke do konturowania kupiłam z ciekawości i już raczej przy niej zostanę. Opakowanie fajne, solidnie zrobione, dużym plusem jest lusterko w środku. Fajnie sprawdza się z podróży. Co do pigmentacji nie jest bardzo mocna co według mnie jest ok, dzięki czemu nie zrobimy sobie niechcianych plam tylko można to konturowanie fajnie rozblendować. Jest matowa bez drobinek.

Uwielbiam, szczególnie w dziennych makijażach

To naprawdę fajna paletka. Po pierwsze ma idealne odcienia 1. do konturowania 2. do opalania, a jeśli ktoś nie wie to wyjaśniam do czego służy trzeci produkt, jest to satynowy puder, którym możemy zapstrzyć lub wyrównać linie konturowania, delikatnie rozjaśnić wybrane punkty na twarzy (jest satynowy, ładnie odbija światło), albo zastosować go na powiekę jako cień bazowy, do tego też się świetnie sprawdzi ;) Jeśli chodzi o pigmentacje to jest to taki produkt, który nie jest na tyle napigmentowany żeby zrobić nim sobie plamę, ale ma wystarczającą pigmentacje , żeby wykonturować twarz lub oko, w dodatku da się budować na twarzy. Ładnie się rozciera, nie zostawia plam ani smug. Na twarzy to trio wygląda bardzo elegancko, lubię go na co dzień, ale czasem używam go na wieczorne wypady. Ma bardzo solidne, dość ciężkie (w sensie wyważone)opakowanie z dużym lusterkiem, w dodatku jest bardzo eleganckie, całość wygląda profesjonalnie. Nie jest to drogi produkt i jest ogólnodostępny. Polecam .

Paleta do konturowania

Kolorów po nałożeniu prawie nie widać, trzeba kilka razy nakładać, może nadaje się dla początkujących nastolatek, które nie radzą sobie z nakładaniem i konturowaniem twarzy.

Idealna dla początkujących

Pigmentacja jest średnia, ale uważam to za plus, ponieważ ciężko zrobić sobie krzywdę, a kolor zawsze można dołożyć żeby zwiększyć intensywność. Najciemniejszy kolor nakładam pod kością policzkową i przy linii włosów, na czole - jest moim ulubieńcem jeżeli chodzi o tą paletkę. Średni ma służyć jako bronzer ale jest trochę za jasny dlatego trzeba go nakładać odrobinę więcej. Ostatni kolor ma rozjaśniać wybrane partie twarzy i muszę przyznać że rzadko go używam, bo praktycznie w ogóle go nie widać na skórze. Ogólnie kolory są utrzymane w ciepłej tonacji, co jest dla mnie kolejnym plusem ponieważ moja cera ma ciepły koloryt. Pudełko jest przepiękne, uwielbiam minimalizm, kolor czarny i mat, a także duży plus za lusterko.

Pół na pół

Opakowanie ładne, poręczne, posiada lusterki. Tzw. highlighter nie działa ale za to dwa pozostałe produkty są bardzo dobre. Dają ładny, naturalny efekt. Nie jest nachalny. Żeby przedobrzyć trzeba się mocno postarać. Sadze, że jest to dobra paletka na pierwszy raz.

Jest dobrze

Paletka do konkurowania firmy Golden Rose to moja pierwsza paletka do konkurowania. Używam z niej jednak tylko dwóch brązów, ponieważ wole rozświetlacz w sztyfcie.
Brazery fajnie się nakładają i blędują :)

Spodziewałam sie więcej

Szukalm właśnie takie paletki i ta wydała sie być interesujaca jednaj nie do końca mnie zachwyciła
Peleta posiada w zestwie trzy kolory dwa odcinie brazu i jasny beż. Ja korzystam z tych dwóch brązowych odcieni i jestem zadowomana z efektu jaki daja na twarzy . Z ostatniego jasnego bezu wogole nie korzystam jesli chodzi o konturowanie. Szkoda ze produkt utrzymuje sie dość krótko na twarzy.