Eveline, Slim Extreme 4D Professional, Superskoncentrowane nocne serum antycellulitowe

2-tygodniowa nocna terapia zalecana przy dietach i aktywności fizycznej, formuła rozgrzewająca
Wyszczupla i rzeźbi sylwetkę 78%*
Ujędrnia i wygładza nierówności 90%*
- stymuluje szybsze spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej,
- eliminuje obrzęk cellulitowy i uczucie ciężkich nóg.
Night Lipo Shock Therapy to preparat do 2-tygodniowej terapii wyszczuplająco-ujędrniającej, zalecany w okresie diety, zwiększonej aktywności fizycznej oraz jako uzupełnienie dziennej kuracji antycellulitowej. Technologia 24h non stop slim na bazie kompleksu phytosonic działającego na komórki tłuszczowe jak ultradźwięki, stymuluje szybsze spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej I rozbija grudkową postać cellulit.

w butelce
>250ml
Struktura
bogate
krem
serum

przeciętne serum, ale najlepsze Eveline. minus za mieszanie w głowach.

Używałam już kilku produktów wyszczuplających/antycelulitowych od Eveline i to uważam za najlepsze. Przede wszystkim nie powoduje u mnie wysypki ani wyprysków jak niektóre z pozostałych. Jestem ciepłolubna nie lubię efektu chłodzącego, to serum rozgrzewa, ale bardzo delikatnie, więc nawet latem mi nie przeszkadza. Skóra po jego użyciu jest nawilżona, ujędrniona, czy faktycznie likwiduje cellulit czy tylko zmniejsza jego widoczność przez napięcie skóry tego nie wiem, ale efekt jest dość zadowalający choć nie spektakularny.
To co mi przeszkadza w całej tej serii to okropna konsystencja przypominająca klej do tapet, która zostawia (zapychającą) jakby silikonową warstwę.

Nie podoba mi się również strategia zasypywania półek kilkoma produktami o niemal identycznych właściwościach, tylko innych kolorach. Nieraz zdarzało mi się zastanawiać czy wolę o te kilka procent większą skuteczność w zmniejszaniu celulitu czy obwodu czy ujędrnieniu czy skupić się bardziej na brzuchu czy udach..? Dobra, spróbuję to, a potem kupię inne. I o to właśnie chodzi. Produkty są dość tanie, często w cenie promocyjnej, firma zarabia, generalnie nikomu się krzywda nie dzieje, ale bardziej szanowałabym markę, która zaproponuje mi dwie, max trzy opcje do wyboru niż kusi/zmusza do testowania kolejnych, działających prawie tak samo. Jeśli mają formuły lub składniki gwarantujące wysoki procent skuteczności to czemu nie połączą ich w jedno superserum tylko rozmieniają się na kilka(naście) tylko dobrych?..

Bezkonkurencyjny

Jeśli chodzi o dbanie o ciało to marka Eveline jest dla mnie bezkonkurencyjna każdy produkt z tej serii jest dla mnie hitem. Serum na noc postanowiłam używać kiedy zaczęła się moja przygoda ze sportem. W połączeniu z ruchem i dietą daje ogromne efekty. Skóra już po 2 tygodniach jest wyraźnie w lepszej kondycji. Po miesiącu cellulit jest widocznie mniejszy. Serum daje porządny efekt rozgrzania skóry dzięki temu wiem że naprawdę działa. Poza tym jest bardzo wydajny ma ładny zapach i jest bardzo nie drogi a to ważne kiedy stosuje się go dłuższy czas. Gorąco polecam bo naprawdę warto.

Jest moc :)

Jeżeli chodzi o produkty typowo wyszczuplające, antycellulitowe i modelujące sylwetkę to przetestowałam ich całe mnóstwo i z czystym sumieniem mogę wam polecić produkty od Eveline - do tej pory nie zwiodłam się jeszcze na żadnym :)

Serum zamknięte jest w estetycznej tubce, ma przyjemny świeży zapach oraz gęstą kremową konsystencję. Aplikacja jest prosta i łatwa, serum dobrze rozprowadza się na skórze, szybko wchłania, pozostawiając ją gładką, mięciutką i nawilżoną. Efekt rozgrzewania jest mocny ale wydaje mi się, że Eveline w swojej ofercie posiadało mocniejsze produkty. Serum świetnie sprawdza się szczególnie zimą w chłodniejsze dni, kiedy to uczucie rozgrzania jest jak najbardziej mile widziane.
Teraz skupimy się na najważniejszym czyli na efektach :) Produkt wmasowywałam w skórę praktycznie codziennie, każdego wieczora (czasami wykorzystywałam go do zabiegów body wrapping) i już po dwóch tygodniach (wraz z ćwiczeniami i odpowiednią dietą) zauważyłam pierwsze efekty. Skóra na udach, pośladkach i brzuchu stała się napięta i wyraźnie ujędrniona.
PS. serum skutecznie zwalcza skórkę pomarańczową - bye bye cellulit ;)
Produkt nie podrażnia, nie uczula, nie przesusza skóry ale ze względu na działanie rozgrzewające uważać na niego powinny osoby ze skórą wrażliwą i pajączkami na udach.
Na plus również wydajność produktu - opakowanie wystarczyło mi na ponad miesiąc regularnego stosowania - i bardzo przystępna cena :)

Polecam !!!

Jedno z lepszych

Myślę, że sera od Eveline są jednymi z lepszych na rynku. Są to jedyne produkty, których działanie (głównie przy diecie i ćwiczeniach) widać na skórze.
To serum ma ładne opakowanie i przyjemny, świeży, cytrusowy zapach. Jest gęste, wyglądem przypomina wazelinę, ale ma lekką konsystencję, dzięki której łatwo wmasować je w skórę. Wchłania się błyskawicznie, nie pozostawia tłustej warstwy, ani żadnego filmu. Nie lepi się i nie brudzi.
Jest idealne na okres jesienno zimowy, ponieważ przez 30 minut od aplikacji dość mocno rozgrzewa. W trakcie regularnego stosowania obserwuję, że moja skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i gładka. Czuć pod palcami, że jest też bardziej napięta, "zbita" i "treściwa". Polecam.

CZAD

Jeśli nie boisz się wyzwań - polecam :D
A tak serio, serum jest naprawdę mocne - rozgrzewa bardzo solidnie, teraz używając przy upałach jakie panują za oknem - rozpala posmarowane partię. Myślę, że zimą będzie idealne :) Widoczne ujędrnienie i wygładzenie. Rewelacja!

Jedno z lepszych serów Eveline

Serum spełniło moje oczekiwania - ujędrnia i uelastycznia skórę przy regularnym stosowaniu. Może efekt nie jest jakiś spektakularny, jednak przetestowałam już kilka różnych produktów o tym działaniu i ten okazał się być bardzo dobry. Ma wygodną tubkę, łatwo się wyciska odpowiednią ilość. Konsystencja jest przyjemna, nie zostaje po nim tłusta warstwa, a zapach jest delikatny. Jedynym minusem dla mnie jest efekt rozgrzewania - nieprzyjemny szczególnie latem, bo mocny i dość długo się utrzymuje. Ale jeśli dzięki temu działa, to wybaczam ;)

Dosyć fajny produkt

Używałam kilka produktów z tej serii ,ale ten okazał się najlepszy i najbardziej skuteczny w związku z tym znokautował pozostałe . Jest to bardzo fajne serum , które nie tylko wygładza skórę , ale widocznie ją napina i daje efekt ujędrnienia jej . Może efekty nie są aż tak spektakularne , ale jednak są w przeciwieństwie do niektórych kosmetyków które wcześniej stosowałam . Lubię to serum też ze względu na jego rozgrzewające działanie . Ja stosuje je tylko w zimie , ponieważ na prawdę mocno grzeje . Praktyczne jest zlecenie stosowania kosmetyku na noc . Po kąpieli wcieram serum w miejsca w których niestety moja jędrność się utraciła i kładę się spokojnie spać a serum samo sobie działa . Polecam ten produkt wszystkim kobitką które uwielbiają rozgrzewające kosmetyki z widocznym działaniem .

pozytywnie zaskoczy

Nie używałam w życiu zbyt dużo tego typu specyfików. Ale że jestem obecnie na redukcji, postanowiłam że trochę odżywię skórę i ją ujędrnię.
Za marką Eveline nie przepadam - niektóre jej produkty mnie uczulają i gdyby nie promocja w sklepie, to pewnie bym się nie zdecydowała. No i się pozytywnie zaskoczyłam.
Faktycznie, rozgrzewa. Choć nie zawsze. Nie wiem czy to zależy od diety, długości wmasowania czy ilości kremu - subiektywnie stwierdzam, że po dwóch tygodniach rozgrzewa mnie tylko już na brzuchu, na udach nie.
Ale...
Fajnie ujędrnia skórę. Celulitu to ja ogólnie i tak mam mało (ćwiczenia) ale widzę poprawę jędrności skóry i inaczej się napina - skóra wydaje się bardziej wilgotna. Jest ok. Podejrzewam, że optycznie dzięki temu jeszcze mniej celulitu.
Opakowanie starczyło mi na 17 dni i nie żałowałam sobie na całe uda, pośladki, brzuch z bokami.

świetne

Sera od Eveline towarzyszą mi już kilka lat. Są to najlepiej działające na moją skórę preparaty ujędrniająco- napinające i rzadko zdarza mi się je zdradzić z innymi. To dostałam w prezencie i poleżało sobie u mnie chwilę , gdyż postanowiłam zacząć je stosować w momencie gdy zacznę przechodzić lekką oczyszczającą dietę po zimie- przed sezonem bikini oczywiście :)

Tuba jak zwykle w przypadku tych preparatów o ładnej szacie graficznej , miękka nie ma więc żadnych problemów z wydobyciem produktu ani z późniejszym rozcięciem w celu zużycia całości. Zatyczka na klik mocna i nie zacinająca się

Producent informuje , że jest to produkt produkt przeznaczony na 2 tygodniową kurację ja jednak używam go miesiąc i zostało mi jeszcze dość sporo- jest to więc produkt wydajny. Co do zapachu wyczuwam tylko delikatną nutkę mięty która szybko wietrzeje więc o zapachu się nie wypowiem zbytnio

Produkt ma biały kolor i bardzo gęstą konsystencję wiec na początku rozcieranie idzie lekko topornie jednak pod wpływem ciepła dłoni rozpuszcza się i można wcierać bez problemu. Wchłania się szybko nie bieląc ubrań i nie lepiąc się do nich. Efekt rozgrzewający u mnie następuje po około 5 minutach od aplikacji i czuje go przez około 30 minut. Dla mnie jest to po prostu efekt rozgrzania skóry przyjemnego i nie inwazyjnego , nie wyczuwam żadnego pieczenia , no ale taki efekt jest zależny od stopnia wrażliwości skóry , więc każdy może odczuwać go inaczej. Dla przykładu : czerwone serum z tej serii szczypało mnie dość mocno , natomiast chłodzące serum z avonu nie dało mi żadnego efektu :)

Zaraz po nałożeniu skóra jest bardzo miła w dotyku miękka i bardzo dobrze nawilżona. Co ważne efekt nawilżenia skóry odczuwam cały czas , fajnie więc że działa długofalowo . Preparat stosuje na brzuch , biodra i pośladki co wieczór a w weekendy nakładam grubszą warstwę i zawijam się w folię. I tak się kumplujemy z tym serum jakiś czas i faktycznie zauważyłam efekty :
-skóra bardzo dobrze nawilżona i miękka
-pod palcami czuje , że faktycznie jest gęstsza niż przed podjęciem kuracji
-wygładzenie skóry również jest wyczuwalne przy dotyku więc owszem pewne małe nierówności które moje ciało posiada zostało wygładzone
- cellulit mam niewielki na pośladkach widoczny tylko przy napięciu skóry więc nie było tu dużo do korygowania różnica którą zauważam jest więc mała w porównaniu do reszty efektów jakie daje mi ten preparat

Warto się nim zainteresować gdy jesteśmy aktualnie na diecie ( bądź się do niej przymierzamy ) gdy ćwiczymy lub pracujemy fizycznie. Przy odrobinie naszego wysiłku naprawdę daje bardzo dobre jak na serum efekty. No ale to kosmetyk nie skalpel więc nie ma co się czepiać

Udany, nie wywołujący podrażnień i godny polecenia nasz Polski produkt :)

Chyba najlepszy z serii

"Chyba", bo wypróbowałam ich sporo, ale jeszcze nie wszystkie ;)
Przy tym jednak zostanę. Widocznie nawilża i napina skórę.
Ma obłędny zapach.
Trudno mi ocenić efekt anty c- bo dużego problemu nie mam.
Nie używam też tego typu produktów regularnie, żebym mogła oceniać.

Działa, jeśli Ty działasz... :)

Perfekcyjny produkt dla osób, które NIE liczą na magiczne efekty bez ćwiczeń i diety.
Jestem z niego bardzo zadowolona, gdyż uważam, że:
- po pierwsze ma bardzo ładne opakowanie, zachęcające do kupna i codziennej aplikacji;
- wystarcza zdecydowanie na więcej niż 2 tygodnie (tyle ma trwać nasza kuracja kremem);
- zapach jest miętowo owocowy, dla mnie rewelacja. :)
- efekt rozgrzewający nie jest tak intensywny co w wersji 4D "talia osy", jest raczej przyjemny (uff :D )
- bardzo szybko się wchłania;
- jak żelazko, prostuje nierówości, wygładza
- stosując dietę i działając na siłowni, bieżni lub z panią Chodakowską lub inną trenerką możemy liczyć na redukcję cellulitu;
- nie jestem w stanie powiedzieć, czy rzeczywiście wyszczupla, gdyż na pewno główną rolę gra tutaj aktywność fizyczna i dieta. Jednak produkt na pewno ma w tym swój udział. :)
- zawiera moją ukochaną guaranę :)

Ale zawiera (jak chyba każdy produkt anty cellulitowy z tej marki) dwa rodzaje parabenów. Nie ma rzeczy idealnych... :)
Babeczki! Pamiętajmy o tym, by takiego typu produktu wmasowywać w ciało od 3 do 5 minut! Ruchami dłoni trzeba pobudzić wszystko do pracy, więc samo wsmarowanie nie wystarczy - nie ważne, jak drogi krem to by nie był, trzeba się troszkę natrudzić. :)

Polecam! Maddi

średni

Lubię produkty antycellulitowe Eveline, jednak ten nie nie zachwycił. Jak dla mnie stanowczo zbyt silny efekt rozgrzewający (wręcz pieczenie). Skóra być może lekko wygładzona, ale bez większych zmian. Dosyć wydajny.