Eveline, Slim Extreme 4D Professional, Superskoncentrowane nocne serum antycellulitowe

2-tygodniowa nocna terapia zalecana przy dietach i aktywności fizycznej, formuła rozgrzewająca
Wyszczupla i rzeźbi sylwetkę 78%*
Ujędrnia i wygładza nierówności 90%*
- stymuluje szybsze spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej,
- eliminuje obrzęk cellulitowy i uczucie ciężkich nóg.
Night Lipo Shock Therapy to preparat do 2-tygodniowej terapii wyszczuplająco-ujędrniającej, zalecany w okresie diety, zwiększonej aktywności fizycznej oraz jako uzupełnienie dziennej kuracji antycellulitowej. Technologia 24h non stop slim na bazie kompleksu phytosonic działającego na komórki tłuszczowe jak ultradźwięki, stymuluje szybsze spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej I rozbija grudkową postać cellulit.

krem
serum
w butelce
>250ml
Struktura
bogate

Bardzo piecze

O losie jak to piecze przez 30 minut! Szok. Pierwszych kilka dni prawie płakałam, tak mnie piekło. Mam niski próg bólu i nawet takie rzeczy przeżywam podwójnie albo potrójnie :). Pieczenie i ból był nie do zniesienia, ale czego się nie robi dla ładnego ciała. Zużyłam całą tubkę. Ten balsam na pewno wygładza skórę. Jest ona po nim napięta i ładnie się prezentuje. Pewnie jeszcze raz kupie produkt ale na zimę, bo teraz nie dam rady wytrzymać z tak silnym pieczeniem skóry. Opakowanie tuba, wolałabym z pompką, może kiedyś zrobią. Troche mało wydajny ten produkt.

50/50

W połączeniu z ćwiczeniami może się sprawdzić jako fajne uzupełnienie.
Przy intensywnym masażu (wcieraniu) bardzo piecze, mocno rozgrzewa.
Nie widzę żadnej poprawy, nie sądzę aby to działało. Po użyciu moje uda były bardzo zaczerwienione.

fajny

Serum Eveline, Slim Extreme 4D Professional jest bardzo fajne, ujędrnia ciało, celuit jest mniej widoczny, ladnie pachnie, jest bardzo wydajny i nie kończy się szybko

Super

Kolejny produkt z serii Eveline bardzo dobry.
Codziennie stosowanie pozwala zaobserwować zniwelowanie celluitu, wygladzenie oraz uelastycznienie skóry. Bardzo dobra cena w stosunku do efektów działania produktów. Dodatkowo pojawia się bardzo fajny efekt rozgrzewający.
Jest to jedna z nielicznych marek, ktorej prodykty faktycznie są zgodne z opisem producenta.

Skuteczny

Po pierwsze produkt ma bardzo przystępną cena. Konsystencja jest gęsta, tym samym serum starcza na długo. Opakowanie jest wygodne, zapach jest przyjemny. Zauważyłam delikatne działanie rozgrzewające, skóra po aplikacji jest napięta i odżywiona. Stosuje dość krótko, jak na razie nie zauważyłam spektakularnych efektów jeśli chodzi o zmniejszenie cellulitu.

Eveline, Slim Extreme 4D Professional, jest to nocne serum antycellulitowe. Super sie rozprowadza po całym ciele. Daje efekt nawilżonej i gładkiej skóry. Produkt zaleca się stosować szczególnie w miejscach, które potrzebują uwagi np. tylnia partia ud bądź pośladki.

Jedno z lepszych od Eveline

Przetestowalam sporo balsamow i serum od Eveline.
To w szczególności przypadlo mi do gustu. Szata graficzna jest bardza fajna, tuba jest solidna i jednoczesnie mozna z niej wycisnac produktu tyle ile bedzie nam potrzebne.
Serum ma gęstą konsystencje, zapach jest raczej neutralny. Jest bardzo wydajne. Pod wplywem wcierania skore wydziela sie przyjemne cieplob ktore utrzymuje sie ok 20 min. W moim przypadku nie ma zadnego pieczenia czy szczypania. Skora po regularnym stosowaniu jest fajnie nawilzona i ujędrnionab staje sie bardziej napięta. Jeśli chcemy pozbyć się cellulitu to oczywiscie musimy zadbac tez o wlasciwa dawke ruchu wowczas efekt będzie gwatantowany.

Takie sobie.....

Skusiłam się na to serum poprzez opinie w intetnecie i kupiłam je w Rossmann. Nie jestem zachwycona, ponieważ oprócz rozgrzania skóry po posmarowaniu nie zrobił nic więcej.

Super skoncentrowane serum nocne

Serum Slim Extreme 4D to super skoncentrowane serum rozgrzewające na noc. Dzięki zawartości unikalnych składników wspomaga procesy spalania tkanki tłuszczowej. Phytosonic to unikalny kompleks naśladujący mechanizm rozbijania tłuszczu przez ultradzwięki. Isocell slim to kompleks aktywnej kofeiny zamkniętej w liposomach zwiększających jej przenikalność i skuteczność działania. Ekstrakt z kasztanowac działa antycellulitowo i przeciwobrzękowo. Ekstrakt z mięty działa energetyzująco.
Serum stosujemy na noc wsmarowując w nefralgiczne partie ciała. Po kilku tygodniach stosowania można zauważyć pierwsze efekty wygładzenia gródek podskórnych.

bajer

kupiłam go z ciekawości, bo akurat był w promocji w super pharmie, ale teraz na stałe zagości w mojej kosmetyczce. baaaardzo mocno rozgrzewa, więc raczej nie jest to krem do używania przez cały rok

najlepsze serum z Eveline

Kupiłam,, stosowałam zgodnie z opisem, zakochałam się i będę używać.Bardzo wydajne serum, w moim przypadku starczyło na ponad 3 tygodnie.Ma gęstą konsystencję, rozprowadza się bez zarzutu ,pachnie trochę miętą a trochę jakimiś owocami.Kilka minut po nałożeniu solidnie rozgrzewa , i ten efekt grzania utrzymuje się do 30 min .u mnie miejscowo wystąpiło lekkie swędzenie skóry ale nie dokuczliwe. Produkt bardzo wygładza skórę i ten efekt jest odczuwalny nawet następnego dnia.Może trochę zmniejsza cellulit ale u mnie minimalnie ,natomiast obwód uda po 3 tyg zmalał mi o centymetr co dla mnie jest świetnym wynikiem.Dodatkowo wyleczyłam tym serum bolący bark ,,kiedy smarowałam ramiona serum grzało i ból ustępował.Tak samo było po zbyt intensywnych ćwiczeniach czy bieganiu, jakby niweluje lub zmniejsza powstawanie zakwasów. Jak dla mnie super produkt wart stosowania i polecania

przeciętne serum, ale najlepsze Eveline. minus za mieszanie w głowach.

Używałam już kilku produktów wyszczuplających/antycelulitowych od Eveline i to uważam za najlepsze. Przede wszystkim nie powoduje u mnie wysypki ani wyprysków jak niektóre z pozostałych. Jestem ciepłolubna nie lubię efektu chłodzącego, to serum rozgrzewa, ale bardzo delikatnie, więc nawet latem mi nie przeszkadza. Skóra po jego użyciu jest nawilżona, ujędrniona, czy faktycznie likwiduje cellulit czy tylko zmniejsza jego widoczność przez napięcie skóry tego nie wiem, ale efekt jest dość zadowalający choć nie spektakularny.
To co mi przeszkadza w całej tej serii to okropna konsystencja przypominająca klej do tapet, która zostawia (zapychającą) jakby silikonową warstwę.

Nie podoba mi się również strategia zasypywania półek kilkoma produktami o niemal identycznych właściwościach, tylko innych kolorach. Nieraz zdarzało mi się zastanawiać czy wolę o te kilka procent większą skuteczność w zmniejszaniu celulitu czy obwodu czy ujędrnieniu czy skupić się bardziej na brzuchu czy udach..? Dobra, spróbuję to, a potem kupię inne. I o to właśnie chodzi. Produkty są dość tanie, często w cenie promocyjnej, firma zarabia, generalnie nikomu się krzywda nie dzieje, ale bardziej szanowałabym markę, która zaproponuje mi dwie, max trzy opcje do wyboru niż kusi/zmusza do testowania kolejnych, działających prawie tak samo. Jeśli mają formuły lub składniki gwarantujące wysoki procent skuteczności to czemu nie połączą ich w jedno superserum tylko rozmieniają się na kilka(naście) tylko dobrych?..