Aquafresh, Intense Clean Deep, Pasta do zębów

Aquafresh, Intense Clean Deep, Pasta do zębów

Pasta Aquafresh® Intense Clean Deep Action. Unikalna formuła zawiera 5x mniejsze czyszczące mikrokryształki *, które docierają w przestrzenie międzyzębowe, dzięki czemu zapewnia lepsze czyszczenie**. *w porównaniu do pasty Aquafresh® Fresh & Minty **w trudno dostępnych miejscach w porównaniu do pasty Aquafresh® Fresh & Minty

oczyszczające, redukujące przebarwienia, odświeżające, antybakteryjne, wybielające
z fluorem
50-100ml
pasty do zębów

To nie to

Pasta znajduje się w tubce o pojemności 75ml, zakręcana na szeroki biały korek, na którym z powodzeniem można postawić produkt. Jest to bardzo wygodne i lubiane przeze mnie rozwiązanie. Pasta ma biało niebieskie paski, pachnie przyjemnie miętowo, nie jest bardzo ostra w smaku, daje przyjemne uczucie odświeżenia. Dobrze się pieni i czyści zęby z osadów pozostawiając je jakby suche (ma się takie wrażenie, gdy zęby o siebie trą, jakby skrzypiały). Mi to odczucie nie odpowiada, wolę gładkość zębów.

dobra pasta

Zawsze łapię pasty do zębów w promocji, te są całkiem niezłe.

-smaczne :)
-dobrze się pieni
-wydajna
-odświeża jamę ustną
-łatwo dostępna i tania
-wygodne opakowanie

Dobry oczyszczacz

Pasta kupiłam od razu gdy pojawiła sie na rynku. Lubie pasty co dobrze oczyszczają zęby, ale boje sie o swoje nadwrażliwe zęby... W tym przypadku moje obawy były nie potrzebne. Ta oczyszcza i to rewelacyjnie bez żadnych podrażnień czy nadwrażliwości zębów. Ma świeży smak i świetnie sie pieni. Zęby są gładziutkue, błyszczące i białe. Jedyny minus to mała pojemność ja jednak lubię jak pasta ma 100 ml albo wiecej. Średnio lubię pasty Aquafresh ale te z serii Intense Clean bardzo przypadły mi do gustu. Więc polecam!!!