Eveline, Kredka modelująca do brwi

Eveline, Kredka modelująca do brwi

Eyebrow Pencil to kredka przeznaczona do makijażu brwi od firmy Eveline. Produkt nada brwiom pożądany kształt oraz pozwoli na wypełnienie ubytków. Odpowiednia konsystencja kredki ułatwi precyzyjną aplikację. Eyebrow Pencil pozwoli stworzyć efektowny makijaż brwi, który utrzyma się przez cały dzień.

Warty przetestowania

Skusiła mnie cena około 10zl w Rossmannie.
Mam brązowy odcień i sprawdza się u mnie bardzo dobrze ponieważ maluje się delikatnie i chce trochę wypełnić brwi kolorem. Warty zakupu. Plus za szczoteczkę do rozczesania brwi.

Kredka modelująca do brwi, Eveline - jasny brąz

Od jakiegoś czasu używam wydłużająco - podkręcający tusz do rzęs u do rzęs marki Eveline i jestem nim zachwycona, postanowiłam więc przetestować inne produkty tej marki.
Kupiłam kredkę do brwi kolor brązowy .
Łatwo się nakłada ładnie podkreśla brwi niestety nie jest zbyt trwała
Fajna szczoteczka
Ogólnie szału nie ma i pewno więcej jej nie kupię.

Tragedii nie ma, ale mogło być lepiej.

Na kredkę skusiłąm się przy okazji zakupów d rogerii internetowej gdzie kosztowała ok 5zł. Wybrałam kolor BRĄZ/BROWN, generalnie jak zawsze ;) Zwłąszcza, że blondynką nie jestem, popielaty mnie nie jara, a czarne brwi to w moim przypadku przegięcie, więc metodą eliminacji... :)

Kredka jest standardowa, znaczy do temperowania. Zamykana jest na plastikową skuwkę ze sztywnym grzebyczkiem do przeczesywania. Grzebyk jest trwały, nie wypada z niego włosie.

Kredka jest miękka, lekko woskowa. Z jednej strony łątwo nią nadać kolor - dobrze go oddaje, z drugiej - ciężko nią wykonać makijaż brwi tak, by się dobrze prezentował. Nie można jej bowiem dołożyć, bo tam gdzie już była jedna warstwa, kolejna powoduje ściągnięcie poprzedniej i tym samym zamiast dobrze namalowanych brwi mamy jakieś paski. Kolejna sprawa, że jej za duże nałożenie skutkuje zlepieniem włosków, co wygląda jeszcze gorzej...

Gdy uda się namalować nam makijaż to jak najbardziej wytrzymuje cały dzień, nie zaobserwowałam blaknięcia czy wgl znikania.

Inna sprawa to kolor. Niestety brąz nie jest takim brązem jak w większości kredek do brwi, które mi pasują. Ten jest bardzo jasny, dla mnie to bardziej ten brąz dla blondów, niż brąz dla brunetek/szatynek.

Zużywam ja po mału, gdyż maluję się nią delikatnie i później przyciemniam pudrem do brwi - w ten sposób kolor do mnie pasuje i nie mam nieestetycznych pasków zamiast ładnych brwi. Nie pasuje mi kolor, nie można jej dokładać, skleja włoski.. Niestety, niezbyt udana kredka.

Nie jest zla

Uzywam kredki od jakiegos czasu. Musze przyznac, ze za cene 11 zl sadze, ze naprawde jest przyzwoita. Dodam, ze ladnie podkresla brwi jednak przy nalozeniu wiekszej ilosci nadaje im sztyczny wyglad.. Jest miekka i nie rozmazuje sie (tylko przy wiekszej ilosci w moim przypadku), trwalosci tez nie mam nic do zarzucenia, poniewaz po pomalowaniu nie ma potrzeby by poprawiac makijaz brwi w ciagu dnia. Jezeli chodzi o wydajnosc to jak juz mowilam trzyma sie caly dzien, ale tez latwo ja zmyc, mimo miekkosci nie sprawia uczucia tlustych brwi. Poza tym uzywam jej juz ok pol roku i bardzo duzo sie jej zostalo zwazajac na fakt, ze uzywam jej codziennie. Podsumuje ja tak - jest dobra lecz sadze, ze jest wiele innych zdecydowanie lepszych. Polecam!

Warning: require(/var/www/www.wizaz.pl/public/kosmetyki/var/cache/prod/doctrine/orm/Proxies/__CG__EdipresseBundleKwcBundleEntityUser.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www.wizaz.pl/vendor/doctrine/common/lib/Doctrine/Common/Proxy/AbstractProxyFactory.php on line 209
Błąd! | KWC

Wystąpił błąd!

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Prosimy spróbuj później.

Przejdź do strony głównej

Warning: require(/var/www/www.wizaz.pl/public/kosmetyki/var/cache/prod/doctrine/orm/Proxies/__CG__EdipresseBundleKwcBundleEntityUser.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www.wizaz.pl/vendor/doctrine/common/lib/Doctrine/Common/Proxy/Autoloader.php on line 88

woskowa kredka

Nie mam zbyt dużych wymagań jeśli chodzi o produkty do brwi: muszą być wygodne, dawać delikatny efekt w miarę krótkim czasie. Kredka? Ok. odcień ładny, podpasował mi, nie wyróżniał się. Z grzebyczka jakoś nie korzystałam :). Formuła rzeczywiście woskowa, jak nałoży się za dużo to brzydko skleja brwi. Czy wrócę? Nie wiem, choć chyba nie bo zatemperowana zostaje w temperówce i połowa kredki końcowo ląduje w koszu...

w porządku, ale nie urzekł mnie

Sama nie wiem co o nim sądzić. Zrobiłam do niego dwa podejścia i praca z nim nie była zbyt łatwa. Można zrobić sobie nim "krzywdę" i uzyskać zbyt widoczny efekt. Po jego użyciu ewidentnie widać że coś z brwiami zrobiliśmy. Wprawdzie wielu taki efekt by zadowolił i mnie jakiś czas temu również. Teraz kiedy już wkręciłam się w temat brwi i przetestowałam parę kosmetyków, staram się mieć jeden, dwa najlepsze, bez kompromisów i nadmiaru średniaków :)
Już na etapie testowania produktu w sklepie, na ręce, jedne kreski były ciemniejsze a drugie słabsze. Może będzie działać lepiej, gdy wypełnię luki we włoskach boczną stroną.

AKTUALIZACJA: po użyciu tej kredki jeszcze dwa razy nauczyłam się nią posługiwać i myślę, że wprawiona ręka da radę uzyskać nią ładny efekt. Wciąż jednak pozostaje kwestia niebieskawej poświaty.

Szary = czarny

Na co dzień do brwi używam brązów. Jednakże po hennie zdecydowałam się zaprzyjaźnić także z innymi odcieniami. Sugerując się kolorem odcienia można przeżyć lekki szok. Wybrałam szary, jednakże po nałożeniu kredki okazało się, że moje brwi są czarne. Dopiero kilkukrotne rozcieranie pomogło mi uzyskać odpowiedni kolor. Trwałość produktu jest średnia. W kontakcie z suchym powietrzem czy klimatyzacją rozmazuje się. Plus jedynie za precyzyjny grzebyczek, którym można rozetrzeć produkt.

Nie kupię ponownie

Oceniam odcień JASNY BRĄZ/BLONDE - jest to ocień chłodny, bez rudych tonów, zdecydowanie ciemniejszy niż np.Blonde z Essence; będzie odpowiedniejszy dla posiadaczek włosów w kolorze jasnego brązu niż blondynek.
Nie kupię tej kredki ponownie, ponieważ ma ona w moim odczuciu zbyt woskową formułę. Nakładana bardzo delikatnie mocno ulizuje i sklej brwi, daje bardzo wyraźne podkreślenie, a przy tym nie zastyga, więc każde dotknięcie brwi grozi rozmazaniem kredki po całej twarzy. Przez to, że jest tak miękka i woskowa jest również niewydajna.
Jeżeli lubicie podkreślać brwi woskiem to ta kredka jest stworzona dla Was. Ja wolę bardzie suche produkty do stylizacji brwi; poza tym odcień nie do końca mi odpowiada, ponieważ jest delikatnie zbyt ciemny, dlatego nie wrócę do tej kredki.

Świetna kredka!

Kredka Eveline jest naprawdę bardzo dobra, w zasadzie ma same plusy:

+ma ładny odcień,
+trwała,
+nie ściera się w ciągu dnia,
+tania,
+starcza na długo,
+wygodny grzebyczek, chociaż jest trochę twardy to dobrze wyczesuje brwi,
+nie łamie się przy struganiu,
+miękka.