Eveline, Mega Size Lashes Mascara (Wydłużająco-podkręcający tusz do rzęs)

Eveline, Mega Size Lashes Mascara (Wydłużająco-podkręcający tusz do rzęs)

Rewolucyjna maskara zapewnia natychmiastowy efekt maksymalnie wydłużonych i zagęszczonych rzęs. Innowacyjna formuła tuszu beauty & care sprawia, że rzęsy stają się długie, gęste i wyraziste. Wyprofilowana, silikonowa szczoteczka double brush równomiernie rozprowadza tusz na rzęsach, nie pozostawiając grudek.

Nawet niezły

Z początku był super rzęsy były wydłuzone, nie sklejał ich. Po dwóch/trzech tygodniach użytkowania zmienił konsystencje: zaczął robić grudki na rzęsach, sklejał rzęsy i już nie wyglądał tak zjawiskowo jak na początku. Tusz również osypuje się dość mocno.

Nie spełnił oczekiwań :(

Tusz ładnie podkreśla i podkręca rzęsy jednak nie wytrzymuje 8 godzinnego dnia pracy.... Tusz się kruszy i obsypuje, a przynajmniej w moim przypadku tak jest. Kosmetyk ma dobrą cenę, ale nie jest trwały :(

Genialny!

Kupiłam tusz na promocji w Rossmannie i nie żałuję. Jest świetny. Super wydłuża rzęsy i je pięknie podkręca. Nigdy po żadnym tuszu nie miałam tak ładnie pomalowanych rzęs. Bardzo polecam :) Ma prostą szczoteczkę, dzięki której bez problemu można dotrzeć do najmniejszych rzęsek. Zgrabne opakowanie, które nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce.

Jeden z moich ulubieńców

To jedna z moich ulubionych maskar od Eveline. Daje bardzo ładny, naturalny look - mega rozczesanych rzęs.
Co prawda, na efekt "wow", trzeba trochę poczekać, bo przez pierwsze kilkanaście użyć jest za rzadki, aby mocno podkreślić rzęsy, ale kiedy nieco zgęstnieje, zaczyna wyglądać spektakularnie.
Jedną z jego największych zalet jest też niesamowita trwałość. Ten tusz, przez cały dzień, w ogóle się nie osypuje, nie odbija, nie brudzi. Chyba nigdy nie miałam maskary, która dawałaby mi większą pewność co do tego, że nie muszę co chwilę kontrolować swojego wyglądu.
Super.
No i ta cena! <3

Piękne Rzęsy na Każdą Kieszeń!

Zawsze chciałam mieć długie, wyraziście podkreślone rzęsy w swoim codziennym makijażu, a ze względu na pracę fizyczną nie było to możliwe. Większość tuszy po paru godzinach pracy zaczęło tracić swój pierwotny efekt, rozsypując się/rozmazując pod wpływem wilgotnego powietrza czy zwyczajnie po lekkim przetarciu oka. Pewnie nie powinnam się dziwić, w końcu żaden tusz nie daje 100% gwarancji na trwałość, lecz odkąd spotkałam w sklepie stacjonarnym produkt Eveline mówię stanowczo; ŻE TEN PRODUKT DAJE. Używam go codziennie od 3 miesięcy i ani razu podczas silnego wysiłku fizycznego nie byłam zmuszona poprawiać oka. Tusz jest naprawdę wytrzymały, utrzymuje efekt pięknych rzęs, nie sklejając ich czy zwyczajnie nie schodzi. A jego cena jest naprawdę przystępna, nie przekracza 15 zł za 10ml. Co jest naprawdę dużym + jeśli ktoś lubi się malować nacodzień ????

Spodziewałam się czegoś więcej...

Bardzo lubię tusze Eveline. W zasadzie jeszcze żaden tusz mnie nie zawiódł.
Jeśli chodzi o ten konkretny, to jednak spodziewałam się czegoś więcej.

Producent obiecuje, że rzęsy staną się długie, gęste i wyraziste. Nic z tych rzeczy...
Przez pierwsze dwa tygodnie był słabo widoczny, niczym pierwszy tusz dla nastolatki. Coś tam robił , ale z całą pewnością nie był to rozmiar MEGA SIZE.

Po dwóch tygodniach nieco lepiej sobie radził , jednak jeśli chodzi o wydłużenie , to niewiele się zmieniło. Był co prawda lepiej widoczny, ale nadal brakuje mi w nim tych efektów MEGA.

Co do plusów : tusz nie odbija się, nie rozmazuje, nie skleja rzęs. Nawet w końcowej fazie nie osypywał się. Bez problemu można go zmyć z oczu.

Używam go 3 miesiące. Już chyba czas się pożegnać.

Czy kupię ponownie?
Nie. To nie jest tusz dla moich lichych , średniej długości rzęs.

Zdjęcie przedstawia:
Eveline Mega Size mascara i Avon 5 in One Lash Genius Mascara. Wstawiam jako ciekawostkę, pokazującą rozmiar szczoteczek.

Dobry tusz

Tusz jest dobry, wydajny, tani i ma świetną szczoteczkę. Polecam go kupić, gdyż na prawdę dobrze rozdziela rzęsy i działa lepiej niż nie jeden tusz z wyższej półki cenowej. W tej cenie na prawdę warto sprawdzić

Wydłużenie bez podkręcenia

Tusze z niskiej półki cenowej również mogą okazać świetne, czego idealnym przykładem jest marka Eveline. Przetestowałam większość jej tuszy, na wszystkich wersjach Volumix Fiberlast poczynając i na recenzowanym Mega Size kończąc. Wszystkie dają zadowalający efekt, różnią się jedynie niuansami.

Na tle pozostałych tuszy marki Eveline Mega Size wypada dobrze.
- silikonowa szczoteczka ułatwia dotarcie do trudnodostępnych rzęs i pozwala dokładnie zaaplikować tusz
- formuła: dla mnie najlepsza po 2 tygodniach od otwarcia - wtedy ryzyko sklejenia spada do minimum; ponadto duża ilość produktu w opakowaniu, wystarcza na 3 miesiące codziennego używania
- efekt: wydłużenie rzęs, ale raczej bez podkręcenia. W tej kwestii lepiej spisał się srebrny Volumix Fiberlast, ale oba swietnie rozczesują rzęsy i je wydłużają.
- trwałość: tusz nie odbija się na górnej powiece, co uważam za ogromny atut i wyróżnik na tle innych tuszy Eveline, które mają do tego tendencję. Nie osypuje się, dlatego idealnie nada się do rozczesania dolnych rzęs.

Szczerze mówiąc, myląca jest obietnica producenta, że tusz podkręca rzęsy. Niestety tego efektu na swoich długich i rosnących prosto rzęsach nie zauważyłam.

Jeden z moich ulubieńców!

Zdecydowanie eveline spełnia swoje obietnicę co do tego tuszu. Posiadam długie i proste jak drut rzęsy, a ten tusz idealnie je podkręca i przy okazji ich nie skraca, po za tym sama szczoteczka jest bardzo precyzyjna, a dokładając drugą warstwę nie robią nam się grudki.

Bardzo fajny tusz

Ostatnio miałam przyjemność testować ten tusz i naprawdę bardzo zdziwiło mnie jego działanie. Jest super i jak za taką cenę warty zakupu, świetnie rozdziela rzęsy i mega je wydłuża.

3/5

maskara sama w sobie jest ok, jednak trzeba się trochę "namachać" by stworzyć coś na krótkich rzęsach.
minusem jest szczoteczka - plastik jest słabej jakości, w jednym opakowaniu mi się złamała (szczoteczka została w środku) w drugim mam wrażenie, że niedługo też się złamie. Zbyt słabo wykonana. Gdyby nie te minusy byłoby znacznie lepiej.

Moje rzęsy go lubią ;)

Moje długie rzęsy bez liftingu rosną niestety prosto, ale... ten tusz to też super rozwiązanie ;) Idealnie czarny, świetnie wydłuża i podkręca rzęsy. Jest trwały, nie rozmazuje się, Nie potrzeba zalotki ;)