Zobacz oferty

perfumeriawiki.pl

Voronet

Pinali.pl

zobacz więcej ofertzwiń

`Euphoria` to seksowny zapach działający na wyobraźnię. Został stworzony dla kobiet, które dążą do absolutnej wolności. Są pewne siebie i charakteryzuje je wrodzona elegancja.
To zapach, którym Calvin Klein zaskoczył wszystkich. Świeży, lekko owocowy sprawia, że poczujesz euforyczny przypływ energii, czerpanej z egzotycznych kwiatów i owoców.
Flakon, którego inspiracją były pąki orchidei zaprojektował Fabien Baron.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: owoc granatu, daktyle, zielona nuta
nuta serca: kwiat lotosu, kwiat champaca, czarna orchidea
nuta bazy: płynna ambra, czarny fiołek, akord kremowy, drzewo mahoniowe.

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

Na wyjątkowe okazje

Lubię ten zapach, jest bardzo odważny, kwiatowy. Nie idzie koło niego przejść obojętnie. Uwielbiam takie połączenia zapachowe - kwiatowe. Dla mnie Euphoria idealnie pasuje na randkę, na imprezę... To zdecydowany zapach, który uwiedzie każdą miłośniczkę kwiatów.
Kupiłam w znanej perfumerii za dość niską cenę i jestem w szoku, że stacjonarnie można zdobyć tak tanio taki zapaszek. Jestem na końcówce swojej 50ml buteleczki i już przymierzam się do kupna kolejnej, myślę tym razem o 100ml.

Calvin Klein, Euphoria EDP

Euphorii używam już bardzo długo i nie zamierzam zmieniać .Przepiękny zapach zmyslowy , tajemniczy . Zapach utrzymuje się nawet do kilkunastu godzin i sprawdza się o każdej porze roku i w każdej sytuacj .Polecam, idealna na prezent., wydajny , flakonik ładny.

UWIELBIAM

Moje pierwsze "dorosłe" perfumy. Mam ogromny sentyment. Bardzo trwałe i nieziemsko pachnące. Niesamowicie kobiece i ponętne. Działają na mężczyzn ;)
Długo i intensywnie utrzymują się na skórze.

Przydatne w każdej torebce :)

Perfumy znane chyba już wszystkim, przyjemny zapach na co dzień. Idealne do włożenia do torebki, nie będzie ich "szkoda". Może nie jest to mój pierwszy wybór na wieczorną randkę, ale zdecydowanie każda powinna chociaż raz ich spróbować!

Kocham i chce więcej..

Mój hit hitów jeśli chodzi o perfumy. Kiedy 10lat lemu pierwszy raz powąchałam, tak towarzyszą mi do dziś. Jest to zapach prawdziwej, pewnej siebie kobiety. Niezwykle seksowny a zarazem nie duszący i im dłużej na skórze tym bardziej zmysłowy.. Nie ma dnia żeby ktoś nie zapytał mnie co to za zapach.. Dla mnie najlepsze perfumy jak do tej pory.

Ulubione perfumy

Znam je od wielu lat i pamiętam, że od samego początku zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Tak, tak. Wiem, że ten zapach jest niezwykle popularny i poniekąd "oklepany", ale nie przeszkadza mi to. I wcale mnie to nie dziwi.
Zapach jest kobiecy, seksowny, kwiatowy. Nie jest słodki i mdły. Utrzymuje się skórze wiele godzin, na ubraniach wiele dni. Można go często dorwać w promocjach ok. 100-130 zł.
Uznaję go za uniwersalny, jeśli chodzi o porę dnia i pory roku.

Uwielbiam go!

Jest to moja ulubiona woda. Zapach jest intensywny - pewnie nie będzie podobał się każdej kobiecie, ale dla mnie jest tym czego szukam. Cena według mnie jest ok, bo często przy promocjach można ją kupić za mniej niż 100zł, a woda jest bardzo trwała i wydajna. Połączenie orchidei i piżma to mój "narkotyk". Polecam!

zawiedziona

Kupiłam ten zapach bo wszyscy się nim zachwycają ,fakt znają go nawet mężczyźni i zwracają na niego uwagę , chwaląc go ,jednak nie tego oczekiwałam , zawiódł mnie i więcej go nie kupię .Zapach jest taki jednostronny , nie miesza w sobie różnych nut .

Wyjątkowy ma w sobie to coś

Zapach Euphoria jest bardzo popularny lubiany przez kobiety jednak ja długo się nie mogłam przekonać do niego aż do momentu kiedy dostałam próbkę tego zapachu dołączona do zakupów w Sephora ,muszę przyznać że zapach ma w sobie to coś i jest na swój sposób wyjątkowy

Bardzo kobiecy

Wcale się nie dziwię czemu Euphoria jest kosmetykiem wszechczasów. :) Zapach ten znany mi jest od wielu lat, jeszcze z czasów, gdy korzystała z niego moja mama, a później przejęłam go ja. Charakterystyczny flakon zainspirowany kwiatem orchidei od razu zwiastuje, że mamy do czynienia z kobiecym zapachem.

Jest to bardzo zmysłowy zapach. Trochę owocowy, trochę kwiatowy, ale z nutką tego czegoś. Na pewno nie jest za słodki. Owocowa słodycz jest stonowana domieszką piżma, które znajduje się w podstawie tych perfum. Zapach jest w moim odczuciu dosyć głęboki, więc świetnie sprawdzi się na wieczór, niemniej myślę, że w ciągu dnia też się obroni.

Uważam, że nie jest to zapach dla nastolatki, ale raczej dla dojrzałej i pewnej siebie kobiety.

Co do trwałości, to jest zadowalająca. Jako woda perfumowana utrzymuje się dosyć długo na skórze, włosach czy ubraniach.

????

Zacznę może od flakonu, uważam ze jest to piękna butelka, kobiece oko zwraca uwagę na opakowanie a te przykuwa uwagę. Zapach jest intensywny, osobiście bardzo go lubię i słodki owocowy i wyraźny kwiatowy czuć.... Według mnie to jest zapach dla pewnej siebie kobiety, która na pewno zwróci uwagę innych tym zapachem. Produkt bardzo wydajny i trwały.

Mój numer jeden

To mój hit od wielu lat. Uwielbiam za zapach, uwielbiam za kształt flakonika (aczkolwiek jest troszkę niestabilny). Uważam że nuty zapachowe pasują na każdą porę dnia i roku. Utrzymuje się na ubranicha bardzo długo. Jest tak do mnie dopasowany, że ja już zapominam ze go noszę a wiele osób mnie chwali że pięknie pachnę. Bardzo polecam. Najbardziej przypasował mi ten z Douglasa. Niestety nie należy do tanich. Ale mimo to wart swojej ceny.

Zmysłowy, świeży i orientalny zapach dla kobiet

Calvin Klein Euphoria to wyjątkowo uwodzicielski i tajemniczy zapach o bujnym i egzotycznym charakterze. Zapach otwiera się egzotyczną i świeżą eksplozją granatu, by następnie przejść w tajemnicze i odurzające akordy uwodzicielskiej orchidei i zroszonego kwiatu lotosu. Kremowe akcenty w podstawie wzmacniają zapach i dodają mu głębi.

Jest bardzo trwały, na ciele czuć go cały dzień, a na ubraniach nawet kilka dni. Dla mnie to typowy klasy, który sprawdzi się w wielu okazjach. Jest idealny do pracy, na co dzień, czy nawet na randkę. Jest aktualny przez cały rok, nie używam go sezonowo, lecz po prostu kiedy mam na niego ochotę. Intensywny zapach nie drażni, jest po prostu tak piękny, że aż miło mieć go na sobie. Woda zamknięta jest w ślicznym flakoniku, fioletowo-srebrnym. Bardzo estetyczne wykonanie.