Isana, Pflege, Rasier - Gel (Żel do golenia dla skóry wrażliwej) (stara wersja)

Isana, Pflege, Rasier - Gel (Żel do golenia dla skóry wrażliwej) (stara wersja)

Brzoskwiniowy żel do golenia ISANA przeznaczony jest specjalnie dla kobiet do golenia na mokro. Przyjazna dla skóry formuła wraz z składnikami nawilżającymi takimi jak aloes i witamina E Nadają skórze niezbędną podczas golenia gładkość oraz sprężystość. Alantoina oraz ekstrakt z migdałów łagodzą podrażnienia oraz dostarczają substancji pielęgnujących wrażliwej skórze nóg oraz okolic pach i bikini. Testowany dermatologicznie.
Dostępny także w wersji o zapachu brzoskiwniowym.

Bardzo dobry żel

Na początek sprostowanie - cena produktu to niestety nie 5 - 6 zł (jak to jest napisane w opisie), a 9,90 zł (to jest cena regularna).
Na szczęście są często przeceny na 6,90 zł, wtedy właśnie kupuję 2 szt i starcza mi do następnej promocji :)

Plusy:
+ żel jest baaaardzo wydajny - wystarczy niewielka ilość, by pokryć nim całą nogę (używam tylko do nóg),
+ nie podrażnia skóry (a miewałam z tym problemy),
+ ułatwia golenie - podnosi włoski tuż u nasady,
+ nie spływa ze skóry,
+ ładnie pachnie,
+ dostępna w każdym rossmanie,
+ stosunek: cena : jakość - OK (zwłaszcza w cenie promocyjnej),
+ wypróbowałam obie wersje - są ok pod wszystkimi względami.

Polecam.

Używam tego produktu od: 2 - 3 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo, na pewno więcej niż 10

rewelacja

Recenzja dotyczy nowej wersji (opakowanie jest mniej kwadratowe). Używałam obu wersji - zarówno różowej jak i niebieskiej. Bardziej lubię brzoskwiniową, ale obie dobrze się sprawowały.
Konsystencja jest świetna, ładnie się rozprowadza, dzięki czemu golenie przebiega bez zarzutów. Nie podrażnia.
Starcza na długo. A zakupiona w promocji jest śmiesznie tania. Czego chcieć więcej?

Nie wiem o co chodzi, ale coś się chyba zmieniło w tym produkcie. Konsystencja nie jest już tak rewelacyjna, przez co trzeba zuzyć więcej produktu. Niemniej nadal jest to mój ulubiony żel do golenia, ale muszę mu odjąć gwiazdkę. Sytacja ta powtórzyła się w trzech kolejnych opakowaniach.

Nowa wersja jest super!

Nie używałam starej wersji, ale jak przypuszczam zmieniło się tylko opakowanie a zawartość jest ta sama :) Ja używałam raz wersji brzoskwiniowej i w sumie ok, ale drażnił mnie zapach więc wróciłam do fioletowej i z niej jestem bardzo zadowolona. Za takie pieniądze to na prawdę nic lepszego nie dostaniemy a tu nie ma na co narzekać. Na plus jest po pierwsze wydajność, wystarczy mała ilość żelu która po rozsmarowaniu pokrywa praktycznie całą nogę :P Poza tym działa tak jak powinna i spełnia swoje zadanie, co tu dużo mówić. Nie podrażnia, wręcz uważam że delikatnie nawilża(chociaż balsam jest jak najbardziej wskazany). Nie zmienię na żadną inną :) Aha, zapomniałabym - w Rossmannie bardzo często albo pianka albo żel są na promocji, jako że jest to ich marka własna więc spokojnie jak się dobrze trafi to za każdym razem możemy się załapać na nią za cenę ok 5 zł.

Używam tego produktu od: co najmniej roku
Ilość zużytych opakowań: ok 10

Potrzebuję czegoś podobnego

Kupiłabym go ponownie, gdyby jeszcze sprzedawali. A tak, będę musiała szukać czegoś nowego.
Ten żel w sumie mi się nie skończył, ale przekroczył datę ważności, więc wylądował w koszu.
Był bardzo dobry:
* nawilżał
* dawał ładny poślizg maszynce
* nie zacinałam się przy jego używaniu
* ładnie pachniał (wersja aloesowa)
* baaardzo wydajny

Niestety czas poszukać czegoś nowego.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa

świetny !

Brzoskwiniowy żel do golenia..
-pięknie pachnie brzoskwiniami
-po wyciśnięciu świetna konsystencja musu brzoskwiniowego
-dość wydajny
-nie wielka ilośc produktu starcza na dość duży obszar ciała
-nawilża
-pozostawia skóre gładką
-zdecydowanie ułatwia golenie

Jak najbardziej tak !

Używam tego produktu od: okolo 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

ReWeLaCjA !

Żel do golenia Isana brzoskwiniowy to świetny produkt. Nie uczula, nawilża, pięknie pachnie. Jest wydajny i tani. Bardzo polecam do skóry wrażliwej :)
\\n
\\n

Świetny!

Uwielbiam ten żel! do tej pory to najlepszy produkt do golenia jaki miałam : >
używałam go prawie tylko do pach bo jest do skóry wrażliwej ale oczywiście na nogach też się sprawdza bo wypróbowałam

***

+ułatwia a właściwie nadaje poślizg maszynce
+nie podrażnia a mam wrażliwą skórę pod pachami
+fajną ma konsystencje robi się ładna pianka
+nie wysusza
+tani
+ładny, lekko wyczuwalny zapach

+/- średnio wydajny ale jest ok

*** UWAGA! ja oceniam wersję z aloesem czyli tą do skóry wrażliwej. gdy kupujecie ten żel w rossmanie (ja chciałam poczekać na promocje) nie pomylcie go z pianką! miałam piankę brzoskwiniową i właściwie mogę powiedzieć że przy tym żelu jest beznadziejna. Polecam też wybrać wersję z aloesem nawet jeśli brzoskwiniowa może lepiej pachnieć ;)

Używam tego produktu od: ok. miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

Beznadzieja

Recenzuję wersję z Aloe Vera.

+PIĘKNY ZAPACH – trochę chemiczny, ale kojarzy mi się z dzieciństwem nie wiem czy miałam kiedyś takie perfumy czy balsam, ale wywołuje we mnie pozytywne wspomnienia ;)

+super wydajny, wystarczy naprawdę maluteńka kropka żelu, a można ją rozetrzeć na całą nogę

-POZDRAŻNIA!! Całe kolana w czerwonych kropkach, wcześniej używałam najtańszej pianki (nie isana) i wydawało mi się, że nic nie robi, ale teraz doceniam ją, nic nie robiła ale chociaż nie podrażniała!! Lepszy efekt uzyskałam goląc nogi na mokro, spieniając jedynie odrobinę żelu pod prysznic.. (zrobiłam porównanie – jedną nogę goliłam tak, drugą żelem)

-myślałam, że będzie kosztował ok.6zł, zapłaciłam 10zł, byłam zdziwiona, bo za trochę więcej można już dostać żele tych droższych firm – generalnie cena za wysoka jak na działanie

-kompletnie zapycha golarkę, normalnie jednorazówkę mogę użyć kilka razy, a po goleniu z użyciem żelu nadaje się do śmietnika po jednym goleniu nóg

-musiałam baaaaaardzo mocno dociskać golarkę, generalnie najczęściej po przejechaniu nogi golarką włosy nadal tam były, także aż ciężko uwierzyć, ale żel utrudnia raczej golenie

Reasumując:
*wysusza
*podrażnia
*za drogi
*zapycha golarkę
*ładny zapach
*wydajny

Mam wrażenie, że sprawdzi się tylko u osób, które nie mają grama problemu z podrażnieniami, ale wtedy nawet można kupić piankę za 5 zł (jedną taką zrecenzowałam). Generalnie nie mogę polecić.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Świetny

Żel zakupiłam w ramach oszczędności i tak został ze mną na dłużej.

Plusy:
+wydajny
+nie podrażnia skóry
+ułatwia golenie
+nie wysusza skóry
+tani
+łatwo dostępny

Minusów nie odnotowałam :)

Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie

Bardzo fajna

Oceniam zarówno żel brzoskwiniowy oraz do skóry wrażliwej.
Brzoskwiniowy już ukończyłam, natomiast teraz używam do skóry wrażliwej.

BRZOSKWINIOWY:
Żel ma bardzo ładny zapach, nie wiem, czy pachnie brzoskwinią, ale bardzo przyjemnie.

DO SKÓRY WRAŻLIWEJ:
Ma bardzo przyjemny zapach, bodajże aloesowy (?) .

Oba pod wpływem wcierania w skórę nóg, przybierają postać pianki. Wystarczy niewielka ilość, aby uzyskać zamierzony efekt. Nie podrażnia, ułatwia golenie.
Jego dużym minusem jest cena, ponieważ bez promocji kosztuje 9,99 zł, a w promocji chyba 7,99 zł.
Jako, że nie chciałam kupować zelu za dyszkę poczekałam na promo. Brzoskwiniowy kupiłam za 7,99 zł, naromiast ten z aloesem za 5,00 zł (był na półce z przecenionymi produktami, więc czym prędzej dorwałam go :) )

KRÓTKO:
+ładne zapachy
+konsystencja
+wydajność
+ułatwia golenie
+nie podrażnia
+dostepność (ludzie, Rossmann jest co 5 kroków! :P )

-cena ( bez promo-9,99 zł)
-dozownik, który również trzeba porządnie docisnąć oraz samoistnie wydobywa sie z niego odrobinka żelu

Używam tego produktu od: brzoskwiniowy-ok. pół roku-już go nie mam, do skóry wrażliwej-od 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 brzoskwiniowe, 1 do skóry wrażliwej

isana- żel do golenia tak, do depilacji - nie!

Zel ogólnie przypadl mi do gustu - dobrze się pieni - wydajny jest i nie wysusza skóry tak bardzo jak inne żele do golenia - a to bardzo ważne
jest niedrogi i łatwo dostepny

dla mnie - średnio ładny zapach -ale to kwestia gustu

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania

Świetny

Żel bardzo przypadł mi do gustu. Po pierwsze wysatrczy wycisnąć odrobinkę, ładnie się pieni. Moja skóra jest delikatna, więc wybrałam wersję z aloesem. Żel w ogóle nie podrażnia mojej skóry, golenie stało się znacznie przyjemniejszej odkąd go używa. Dodatkowym plusem jest piękny zapach i opakowanie, które nie zajmuje tak dużo miejsca w kosmetyczce. Jedynym ewentualnym minusem może być przesuszanie się skóry. Reczywiście zauważyłam, że moja skóra na nogach jest ostatnio sucha, ale cięzko mi stwierdzić, czy to wina żelu, czy nowego balsamu, którego używam od mniej-więcej tego samego czasu. Ogólnie gorąco polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4-5