Avon, Hydrofirming Day Cream SPF 15 (krem na dzień)

Avon, Hydrofirming Day Cream SPF 15 (krem na dzień)

Krem, który jest za tłusty dla mnie, żeby go stosować na dzień. Dlatego używam go, gdy nie planuję wyjścia z domu, albo na noc. Dosyć dobrze nawilża, choć epokowym odkryciem nie jest. Nie roluje się, używany oszczędnie ładnie się wchłania.

Cena: 29,90 zł / 50 ml

Po prostu krem nawilżający

Zwykły nawilżający krem. Lekki, dobrze się wchłania, nawilża. Trochę dziwnie pachnie, ale zapach szybko się ulatnia, na szczęście. Dość wydajny.
I to wszystko.

Już go nie kupuję, bo trochę za stara jestem, ale mając lat 20-25 byłam z niego zadowolona.

Używałam tego produktu: kiedyś

oj...

Krem dośc dobrze nawilża, ale dopiero po pewnym czasie od zaprzestania używania pokojarzyłam wielką epidemię krost i trądziku na mojej buzi właśnie wtedy gdy używałam tego kremu. A wrocławska kranówa dobiła sprawę.

Używam tego produktu od:6 lat temu

dla każdego coś innego

Ja go nie cierpię, zatyka pory, uczula, twarz jest jak opuchnięta, ale moja mama go uwielbia, ma już chyba piąte opakowanie i nie zamienia na żaden inny mimo, że coś jakiś czas podkladam jej jakaś probkę ...

Milutki

Dla mnie to najlepszy krem nawilżający, super się wchłania (a nie jak nie które kleją się do poduszki :) ) i w promocji kosztuje naprawde niewiele

Nic specjalnego

Krem ten na pewno nie jest niczym specjalnym.
+ Wchłania się bardzo dobrze
+/- Nawilża średnio
- Zapach dziwny
Nie warto było kupować. Lepszy jest krem głeboko nawilżający na noc, a na dzień lepiej kupić inny niż ten.

średni

Wahałam się pomiędzy 2 a 3 gwiazdkami ....Plusy: bardzo wydajny, starcza na prawde na bardzo długo, ładnie sie rozprowadzaMinusy: w trakcie stosowania miałam badana cerę ---> nawilżenie miałam bardzo kiepskie, a to przecież krem głęboko nawilżajacy!!! więc już go nie kupie Ilość zużytych opakowań : 1

Ja go lubię

Dla mnie ten krem jest w sam raz, bo poratował moją skórę po poparzeniach słonecznych. Dobrze się wchłania i nawilża tak jak powinien.

przeciętniak

Dobrze się wchłania i nawilża, ale na tym koniec.<BR>Zapach nijaki i pozostawianie tłustego filmu dyskwalifikuje go u mnie.

mocne zdziwienie

Jestem zdziwiona tym kremem. O kremachAvonu różne rzeczy czytałam i spodziewałam sie czegoś gorszego, a tu proszę - ładnie sie wchłania, przyjemny na twarzy, nie roluje się. Oczywiście nie dla tłustej cery, ale nawet moja tłusta go dobrze zniosła. Twarz w nim ładnie wygląda. Ja bym polecała, czemu nie?

całkiem dobry

Dość ciężki, ale jak się go nie nałoży za dużo, to całkiem dobrze współgra z moją cerą. Dobrze się rozprowadza i nawilża, drażni mnie jednak nijaki zapach. Moim zdaniem czegoś jeszcze mu brakuje, a jednocześnie czegoś jest w nim za dużo.

Niezły

Nie podoba mi się to, że skóra po użyciu bardzo się błyszczy. Jednak nawet nieźle nawilża (za to jedna *), dosyć dobrze się wchłania (druga *) i nie roluje się (trzecia *).