Isana, Olejek pod prysznic

Isana, Olejek pod prysznic

Olejek pod prysznic ISANA z 56% zawartością naturalnych olejów zapewnia wyjątkowo obfitą pielęgnację bardzo suchej i wrażliwej skóry. Receptura zawierająca witaminę E oraz wysokowartościowe oleje chroni skórę przed wysuszaniem, dzięki czemu staje się ona wyjątkowo gładka i miękka w dotyku. Odpowiedni do codziennego stosowania. Produkt przebadany dermatologicznie, pH neutralne dla skóry. Bez dodatku mydła.
W 2017 roku zmieniono nieco dotychczasowy skład dodając wodę, glikol propylenowy oraz barwnik - beta karoten.

Do mycia gąbek, genialny!!!

Używam tego produktu do mycia gąbek. Kiedy go kupiłam pierwszy raz byłam rozczarowana, ponieważ użyłam go tak, jak producent napisał - do mycia ciała. Jego brzydki, według mnie -rybi zapach pozostaje na skórze. Ponadto zostawia tłustawą warstwę, której nie lubię. Dlatego do takiego stosowania nie polecam.

A teraz przyjemniejsza część. Myję nim pędzle i jest genialny. Wymywa z gąbek wszystkie podkłady, te długotrwałe również. Do ciepłej wody dodaję trochę olejku po czym naciskam gąbki i gotowe. Ewentualnie jeżeli nie domyje do końca gąbki, która leżała z miesiąc z podkładem to polewam ją w tych miejscach i wszystko ładniutko schodzi. Później myję szarym mydłem, płukam i gąbki są jak nowe. Ponadto jest bardzo tani i baardzo często jest na promocji. Łączy się z wodą tworząc emulsję dzięki czemu łatwo go wypłukać z gąbki.

Wakacyjny must have ale nie tylko

Olejek od wielu lat kojarzy mi się z wakacjami. Zawsze kupowałam go na wyjazdy. W zasadzie to idealny zamiennik olejku z Nivea tylko że mało że dwukrotnie tańszy to jeszcze skład ma nieporównanie lepszy dla skóry. Olejek świetnie sprawdza się przy opalaniu, fajnie natłuszcza, delikatnie myje, łagodzi, po dodaniu wody zamienia się w kremową emulsję. Zostawiła na skórze delikatny film ale skóra nie lepi się.

O jego zastosowaniu do mycia gąbek czy pędzli usłyszałam niedawno. Tutaj chyba wolę mydło, bo olejek lubi się osądzać i nie wypłukany dokładnie gąbka/ pędzel potrafi zacząć się lepić. Mój ulubiony produkt z marki własnej Rossmann.

Fajny

Jedyny olejek do mycia, który testowałam, już ze mną został. Skóra jest po nim nawilżona, delikatna. Lubię jego zapach (choć wiem, że nie wszystkim pasuje). To tego jest bardzo tani i wydajny.

Uniwersalny

Olejek idealnie nadaje się do mycia pędzli oraz gąbeczek do makijażu. Stosowałam go do pielęgnacji skóry podczas kąpieli. Ma właściwości nawilżające. Zastrzeżenia mam co do samego składu. Preferuję bardziej naturalną pielęgnację. Cena przystępna, produkt wydajny.

Wielozadaniowy

Olejek zamknięty jest w przezroczystym plastikowym opakowaniu, a więc standardowo dla tego typu produktów. Pozwala to na kontrolowanie poziomu zużycia. Olejek ma piękny, złoty kolor i raczej rzadką formułę, w połączeniu z odrobiną wody tworzy dość gęstą pianę, która doskonale oczyszcza skórę, pozostawiając ją miękką i nawilżoną. Zmywa się równie dobrze i nie pozostawia tłustej warstwy na wannie/prysznicu. Olejek ma intensywny zapach, trudno mi go do czegoś porównać, jest w moim odczuciu niezbyt przyjemny, ale to kwestia indywidualnych preferencji. Znalazłam dla niego inne zastosowanie, używam go do oczyszczania włosia pędzli. Genialnie się sprawdza w tej roli. Pozostałości domywam mydłem antybakteryjnym.

Do mycia pędzli i gąbeczek super

Nie stosuje tego olejku pod prysznicem, ponieważ nie podoba mi się jego zapach.
Używam go do mycia pędzli i gąbeczek - w tej roli sprawdza się świetnie, bardzo dobrze domywa gąbeczki. Jestem z niego zadowolona. Świetnie doczyszcza pozostałości podkładu czy korektora.

Wart zakupu

Jak w tytule, dobry produkt do mycia pędzli czy gąbek typu beauty blender. Choć na pędzle trzeba uważać by olejek nie rozpuścił kleju łączącym włosie pędzla.

Do gąbek idealny. Do ciała jakoś niespecjalnie go lubię aplikować. Ma gęstą konsystencję, rozmazuje się na ciele zanim spieni. Nie przepadam za tego typu produktami do mycia ciała. Uwielbiam żele.

Oceniam go z perspektywy użyteczności, niekoniecznie każdy produkt musi być użytkowany wedle wskazań producenta. U mnie spisuje się bardzo dobrze przy myciu pędzli, gąbek dlatego wystawiam wysoką ocenę.

Jedynym minusem jak dla mnie jest zapach, dla mnie jest okropny, po prostu śmierdzi.

Dobry do mycia pędzli do makijażu

Jako żel pod prysznic produkt niespecjalnie się sprawdza, ponieważ jest dla mnie zbyt oleisty i klejący. Nie wysusza skóry, ale nie jest to formuła, za którą przepadam. Świetnie sprawdza się natomiast jako produkt do mycia pędzli czy gąbek do makijażu. Zmywa bez problemu nawet najtrudniejsze, najbardziej tłuste czy wodoodporne produkty.

Bardzo fajny

Tego olejku używam do czyszczenia gąbeczek z podkładu ponieważ bardzo dobrze usuwa zanieczyszczenia. Zapach początkowo może zniechęcić ale po pewnym czasie można się przyzwyczaić i nie jest taki zły. Konsystencja jest dość płynna. Do mycia ciała rzadko go używam ale dobrze nawilża skórę. Z czystym sumieniem polecam zarówno do pielęgnacji na ciało jak i do czyszczenia gąbeczek i pędzli. Produkt wart swojej ceny

Wszechstronny ;)

Olejek pod prysznic Isana to produkt znany i lubiany;) Szturmem podbija świat #instabeauty ❤

Przyznaje, sceptycznie podchodziłam do tego typu formuł. Obawiałam się tłustej warstwy na skórze i na .... wannie ;) Na szczęście nic takiego nie występuje. Jeżeli biorąc prysznic wiem, że nie będę mieć siły i ochoty na zastosowanie balsamu do ciała, zawsze siegam po olejek Isana. Mogę spokojnie iść spać, bez obaw o stan skóry. Olejek ma świetny zapach, dość intensywny i dlatego myślę, że nie każdemu będzie on odpowiadał. Mnie pasuje i to bardzo :)

Kosmetyk świetnie sprawdza się również jako "detergent" do prania gąbek do makijażu. Nic tak dobrze ich nie domywa jak właśnie ten produkt. Gąbeczki po spotkaniu z miską wypełnioną wodą z olejkiem, wyglądają jak nowe ;)

Produkt zadaniowy

Super skład, ilość olejków może dać nam dużo korzyści: ukojenia, nawilżenia, gładkości. Zapach to typowy olejek arganowy. Nie każdemu może się spodobać bo jest mocno wyczuwalny. Dla mnie jest nieprzyjemny i dlatego mieszam i z peelingiem o zapachu wanilii. To wystarcza. Rezultaty są super.
Jednocześnie produkt super sprawdza się do czyszczenia gąbeczek i pędzli. Bardzo ułatwia tą nieprzyjemną robotę.

Bardzo przyjemny ten olejek

Bardzo przyjemny ten olejek - zapach delikatny, długo pozostaje na ciele, bardzo go lubię. Olejek zawsze rozcieńczam podczas mycia, dzięki czemu starcza mi na dłuższy czas. Bardzo fajnie się pieni i dobrze myje. Po wymyciu moja skóra jest delikatna, nie trzeba stosować nawet balsamów. No i wielki plus, że nie podrażnia mojej skóry :)