Dermedic, Linum Emolient, Mydło do rąk chroniące barierę lipidową skóry

Dermedic, Linum Emolient, Mydło do rąk chroniące barierę lipidową skóry

Zmywa wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając uczucie świeżości i czystości. Pozostawia nawilżoną i elastyczną skórę dłoni. Zapewnia ulgę dla wysuszonej i napiętej skóry. Działa kojąco i przeciwzapalnie. Hypoalergiczne.

mydła
łagodzące, oczyszczające
hipoalergiczna
z pompką
w płynie
>250ml

Kremowe - Delikatny świeżo-kwiatowy zapach

Mydło jest kremowe i ma delikatny świeżo-kwiatowy zapach. Nie wysusza skóry, dobrze myje i usuwa zapachy. Minusem jest jego cena i wydajność, bo szybko się kończy.

Dostępne w aptekach.

mydło do rąk

Mydło jest fajne. Ma piękny zapach i dobrze się pieni. Dobrze myje ręce. Nie wysusza ich. Mydełko jest wydajne. Jego cena jest dobra, na pewno będę do niego wracać.

Jestem zachwycona

Jestem zachwycona tym hipoalergicznym mydłem. Mydło jest w fajnym opakowaniu z pompką, ma gęstą konsystencję, pięknie pachnie- pomimo, że pachnie delikatnie. Nie podrażnia wrażliwe, suchej skóry dłoni pozostawiając odświeżone na bardzo długo.

Mydło warte zakupu

Mydło marki Dermedic poleciła mi Pani w aptece przy mojej bardzo wysuszonej skórze dłoni.
Już po pierwszym użyciu dało wyczuć się znaczącą różnicę w jakości skóry.
Jest przyjemnie wygładzona, delikatnie nawilżona, nie jest ściągnięta.
Mydło tworzy bardzo fajną barierę ochronną, która utrzymuje się dosyć długo.
Idealne dla wrażliwej skóry, nie podrażnia.

Mydło bardzo dobrze rozprowadza się na dłoniach, pomimo tego, że jakoś bardzo się nie pieni. Wystarczy naprawdę niewielka ilość aby móc umyć ręce, przez co mydełko jest wydajne i starcza na dłuższy czas.

Zapach jest bardzo przyjemny.

Jeśli ktoś ma bardzo wysuszoną skórę to uważam, że warto zainwestować w to mydło :)

Idealna bariera dla skóry

Moja przygodę z Dermedic zaczęłam 3 lata temu, dzisiaj postanowiłam wystawić recenzję jednego z ich produktu. Mydło do rąk,które chroni barierę lipidową skóry. Pomyślałam,dlaczego nie? I nie żaluję! Okazało się cudownym zbawicielem moich przesuszonych dłoni,a częste mycie ich (pracuję w aptece) niestety pogarszało sprawę. Odkąd zaczęłam używać Dermedic mydło do rąk,problem z suchymi dłońmi oraz pękaniem między palcami przestal dla mnie istnieć. Jedno opakowanie mam zawsze pod ręką w pracy,ale drugie postanowiłam przetestować w domu nie tylko na dłoniach. Zaczęłam używać go rownież do depilacji nóg,bikini oraz pach i sprawdza się rewelacyjnie,podrażnienia zeszły do minimum.skóra nie jest napięta po goleniu,a zdarzyło mi się czasem nie nabalsamować jej po depilacji i nic się nie wydarzyło. Nie bylo swędzenia,zaczerwienienia ani krostek. Wow! Mój kolejny hit z rodziny Dermedic. Szczerze polecam bo uważam,że jest z dobrej półki cenowej,jest wydajny i myślę,że dla każdego przedzialu wiekowego będzie skuteczny. Ja jestem na tak.

Alternatywa dla zwykłego mydła

Bardzo ciekawe mydło, z ktorym 1 raz spotkalam się kilka miesięcy temu u swojej siostry. Jej syn ma AZS i przez to mydło trafilo do ich domu. Bedac u nich na kilka dni, mialam okazję je przetestować. I stwierdziłam ze jest to produkt który musi sie i u mnie znaleźć.
Skora moich dlono jest dosc kapryśna i zle reaguje na zmiane pogody. Jesienia i zima moje dlonie sa ciage suche, naciągnięte. Dodatkowo moja praca egzekfuje ode mnoe czesta dezynfekcje skóry rak, przez co jesscze bardziej im sie dostaje.
Po zastosowaniu tego mydla już po 3-4 dniach czuc zdecydowana poprawę. Skóra przestaje być szorstka a suche skórki znikaja. Po dłuższym stosowaniu skóra jest o wiele lepiej nawilżona i czuć że barierq ochronna otacza skore dłoni.
Przestaja byc przesuszone skorki wokol paznokci, a sama skóra jest naprawde delikatna i bardzo przyjemna w dotyku.
Opakowanie jest ciekawe, z higieniczna pompka dzięki czemu mozna nalozyc odpowiednia porcję zelu. Dodatkowo zel moga stosować dzieci i nie podrażnia delikatnej skóry rak dzieci.
Zdarza mi sie umyć twarz żelem i jestem zaskoczona efektem, bo skóra również jest miekka i delikatna w dotyku bez zadnycj podrażnień. Wiec w razie konieczności spokojnie mozna używać to do twarzy.

Naprawdę warto mieć to mydło w domu. Mydełko jest genialne świetnie pielęgnuje i nawilża skórę płyn cud w butelce

Jestem z zawodu pielęgniarką i w mojej pracy Bardzo często dezynfekuje ręce płynami z dużą zawartością alkoholu w sumie to one głównie na bazie alkoholu a jak wiadomo alkohol bardzo wysusza skórę. Moje ręce głównie zimą wyglądają strasznie. Zastosowanie bardzo drogich kremów do rąk czy emulsji to za mało. Moje ręce dotychczas były w opłakanym stanie popękane przekrwione i wysuszone wstydziłam się pokazywać się wśród ludzi.

Dzięki Bogu trafiłam przypadkiem na
Dermedic, Linum Emolient, Mydło do rąk chroniące barierę lipidową skóry i to był sukces.

Mydło Dermedic linum znajduje się w niewielkim opakowaniu o wielkości 300 ml. Na opakowaniu zawarte są wszelkie informacje które mogłyby nas potencjalnych właścicieli mydła zainteresować. Podane Tam są wiadomości z czego składa się kosmetyk i czego możemy od niego oczekiwać.

Ogromnym Plusem jest fakt że opakowanie wyposażone jest w pompkę które świetnie dozuje mydełko ułatwia używanie go.

Mydło ma fajny delikatny zapach typowy dla dermokosmetyków.

Mydełko na lekko żelowo kremowa konsystencja. Połączeniem z wodą nawet dobrze się pieni i dobrze się myje aczkolwiek nie uzyskamy razem z nim oszałamiającej piany. Mimo wszystko Najważniejsze jest to że moje ręce po stosowaniu tego mydła wyglądają o niebo lepiej. Po umyciu nim rąk są delikatne wygładzone a przede wszystkim skoro nie jest ściągnięta i napięta.

Fakt jest taki że mydło jest droga ponieważ za opakowanie 300 ml trzeba zapłacić około 30 zł a w tym jest to nadal mydło do mycia rąk.

Uważam że jeżeli ktoś ma problemy z popękane skoro rąk to bardzo warto mieć takie mydełko u siebie w domu nie wyleczy ono ale pomoże podczas regeneracji rąk. Gorąco polecam

Jestem na tak

Mydło jest idealne dla osób z AZS, skórę mam suchą i tej porze roku jest narażona na pękanie i suchość. Niby to tylko mydło ale koi dłonie, które są suche. Nawilża, bardzo dobrze oczyszcza skórę. Kremowa konsystencja jest dość przyjemna w użyciu. Opakowanie bardzo wydajne i warte swojej ceny.

Mydło idealnie oczyszcza skórę i głęboko nawilża

Bardzo lubię używać kosmetyków firmy Dermedic. Fakt jest taki, że są to droższe kosmetyki, ale myślę, że warto zapłacić więcej, jeżeli produkt jest warty ceny.
Mydła zaczęłam używać 2 tygodnie temu. Udało mi się kupić w drogerii internetowej za 21 zł (300 ml). Niewielka ilość mydła idealnie oczyszcza skórę i głęboko nawilża, co ważne jest zwłaszcza teraz jesienią.
Dla mnie bardzo ważne jest to, że mydło jest do atopowej, wrażliwej skóry. Dzięki temu wszyscy domownicy mogą je używać.
Polecam.

Hit

Kupiłam to mydło ze względu na to że gdy zmieniają się pory roku moja skóra na dłoniach staje się bardzo sucha. Mycie zwykłym mydlem tylko bardziej je przesusza. I stwierdzam z całą pewnością że to mydło to istny ratunek dla przesuszonej skóry a w szegolnosci dla dłoni. Wygodne opakowanie z pompką pozwala na szybką aplikację. Jest bardzo wydajny i mi starcza zawsze na długi czas. Polecam!

Dermedic mydło super

Mam atopową skórę i kupuje specjalne produkty do pielęgnacji. Mydło też zmieniłam na właśnie Dermedic, nie żałuje. Mydło dobrze oczyszcza skórę, nawilża i nie podrażnia. Konsystencja jest w sam raz taka kremowa i aplikacja jest wygodna.

Ulga

Mydło jest niesamowitym odkryciem. Kupiłam je na promocji w SuperPharmie i teraz jestem pewna, że zostanie ze mną na dłużej. Świetnie nawilża skórę dłoni, oczyszcza bez podrażniania i szczypania. Konsystencja mydła jest kremowa, fajnie otula całe dłonie. Wystarcza kropla produktu do umycia rąk. Cena jest też bardzo przekonywująca do zakupu, szczególnie podczas promocji.