Dermedic, Linum Emolient, Mydło do rąk chroniące barierę lipidową skóry

Dermedic, Linum Emolient, Mydło do rąk chroniące barierę lipidową skóry

Zmywa wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając uczucie świeżości i czystości. Pozostawia nawilżoną i elastyczną skórę dłoni. Zapewnia ulgę dla wysuszonej i napiętej skóry. Działa kojąco i przeciwzapalnie. Hypoalergiczne.

mydła
łagodzące, oczyszczające
hipoalergiczna
z pompką
w płynie
>250ml

Naprawdę warto mieć to mydło w domu. Mydełko jest genialne świetnie pielęgnuje i nawilża skórę płyn cud w butelce

Jestem z zawodu pielęgniarką i w mojej pracy Bardzo często dezynfekuje ręce płynami z dużą zawartością alkoholu w sumie to one głównie na bazie alkoholu a jak wiadomo alkohol bardzo wysusza skórę. Moje ręce głównie zimą wyglądają strasznie. Zastosowanie bardzo drogich kremów do rąk czy emulsji to za mało. Moje ręce dotychczas były w opłakanym stanie popękane przekrwione i wysuszone wstydziłam się pokazywać się wśród ludzi.

Dzięki Bogu trafiłam przypadkiem na
Dermedic, Linum Emolient, Mydło do rąk chroniące barierę lipidową skóry i to był sukces.

Mydło Dermedic linum znajduje się w niewielkim opakowaniu o wielkości 300 ml. Na opakowaniu zawarte są wszelkie informacje które mogłyby nas potencjalnych właścicieli mydła zainteresować. Podane Tam są wiadomości z czego składa się kosmetyk i czego możemy od niego oczekiwać.

Ogromnym Plusem jest fakt że opakowanie wyposażone jest w pompkę które świetnie dozuje mydełko ułatwia używanie go.

Mydło ma fajny delikatny zapach typowy dla dermokosmetyków.

Mydełko na lekko żelowo kremowa konsystencja. Połączeniem z wodą nawet dobrze się pieni i dobrze się myje aczkolwiek nie uzyskamy razem z nim oszałamiającej piany. Mimo wszystko Najważniejsze jest to że moje ręce po stosowaniu tego mydła wyglądają o niebo lepiej. Po umyciu nim rąk są delikatne wygładzone a przede wszystkim skoro nie jest ściągnięta i napięta.

Fakt jest taki że mydło jest droga ponieważ za opakowanie 300 ml trzeba zapłacić około 30 zł a w tym jest to nadal mydło do mycia rąk.

Uważam że jeżeli ktoś ma problemy z popękane skoro rąk to bardzo warto mieć takie mydełko u siebie w domu nie wyleczy ono ale pomoże podczas regeneracji rąk. Gorąco polecam

Jestem na tak

Mydło jest idealne dla osób z AZS, skórę mam suchą i tej porze roku jest narażona na pękanie i suchość. Niby to tylko mydło ale koi dłonie, które są suche. Nawilża, bardzo dobrze oczyszcza skórę. Kremowa konsystencja jest dość przyjemna w użyciu. Opakowanie bardzo wydajne i warte swojej ceny.

Mydło idealnie oczyszcza skórę i głęboko nawilża

Bardzo lubię używać kosmetyków firmy Dermedic. Fakt jest taki, że są to droższe kosmetyki, ale myślę, że warto zapłacić więcej, jeżeli produkt jest warty ceny.
Mydła zaczęłam używać 2 tygodnie temu. Udało mi się kupić w drogerii internetowej za 21 zł (300 ml). Niewielka ilość mydła idealnie oczyszcza skórę i głęboko nawilża, co ważne jest zwłaszcza teraz jesienią.
Dla mnie bardzo ważne jest to, że mydło jest do atopowej, wrażliwej skóry. Dzięki temu wszyscy domownicy mogą je używać.
Polecam.

Hit

Kupiłam to mydło ze względu na to że gdy zmieniają się pory roku moja skóra na dłoniach staje się bardzo sucha. Mycie zwykłym mydlem tylko bardziej je przesusza. I stwierdzam z całą pewnością że to mydło to istny ratunek dla przesuszonej skóry a w szegolnosci dla dłoni. Wygodne opakowanie z pompką pozwala na szybką aplikację. Jest bardzo wydajny i mi starcza zawsze na długi czas. Polecam!

Dermedic mydło super

Mam atopową skórę i kupuje specjalne produkty do pielęgnacji. Mydło też zmieniłam na właśnie Dermedic, nie żałuje. Mydło dobrze oczyszcza skórę, nawilża i nie podrażnia. Konsystencja jest w sam raz taka kremowa i aplikacja jest wygodna.

Ulga

Mydło jest niesamowitym odkryciem. Kupiłam je na promocji w SuperPharmie i teraz jestem pewna, że zostanie ze mną na dłużej. Świetnie nawilża skórę dłoni, oczyszcza bez podrażniania i szczypania. Konsystencja mydła jest kremowa, fajnie otula całe dłonie. Wystarcza kropla produktu do umycia rąk. Cena jest też bardzo przekonywująca do zakupu, szczególnie podczas promocji.

Jestem na tak

Azs męczył mnie od lat, ciężko jest się pozbyć objawów. Mało jest produktów, które podziałają i uleczą. Natomiast to mydło właśnie to robi. Świetnie oczyszcza skórę, bez wysuszania i ściągnięcia skóry. Skóra po umyciu jest miękka, odświeżona i nawilżona. Mydło jest również wydajne, jedno opakowanie starcza na bardzo długo. Konsystencja nie jest zbyt lejąca, ma gęstą formułę, która dobrze rozprowadza się po skórze.

AZS mi nie straszny

Z tym mydłem znika problem AZSu na dłoniach. Ciężko mi było znaleźć produkt, który w 100% pomoże mi w walce z suchością skóry. To mydło świetnie nawilża skórę,regeneruje naskórek. Nie powoduje podrażnień, alergii. Nie szczypie, nie wysusza skóry. Skóra po myciu jest widocznie odżywiona i zregenerowana. Bardzo polecam osobom z podobnym problemem.

Ratunek dla skóry w mydle

Niesamowity produkt, który jest dla mnie totalnym wybawieniem. Odkąd pamiętam AZS jest moim utrapieniem i problemem. Mycie rąk normalnym mydłem to tragedia, dlatego skusiłam się na zakup tego mydła. Jest rewelacyjne. Nie wysusza skóry, nie powoduje podrażnień skóry. Wręcz przy myciu czuje się taką ulgę i ukojenie. Coś niesamowitego. Świetnie nawilża skórę, wygładza i regeneruje naskórek. Uwielbiam i nigdy nie zastąpię innym.

Ulubiony produkt do rąk

Z AZS męczę się już kilka dobrych lat. Udało mi się załagodzić stan różnymi kosmetykami, ale żadne nie pomagały na długo. W końcu trafiłam na produkty Emolient Linum i jest to dla mnie wybawienie w walce z chorobą. Mydło jest delikatne dla skóry, dobrze oczyszcza przy okazji nawilżają i koją podrażnioną skórę. Jest bardzo wydajne. Ma dobry skład. Bardzo polecam wszystkim osobom pragnącym zapomnieć o AZS.

Świetne

Mydełko to wybawienie dla atopików i osób z bardzo suchą skórą dłoni. Drogeryjne mydła najczęściej pogarszają sprawę, dlatego zdecydowałam się na zakup tego i był to strzał w 10. Mydło nawilża, pozostawia fajną, niewyczuwalną powłokę na skórze (przynajmniej ja sobie tak wyobrażam myjąc tym mydłem ręce, ponieważ są one tak wypielęgnowane jak po posmarowaniu kremem). Fajnie się pieni, nie za mocno, nie za mało. Ma neutralny zapach. Nie uczula.

Najlepsze mydło na rynku

Mydło jest bardzo dobrym produktem. Niestety borykam się z problemem przesuszonej skóry każdej jesieni. Mydło jest delikatne w konsystencji, nie ma ostrego zapachu. Opakowanie idealne, zmieści się na każdą umywalkę/półeczki.
Poręczna pompka pozwala na dozowanie idealnej porcji mydła. Mydło bardzo dobrze oczyszcza dłonie nawet z cięzkich zabudzeń takich jak smar lub oleiste brudy co jest wyjątkiem wśród mydeł. Po zastosowaniu mydła na dłoniach można odczuć lekką barierę ochornną, która na prawdę chroni. Myjac regularnie dlonie tym mydłem bez smarowania rąk kremem są one w bardzo dobrej kondycji nawet w sezonie jesienno zimowym.