Dermedic, Linum Emolient, Mydło do rąk chroniące barierę lipidową skóry

Dermedic, Linum Emolient, Mydło do rąk chroniące barierę lipidową skóry

Zmywa wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając uczucie świeżości i czystości. Pozostawia nawilżoną i elastyczną skórę dłoni. Zapewnia ulgę dla wysuszonej i napiętej skóry. Działa kojąco i przeciwzapalnie. Hypoalergiczne.

hipoalergiczna
z pompką
w płynie
>250ml
mydła
łagodzące, oczyszczające

Najlepsze mydło na rynku

Mydło jest bardzo dobrym produktem. Niestety borykam się z problemem przesuszonej skóry każdej jesieni. Mydło jest delikatne w konsystencji, nie ma ostrego zapachu. Opakowanie idealne, zmieści się na każdą umywalkę/półeczki.
Poręczna pompka pozwala na dozowanie idealnej porcji mydła. Mydło bardzo dobrze oczyszcza dłonie nawet z cięzkich zabudzeń takich jak smar lub oleiste brudy co jest wyjątkiem wśród mydeł. Po zastosowaniu mydła na dłoniach można odczuć lekką barierę ochornną, która na prawdę chroni. Myjac regularnie dlonie tym mydłem bez smarowania rąk kremem są one w bardzo dobrej kondycji nawet w sezonie jesienno zimowym.

Dłonie szybko odczuwają ulgę

Dermedic i seria Linum jest mi bliska, w moim domu miewamy problemy z suchą i swędzącą skórą, więc wszelkie emolienty często stosujemy i są w naszej rodzinie mile widziane. Mydło do rąk skutecznie czyści i naprawdę dba o poziom nawilżenia skóry, chroni barierę naskórka, emolienty dbają o zachowanie i wpsieranie naturalnego płaszcza lipidowego. Jest bardzo delikatny, jak na mydło drogi, ale jeżeli ma się problemy z suchą , pękającą, czasami aż krwawiącą skórą dłoni ten pokocha to mydło i cena już nie odgrywa roli . Myjąc nim ręce nie musimy już stosować kremu do rąk. Lubię go i gdy moja skóra dłoni staję się sucha i popękana szybko biegnę do apteki po to mydło. Ja polecam- ma dobry skład, działa.

must have dla atopików

Mydło jest rewelacyjne. Pomaga utrzymać prawidłowe nawilżenie skóry dłoni. Jest delikatne, świetnie oczyszcza. Nie powoduje podrażnień, koi występujące podrażnienia. Nawilża skórę i ją wygładza, odżywia. Must have dla atopików. Jest wydajne i ma świetną cenę.

Najlepszy mydlo na rynku

Dlugo nie moglam znalezc mydla odpowiadajacego mojej suchej skorze rak. W koncu trafilam na promocji na to cudo. Nie wysusza i nie sciaga skory, wrecz przeciwnie nawilza ja i odzywia. Bardzo dobrze oczyszcza skore . Pomaga mi w okresie jesienno-zimowym w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilzenia skory. Suche skorki i ranki znikaja, a ja moge sie cieszyc gladka skora.

Bardzo dobre, warto było wypróbować

Nie lubię systematycznie stosować kremy do rąk, a jednak czasami, okresowo przesuszenie skóry dłoni daje się odczuć. Jako środek zapobiegawczy postanowiłam przetestować mydło do rąk Dermedica i muszę przyznać, że ten produkt jest naprawdę udany.

Tak naprawdę doceniłam je głównie za sprawą kontrastu, bowiem po zużyciu całego opakowania Dermedica, przeszłam na drogeryjne, popularne mydło i poczułam różnicę, niebo a ziemia dosłownie. Po Dermedicu dłonie naprawdę w mniejszym stopniu się przesuszały, były miękkie, skóra gładsza, bez uczucia ściągnięcia. Natomiast mimo to preparat bardzo dobrze mył, pienił się, ściągał zanieczyszczenia, kurz z rąk. Naprawdę polecam spróbować dla osób borykających się z przesuszającą się skórą dłoni, czuć komfort :) Plus za mega wygodne opakowanie z pompką.

bardzo dobre - polecAm

Mydło - taka zwykłą rzecz, a jednak trzeba wybierać z uwagą. Pomimo że nie mam problemów zdrowotnych ze skórą na dłoniach, czy nawet większych kłopotów z przesuszeniem, to jednak nieodpowiednie mydło powoduje efekt ściągnięcia, a nawet podrażnienia. A tak szczerze mówiąc, to większość mydeł tak na mnie działa. Dlatego kiedy przerzuciłam się na kosmetyki apteczne, również zmieniłam mydło. Mój pierwszy wybór padł na Dermedic i na razie tak już pozostaje. Nie wiem, które to już opakowanie, ale nie ważne.
Tu nie ma wielkich ochów i achów. To jest po prostu świetne mydło, które oczyszcza, a przy tym nie wysusza, nie podrażnia, nie powoduje efektu ściągnięcia skóry. Mało tego, bywa, że po umyciu dłoni nie muszę używać kremu do rąk (jeśli akurat skóra jest w lepszej kondycji, a tak czasem mam, szkoda, że rzadko). Stosowane do tej pory mydła powodowały nieprzyjemne uczucie ściągnięcia, szosrstkości czy szczypania, od razu sięgałam po krem. Po Dermedic Linum Emolient, skóra jest lekko nawilżona i miękka.
Nie ocenię opakowania, ponieważ przelewam płyn do pojemnika ceramicznego z kompletu kupionego do łazienki, więc nie używam oryginalnego.
Konsystencja mydła jest typowa dla tego typu produktów, płynna. W kolorze mydło jest białe czy może raczej mleczne, a może coś pomiędzy. Zapach jest delikatny, charakterystyczny dla Linum Emolient, przyjemny.
Cena jest do przyjęcia biorąc pod uwagę właściwości.
A wydajność? Raz znika szybciej, raz wolniej, jak to mydło, w zależności od potrzeb, ale jest w porządku.
W sumie mogłabym powiedzieć tylko jedno - POLECAM!

Cud miod

Mydlo jest po prostu rewelacja i jest moim odkryciem roku.
Swietnie oczyszczz skore dloni zarazem ja pkelegnujac. Problemy ze skora na rekach mam od dziecka. Suchosc do krwi. Po uzywaniu tego mydla problemy znikaja. Mam nawilzona skore dloni, widocznie odzywiona i wygladzona. Jest miekka w dotyku. Nie mam juz problemow z szorstka skora. W polaczeniu z kremem z tej samej serii efekt jest podwojnie dobry

Ukojenie podczas mycia rąk

W pracy muszę często myć ręce, dezynfekowac... Po jednym dniu dłonie są tak suche, że skóra zaczyna pękać.
Dużo nawilżających mydełek miałam okazję przetestować, a to jest jedno z najlepszych. Naprawdę daje uczucie nawilżenia, ukojenia, bez tego nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia po myciu.
Polecam mydełko każdemu, kto ma problemy skórne na dłoniach lub często musi myć ręce bez możliwości nałożenia kremu po myciu.

Genialne!

Przy zmaganiu się z kontaktowym zapaleniem skóry dłoni przeradzającym się w egzemę potrzebowałam mydła, które byłoby zarazem emolientem. I to był strzał w dziesiątkę! Mydło ma higieniczne, praktyczne opakowanie z pompką. Jest bardzo wydajne. Jeśli chodzi o działanie to jestem zachwycona - nie dość, że bardzo dobrze radzi sobie z brudem, to przy tym nawilża skórę. Myłam nim ręce nawet, gdy były w bardzo złym stanie i miałam dosłownie rany - nawet mimo tak złego stanu, mydło nie powodowało pieczenia, bólu, a wręcz odwrotnie - koiło skórę, nawilżało. Naprawdę jest to magiczne mydło, dzięki któremu stan skóry moich dłoni znacząco się poprawił. Nie zamieniłabym go na żadne inne. Jestem zachwycona.

ratunek dla AZS

Na AZS cierpię już od kilku lat, dermatolog polecił mi to mydło w walce z podrażnieniami moich rąk. Sprawdziło się rewelacyjnie. Nie sądziłam, że mydło może zdziałać takie cuda. Koi i łagodzi występujące podrażnienia, nie wysusza skóry, świetnie nawilża i odżywia skórę rąk. Jest godne polecenia wszystkim osobom borykającym się z podobnym problemem, ale i nie tylko.

Wspaniałe

Problemy w dłońmi mam odkąd pamiętam, dermatolog przepisał mi do pielęgnacji to mydło. Jestem zachwycona jego działaniem. Zaczęłam go używać i od razu zauważyłam różnice. Mydło pozostawia dłonie odżywione i nawilżone, jak po zastosowaniu kremu. Bardzo lubię stosować je z kremem regenerującym do rąk tej samej marki.

Świetna rzecz

Nawet jeśli nie ma się problemów ze zbyt suchą skórą, to i tak polecam. Mydło ma bardzo przyjemną konsystencję, super nawilża, nie czuć potrzeby nałożenia kremu do rąk po ich umyciu. Przy podrażnionej skórze nie odczułam szczypania czy też pieczenia, które się pojawiało po użyciu zwykłego mydła.