Women' Secret, W'eau Sea, Dezodorant perfumowany

Women' Secret, W'eau Sea, Dezodorant perfumowany

Women'secret W'eau Sea to orzeźwiający cytrusowy zapach dla kobiet kochających lato. Te perfumy dodają Ci doskonałe samopoczucie i rozbudzą w Tobie chęć do zabawy. Posiadaczki zapachu W'eau Sea kochają wolność i lubią czerpać energię z przyrody.

Początek perfum Women'secret W'eau Sea należy do akordów świeżej soczystej limonki. Jej świeża esencja doskonale przeplata się z tonami cytrusowymi, które są ukryte w sercu zapachu. Tropikalna podstawa składa się ze słodkiego grejpfruta. Te ekskluzywne perfumy damskie firmy Woman'secret są specjalnie wytworzone do noszenia latem. Zapewnią Ci przyjemne orzeźwienie.

Z niezwykłym zapachem dla kobiet W'eau Sea firmy Women'secret możesz doskonale delektować się słonecznym dniem!

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: cytryna z Amalfi, limonka, mandarynka
Nuty serca: róża, jaśmin, konwalia
Nuty bazy: piżmo, ambra, wanilia

Skóra
normalna
zapachowe
zapachowa
50 - 100ml

Średni

Produkt ten dostałam od siostry i jestem z niego średnio zadowolona. Ma całkiem ładne opakowanie, ilość perfumy za tą cenę też jest niezła. Jest bardzo trwały. Tylko zapach... Owszem, jest on świeży, niemulący, kobiecy, ale jest w nim coś nie tak. Może komuś się spodoba, ale jak dla mnie - słabo.