Sprawdź ceny produktu

Różowa płukanka do włosów zapewnia wyrazistość odcienia Twoich włosów oraz nadaje subtelny odcień włosom blond, rozjaśnianym i farbowanym. Włosy nabierają blasku, są odżywione i pełne życia. Kolor stopniowo zmywalny.

Delia, Cameleo, Rose Blond, Płukanka do włosów różowa

Zdecydowany numer 1 jeśli chodzi o płukanki do włosów. Zanim przetestowałam tą zawsze czułam jakiś niedosyt. Kolor wychodzi bardzo ładny w zależności czy użyjemy samej płukanki czy też rozcieńczymy ją z wodą.

Można fajnie poeksperymentoać

Bardzo fajny produkt. Fajnie barwił włosy kiedy miałam bardzo jasny blond jak i ciemny blond. Mieszałam z fioletową i włosy były super. Z każdym myciem włosy wypłukiwały się na coraz jaśniejszy kolor, ale równie interesujący. U mnie trzymała się kilka myć. Na pewno będę jej dalej używać. Włosy były fajne w dotyku, nie plątały się, nie puszyły.

Świetny produkt !

Zakupiłam wraz z wersją fioletową aby zniwelować żółty kolor na moich rozjaśnianych końcówkach .
plusy :
Produkt bardzo, ale to bardzo wydajny. Stosunek ceny do jakości super ! Co prawda dodawałam do odżywki a nie tak jak zaleca producent do wody ale efekt i tak był bardzo zadowalający. (bałam się o zbytnie przesuszenie włosów). Płukanka sprawdzi się zarówno do niwelowania żółci jak i szaleństwa z różowym kolorem za niewielkie pieniądze. Z tego co wiem jest łatwo dostępna i występuje w kilku kolorach.
Minusy:
Miałam wrażenie że włosy są po niej nieco szorstkie , ale zaczęłam stosować z maską lub odżywką i jest dobrze .

Podsumowując : Godny polecenia produkt dla pań (bądź panów) w każdym wieku .

Produkt dedykowany blondynkom, szatynkom więc zaliczam się do grupy. Jednak przy ciemniejszych włosach nie ma co na spektakularny efekt liczyć…. Jednak ja z własnego doświadczenia zaskoczona mile jestem…

Jestem posiadaczką naturalnych niefarbowanych włosów ciemny blond. Fakt, iż nie farbuję włosów nie oznacza, że nie jestem otwarta na nowości. Szperając w necie natknęłam się na różowe wydanie płukanko do włosów. Hm… Czemu nie. Jeszcze jakiś czas temu również oglądając kanały urodowe na yutube Zuzia z lamakeupbella właśnie mówiła o tym produkcie zachwalając efekt na włosach w niebogłosy, dodatkowo fakt na potwierdzenie miała efekt na swoich włosach.

Tak właśnie podczas przedświątecznej bieganiny pędząc z wózkiem między regałami sklepowymi natknęłam się na ów kosmetyk. Obmacałam butelkę :P, poodtykałam, troszeczkę poczytałam. Cena w zasadzie około6 zł a co tam biorę. Jak święta to święta. Szykować się trzeba :P

Dopiero przed Sylwestrem, już po świętach przypomniałam sobie o moim zakupie. I wzięłam się za eksperymenty. Postępując wedle zaleceń producenta wykonałam zabieg. I co?... Wyszło świetnie. Bardzo się cieszę, ze mamy możliwość urozmaicać swój wygląd bez konieczności farbowania włosów.
Różowe refleksy na włosach bardzo ładnie się prezentują.

Owszem trwałość w moim przypadku na poziomie maksymalnie dwóch myć. Dziewczyny z jasnym odcieniem blond będą mogły się dłuższy czas cieszyć efektem. Jednak ja drastycznych zmian nie mam zamiaru wprowadzać w mój wygląd, taka chwilowa jest dla mnie idealna.

Ze spraw technicznych jest to plastikowa buteleczka z aplikacją na klik. Bardzo praktyczne, bez problemu nic się nie rozlewa. Dodatkowo na plus butelka z przeźroczystego materiału można obserwować poziom zużycia produktu. Zapach hm.. dość specyficzny, aczkolwiek nie należy do nieprzyjemnych. Co ważne szybko się ulatnia i staje się niewyczuwalny.

Włoski po użyciu zyskują bardzo ładny odcień, nic związanego rudością bez obaw. Naturalny dziewczęcy róż. Cieszę się, że efekt nie należy do kosmicznie trwałych. Z naturalnych przyczyn. Nie zawsze mam ochotę paradować w różowo, połyskujących włosach. Owszem efekt odcienia podczas wykonywania zabiegu jak najbardziej można wzmacniać. Każda z nas znajdzie idealny punkt dla siebie. Jak jestem bardzo zadowolona i będę do produktu wracać. Może nie ciągle, cały czas od czasu do czasu tak.

Dodatkowo w żadnym razie nie zauważyłam pogorszenia struktury włosa. Jakie były takie pozostały bez uszczerbku. Polecam zdecydowanie dla osób lubiących zmianę jednak nie na stałe i trwale. <3

Cudeńko :)

Zaskoczyła mnie co najmniej pozytywnie , kolor jeszcze bardziej , generalnie na YT korzystaja z niej blondynki i otrzymują jasno różowy, śliczny kolor, koleżanki z białymi włosami również cos brzoskwiniowego , subtelnie i ładnie ... tymczasem ja położyłam ją na rude włosy żeby trochę odżywić spłukany przez miesiąc kolor. czarnego odrostu ani siwych włosów nie dotknęło ale cała resztę która miała styczność z farbą utleniaczami itp., a i owszem i teraz uwaga ..... zgodnie z opisem łyżka na dwa litry wody ..... Jestem Arielką :) serio, czerwono różowe , piękne ! Kolor schodzi podobno do dwóch tygodni z każdym myciem stając się jaśniejszy (gdyby ktoś się zastanawiał :) ) włosy nie robię wrażenia ani suchych ani sfatygowanych więc też plusik.
Produkt nabyłam w Rossmanie za ok 7 zł , wydajny na maxa .
Zdecydowanie polecam zwłaszcza gdy ktoś chce spróbować czegoś nowego bez konieczności mieszania w to fryzjera.

Uwielbiam

Używałam już chyba każdej płukanki tej firmy, ze wszystkich byłam zadowolona ale ta na prawdę skradła moje serce. Mam blond włosy, część jeszcze mam rozjaśnioną a bliżej nasady swoje naturalne i używając tej płukanki uzyskuje mega efekt. Moje naturalne delikatnie ciemnieją i błyszczą w różowym odcieniu a rozjaśnione są mega różowe co razem pięknie się komponuje. Uwielbiam ją , w żaden sposób nie uszkadza moich włosów ( nie robi im krzywdy , nie wysusza itd.) a dzięki tej płukance mamy świetny efekt choć nie na stałe. Ja sama osobiście na takie kolorowe szaleństwo pozwalam sobie głównie w okresie letnim. Płukanka ma bardzo dobre , praktyczne opakowanie i jest w korzystnej cenie i starcza na długo. Jedyny minus jest taki że trzeba uważać podczas aplikacji gdyż dookoła wszystko zaraz może być różowe , lepiej też korzystać z rękawiczek ochronnych bo ciężko później zmyć barwnik z rąk.

Super płukanka ❤

Bardzo fajna opcja dla dziewczyn, które chcą zmiany na chwilę :D Mam naturalne włosy i nie chcę zmian na dłużej a płukanki tej marki są super opcją. Dają bardzo ładny efekt na włosach. Różowa to cudo, polecam z całego serca.

Fajny produkt

Fajna płukanka, wydajna, w niskiej cenie. Fajny efekt różu na bląd włosach.
efekt utrzymuje się dość długo .Wydajna 1 łyżka na 2l wody. Stosuję też płukankę fioletową i jestem zadowolona fajnie odświeżają kolor

Spełnia moje oczekiwania

Lubię kolorowe włosy, ale szybko mi się nudzą. I tutaj z pomocą przychodzi płukanka do włosów. Używałam zarówno różowej jak i fioletowej i z obu jestem zadowolona. Efekt jest ładny, utrzymuje się zazwyczaj do jednego mycia, czasem do kilku, jeśli proporcja płukanki w stosunku do wody jest większa. Jedynym minusem jest fakt, że bardzo wysusza włosy - po użyciu są tak bardzo wysuszone, że konieczne jest użycie odżywki.

Bardzo dobra

Wcześniej nie używałam płukanki, aby moje włosy nie robiły sie żółte jak obsikany śnieg używałam szamponu fioletowego z Joanny, który niestety strasznie wysusza włosy (teraz używam maski sleek line przy okazji polecam ????). Zachęcona cena i opiniami postanowiłam kupić tę płukankę i choć do usuwania żółtego odcieniu zbytnio sie nie nadaje to super sie sprawdza do chwilowej totalnej zmiany koloru. Zawsze chciałam mieć różowe włosy! Zawsze! Ale niestety z mojego blondu wszystko spłukuje sie w mgnieniu oka... kiedyś wpadłam na szalony pomysł by zmienić kolor na kasztanowy niestety po 2 tygodniach mój blond kolor wrócił... spadł z włosów do odpływu wraz z pieniazkami wydanymi na koloryzacje. Używając płukanki mam swoje upragnione różowe włosy.

taaaak

Jest świetna.
Jedna mała łyżeczka do 2l wody sprawia że jest lekka poświata różu ale gdy zniknie włosy są jaśniejsze i znika ciepły odcien blondu.

Gdy dam dużą łyżkę wychodzi intensywny róż i ślicznie sie spłukuje, równomiernie.
Jest wydajna i ma intensywny pigment.
Mam wlosy bardzo bardzo jasny blond.
Opakowanie słabe nie wiem czego ale wylatuje za dużo i brudzi umywalkę muszę bardzo powoli nalewac i tak ostatnia kropla ścieka po butelce i brudzi ręce.

Moja faworytka.

Kupiłam ja bo nie potrafię używać fioletowe płukanka (również z Delii). Różowa jest zupełnie inna, wystarczy kilka kropel i potem włosy maja ładny, różowy odcień na moim blondzie. Używam jej już ponad miesiąc i nie widać zużycia. Jest bardzo wydajna i tania. Nie zauważyłam negatywnego wpływu na moje włosy, nie przesusza. Jest moim must have'em kiedy myje włosy, uwielbiam efekt jaki daje. Jedynie opakowanie mnie denerwuje ponieważ leje się z niego i wylewa się robiąc plamy trudne do zmycia.

Super !

Płukankę kupiłam z polecenia mojej znajomej. Moje naturalne włosy są w kolorze ciepłego brązu, ale w tym roku zrobiłam sobie sombre. Kolor łapie oczywiście tylko na rozjaśnionych włosach, ale dzięki temu wygląda to jeszcze fajniej. Produkt jest bardzo wydajny, uzywam go troszkę więcej niż zaleca producent. Kolor spłukuje sie równomiernie, po kilku myciach mam na głowie piękny pastelowy róż. :) Oczywiście trzeba uważać, ponieważ produkt sam w sobie dosyć mocno farbuje - ręcznik odpiera się dopiero po kilku myciach.