Bourjois, Healthy Mix, Fond de Teint Anti-fatigue Foundation (Podkład z witaminami przykrywający oznaki zmęczenia)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.99/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Podkład Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue gwarantuje cerze zdrowy, wypoczęty wygląd i naturalny blask. Kompleks witamin odżywia skórę oraz maskuje niedoskonałości. Witamina C usuwa oznaki zmęczenia, witamina E ma działanie antyoksydacyjne, witamina B5 tonizuje skórę. Formuła podkładu zawiera również pochodną kwasu hialuronowego, zapewniającą nawilżenie przez 24 godziny.

Przyjemny zapach podkładu Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue jest mieszanką owoców, kwiatów i białego piżma. Podkład zawiera wyciągi z moreli, imbiru, jabłek i melonów. Morela dodaje blasku, melon nawilża, imbir odświeża, a jabłko jest doskonałym antyutleniaczem.

Średnio kryjący podkład Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue jest odpowiedni do każdego rodzaju cery, zwłaszcza do suchej. Nie zatyka porów, utrzymuje się aż do 16 godzin, a jego płynna konsystencja ładnie rozprowadza się na skórze.

Mój absolutny must have !

Długo czekałam z recenzją tego podkładu,robie to dopiero bo zużyciu całego opakowania + aktualnie jestem na etapie używania 2 i z całą odplwiedzialnością moge stwierdzić że jest to mój ulubiony podkład jaki używałam do tej pory.
Podkład jest LEKKI-dosłownie nie wyczuwalmy na skórze.Nie podkreśla skórek,nie zatyka porów,idealnie stapia się z cerą nie tworząc efektu maski.
Ze względu na 24 zmiany w pracy moja twarz często wygląda na zmęczoną i ziemistą-ten podkład ratuje mnie i sprawia że twarz wygląda w moment na wypoczętą i zregenerowaną.
Ma średnie krycie i dość gęstą konsystencje która bez problemu daje się rozprowadzić na skórze.
Ten podkład ma wszystko to czego szukam i oczekuje od tego typu kosmetyków-mój KWC bezapelacyjnie.

Mój ulubiony

To jeden z moich must have. Kupiłam kilka innych podkładów jednak stwierdzam ten jest moim ulubionym. Dekilatny prawie nie widoczny na skórze i w dodatku kryjący i nie wysuszający mojej cery. Zostaje na twarzy prawie cały dzień, nie waży się nie wchodzi w zmarszczki i jest bardzo wydajny. Idealnie pasuje do mojej cery

Wykorzystała: kilka próbek

Super

Najlepszy korektor jaki miałam. Zawsze jak są promocje to na niego poluje. Jest lekki i super trwały. Wystarczą dwie pompki, aby efekt na twarzy był wow. Skóra po nim jest wygładzona i matowa.

Bez zastrzeżeń

Podkład ma średnie krycie, nie zapycha, nie podkreśla niedoskonałości. Nie polecam do cery tłustej, twarz szybko zaczyna się świecić. Ma świetną lekką konsystencję, dobrze się nakłada gąbeczką/pędzlem/palcem. Dodatkowo ma super zapach, odrobinę ciemnieje, ale bez uszczerbku dla makijażu. Cena jest dość wysoka, ale produkt jest mega wydajny, więc na pewno zostanie ze mną na dłużej.

ZALETY:
-Zapach
-Wydajność
-Naturalne wykończenie
-Nie uczula

WADY:
-Cena

Lubię, choć ma swoje wady

Mam skórę normalną w kierunku suchej, bez większych niedoskonałości, z lekką tendencją do zaczerwienień. Jestem równocześnie bladziochem i nie jest mi wcale łatwo dobrać kolor podkładu.

Wybrałam podkład w kolorze 50.5 - jest beżowo-różowy, bazowo dość jasny. Niestety, po chwili oksyduje, dlatego zimą, kiedy moja skóra nie ma na sobie żadnej opalenizny jest dla mnie nieco za ciemny i leciutko za pomarańczowy. Nie zmienia to jednak faktu, że to póki co jeden z lepszych odcieni, jakie sobie dobrałam.
Nakładam go na twarz dłonią, lekko rozprowadzam a później doklepuję gąbeczką. Ten podkład sporo wybacza w kwestii aplikacji, każdy sposób jest dobry. Ma przeciętnie gęstą konsystencję, dobrze sunie po skórze. Wg mnie zapach jest średni, pachnie trochę jak serek brzoskwiniowy. Fanką zapachu akurat nie jestem ;)

Podkład daje średnie krycie - bardziej ujednolica skórę, niż faktycznie przykrywa. Wg mnie nie da się go budować, nawet nałożenie drugiej warstwy nie przykrywa w stu procentach zaczerwienień. Dla mnie jednak ten stopień krycia jest wystarczający. Skóra jest błyszcząca po aplikacji podkładu. Nie jest to podkład matujący, więc nie ściąga skóry. Zwykle nakładam go po aplikacji kremu z spf, ale z uwagi na to, że to podkład nawilżający, w ostateczności dobrze poradzi sobie bez żadnej bazy. Nie zastyga, dlatego ja go pudruję.

Przypudrowany utrzymuje się u mnie cały dzień, nie ściera się ani specjalnie nie wybłyszcza, nie zbiera się również w zmarszczkach. Noszenie go jest bardzo komfortowe, nie czuć go na skórze.

Podkład ma szklane opakowanie z pompką, która dozuje odpowiednią ilość produktu.

Wyjściowa cena jest dość wysoka, warto szukać na promocjach. Uważam, że to świetny podkład mimo swoich kilku wad, jak chociażby oksydowanie.

Typowy podkład nawilżający

Mam skórę mieszaną z tendencją do trądziku. Podkład na skórze wygląda naturalnie. Ma delikatne krycie. Ładnie dopasowuje się do skóry, ładnie ja rozświetla. Podkład jednak wchodzi w zmarszczki mimiczne, więc jak dla mnie to ogromny minus. Podkład jest fajny na codzień. Jeżeli chodzi o jego trwałość to z nią przy skórze mieszanej jest ciężka, bo podkład trzeba poprawia co 4-5h.

Podklad bourjois

Kolejny podklad zakupiony na promocji, zachęcona cena i mnóstwem kolorów do wyboru kupiłam go do przetestowania, był to dobry wybór. Podklad jest idealny na codzień, ma delikatną konsystencje która na twarzy wygląda bardzo ładnie i daje efekt półmatowego wykończenia. Uważam że trzeba go przetestować jest tego wart ,)

Super dla cer suchych

Podkład ten znam już od kilku dobrych lat. Jest to to naprawdę fajny, nawilżający podkład, który nie zastyga, a pozostawia skórę zdrowo błyszczącą. Świetnie nadaje się do cer suchych i normalnych, troszkę słabiej wypada na skórach mieszanych i tłustych niestety. Ja posiadam cerę mieszana i w czasie gdy moja cera nie posiada zbyt większych niedoskonałości lubię go używać, gdyż zostawia twarz taką zdrowo-promienną. Nie jest to podkład zastygający, przez co nie tworzy efektu maski. Po przypudrowaniu trzyma się na cerze, ale nie jakieś długie godziny. Dość szybko zbiera się w załamaniach, a strefa T się błyszczy. Co jest bardzo dużym plusem tego podkładu, to kolory - są piękne, nie różowe, ciepłe, naprawdę pasujące do słowiańskich typów cery. Żałuję, że nie ma tego typu podkładów w wersji dla cery mieszanej/tłustej, ponieważ na mojej niestety nie utrzymuje się długo, przez co muszę odjąć gwiazdkę. Ale efekt jaki pozostawia na skórze zaraz po nałożeniu mega mi się podoba. Krycie ma lekkie, drobne przebarwienia zakryje, natomiast z większą niedoskonałościami już sobie nie poradzi. W promocji można dostać go za 20 kilka złotych więc jest dość tani. Polecam ale nie dla cer tłustych i mieszanych.

Świetny podkład

Podkład rozświetlający, lekki delikatny. Pięknie wygląda na skórze. Świetnie się trzyma na skórze. Daje wygląd świeżej czystej cery. Nie zapycha jako jeden z nie wielu podkładów

Trafne polecenie od kosmetyczki

Podkład poleciła mi moja kosmetyczka. Zapytałam ją o podkład, który nawilży skórę, nie będąc przy tym ciężki i nie powodując efektu świecenia się skóry.
Był to strzał w dziesiątkę. Nie używam go do wieczorowego, mocniejszego makijażu, ponieważ krycie jest delikatne. Na co dzień jest jednak idealny.
Nie wysusza skóry, kryje delikatnie dając efekt lekkiego makijażu. Dobrze się rozprowadza i aplikuję. Ma przyjemny delikatny zapach. Aplikator z pompką jak i całe opakowanie również bardzo dobre i wygodne.

Mój hit

Dla mnie idealna propozycja na codzień ❤️
Podkład wygląda jak druga skóra, jest niewidoczny. Konsystencja bardzo lejąca. Posiadam odcień 51, nie jest dla bardzo jasnych karnacji, więc częściej używam ten podkład na lato a w zimę lekko rozjaśniam.
Pięknie rozswietla, warto kupić przez internet, ponieważ cena jest wtedy dużo niższa ❤️ Jak najbardziej polecam ❤️

Lekki podkład na codzień

Jeśli ktoś szuka delikatnego podkładu na codzień o lekkiej formule, to mogę polecić Healthy Mix.
Podkład dostosowuje się do skóry i wtapia się w nią. Krycie oceniłabym jako lekkie +, jednak to nie ma być jego głównym zadaniem. Z zaczerwieniami radzi sobie średnio.
Na pewno kupię kolejne opakowanie.
Nie warto kupować w np Rossmanie (chyba, że na promocji), o wiele taniej idzie go dorwać w drogeriach internetowych.

Super

Nie trafiłam z odcieniem przy zamawianiu produktu przez internet, jest niestety za ciemny, ale uwielbiam używać go, aby ocieplić twarz w miejscu przed konkurowaniem na sucho. Szczególnie na czole, kiedy pojawiał się u mnie problem z czerwonymi krostkami, uważam, że podkład kryje naprawdę dobrze. Ma bardzo fajny naturalny kolor i wykończenie. Konsystencja gęsta, raczej kremowa. Byłam bardzo ciekawa jak moja skóra będzie się po nim czuła, wiec w dni wolne, w domu pozwoliłam sobie na ciemniejszy odcień - skóra naprawdę odżywiona, nieprzemęczona makijażem. Muszę zamówić tym razem dobry odcień????

2085