Garnier, Żel micelarny do skóry wrażliwej

Garnier, Żel micelarny do skóry wrażliwej

Żel micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej. Multifunkcyjny żel do mycia twarzy, który nie tylko oczyszcza skórę, ale również usuwa makijaż z całej twarzy (w tym z oczu i ust) - w jednym geście. Testowany dermatologicznie i okulistycznie. Kojąca, bezzapachowa formuła, jest przeznaczony do wszystkich typów skóry, również wrażliwej.

z pompką, w butelce
żel
demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
wrażliwa, sucha
łagodzące, nawilżające, oczyszczające, odświeżające
hipoalergiczna

GarYES

Kolejny produkt Garniera, który mi przypasił. Żel doskonale oczyszcza i pozostawia skórę gładką i świeżą. Pompka wydaje produktu akurat tyle ile trzeba, dzięki czemu jest bardzo wydajne. Nie szczypie ani nie piecze w oczy, jest bardzo delikatny, ale i efekt jest super, bo bardzo dobrze oczyszcza nawet wodoodporny tusz.

Genialny

Bardzo mi się spodobał!
Mega wydajny gesty i dobrze pieniący się mialam go na prawdę na długo.
Zapach był mało wyczuwalny jakby go wgl nie było.
Super praktyczne opakowanie z pompką
Skóra była po nim fajna oczyszczona.
Jedyne co złe czyściło się nim oczy bardziej uważałam go do mycia twarzy niż demakijazu oczu. Podrażniał mi je bo był za gesty i jakoś musialam bardziej trzeć. Nie wiem no nie podeszlo.
Poza tym do mycia buzi super.

Bardzo fajny produkt

Jest to bardzo dobry produkt do oczyszczania skóry. Świetnie radzi sobie z makijażem, również tym wodoodpornym. Nie uczula i nie podrażnia skóry.
Ma wygodną pompkę, dzięki której łatwo jest dozować odpowiednią ilość produktu. Dzięki temu jest bardzo wydajny, bo wystarcza jedna pompka do zmycia całej twarzy. Warty polecenia.

Na pewno nie wysusza !!!

Garnier
Żel micelarny do cery normalnej i wrażliwej.
To moje chyba z 20 opakowanie , jak nie lepiej. Żel do zadań specjalnych, kiedy moja skóra jest przesuszona lub wrażliwa, bardzo dobrze myje a przy tym jest bardzo delikatny dla
cery. Żel micelarny, oczyszcza skórę, usuwa makijaż i jego resztki. Idealny na całą twarz w tym oczy. Ma właściwości nie tylko oczyszczające ale i nawilżające, łagodzące i odświeżające. Używam nie tylko wieczorem ale i rano. Jest tak samo fajny jak płyn micelarny z tej samej serii.

czy na pewno do skóry wrażliwej?

Liczyłam na brak podrażnień ale niestety skóra mnie po nim piecze i jest ściągnięta. Na pewno dobrze oczyszcza ale używam go maks 2-3 razy w tygodniu na zmianę z delikatniejszymi kosmetykami. Zapach w porządku, pompka wygodna, ułatwia dozowanie.

Dobry produkt

Żel kupiłam z ciekawości. Sama mam cerę mieszana i u mnie się sprawdza. Dobrze oczyszcza skóre z resztek makijażu.
Ma on poreczny dozownik z pompką, co ułatwia aplikacje. Jest wydajny, stosuje go tylko do usunięcia makijażu. Rano używam innego żelu. Ma on specyficzny zapach, mi nie przeszkadza jednak nie każdemu może odpowiadać.
Nie jest to zły produkt jednak moim zdaniem trochę za drogi

Świetny

wygodne w użyciu, poręczne, estetyczne.
Efekty po użyciu:
Jeden z lepszych produktów, jakie stosowałam do demakijażu.
Bardzo skutecznie usuwa makijaż (w tym również wodoodporny).
Nie uczula.
Jest wygodny ponieważ do całkowitego oczyszczenia skóry przy użyciu żelu potrzebna jest tylko woda (zbędne są wcześniejsze zabiegi demakijażu i tarcie wacikami).
Po użyciu skóra jest oczyszczona, nawilżona i odświeżona.
Jest wydajny.
Obecnie trudniej dostępny w drogeriach.

Żel do twarzy Garnier

Kupiłam na promocji w jednej z drogerii.
Nie radzi sobie ze zmywaniem makijażu dlatego używam go tylko z rana do przemycia twarzy. Jego zapach jest dla mnie nie do przyjęcia. Żel jest gęsty i mało wydajny.

Nie dla mnie

Żel kupiony w sumie przez przypadek, ale po sukcesie płynu micelarnego stwierdziłam że może być super. Nic bardziej mylnego. Jedynym plusem było to że dobrze radził sobie z moim makijażem. Niestety bardzo szczypał w oczy A skóra po jego użyciu była bardzo ściągnięta i przesuszona. Na szczęście nie był wydajny i szybko się skończył

Całkiem dobry

Konsystencja żelu jest gęsta, która świetnie sobie radzi z domywaniem makijażu twarzy jak i oczu. Z trwałymi pomadkami ma trochę problem i muszę sięgać po niego 2-3 razy żeby je domyć. Pozostawia skórę oczyszczoną i gładką.
Żel jest bezzapachowy.
Bardziej wolę wersję zieloną tego żelu, ale ten też jest całkiem okej.

Pół na pół

Żel świetnie radzi sobie z makijażem, tym wodoodporny także. Nigdy nie miałam problemu żeby dokładnie doczyścić makijaż oczu. Ma też bardzo wygodną pompkę. Doskonale pozbywa się nadmiaru sebum. I plusów na tyle.
Produkt strasznie przesuszał mi skórę na twarzy i bardzo mocno ściągał, po użyciu musiałam dodatkowo mocno nawilżać twarz, wydajność mocno średnia (1 opakowanie wystarczyło na ok 3 tygodnie).
MOŻE dla kogoś, kto ma problem z mocno przetłuszczającą się skórą twarzy żel będzie ok, natomiast "wrażliwcom" zdecydowanie odradzam, na pewno nie jest to żel do skóry wrażliwej jak producent podaje na opakowaniu.

No niestety, ale poległ

Uwielbiam płyn micelarny z tej serii, myślałam że żel równie dobrze się sprawdzi, zawiodłam się bardzo. Bardzo podrażnia moją skórę, szczypie w oczy, powoduje powstawanie nowych krostek, nie oczyszcza dokładnie skóry i strasznie wysusza. Fajne opakowanie, lubię takie z pompką, kupiłam na promocji w HEBE, ale wydajność nie...