Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.95/5

perfumeriawiki.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Podkład kryjący 2 w 1 marki Max Factor, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Max Factor Creme Puff dostępny w złotym okrągłym pudełku z gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Puder 2 w 1 występuje w 10 odcieniach.

kryjące, matujące
prasowany
Krycie
średnie

Kupuję ❤

Bardzo dobry puder w kompakcie. Aplikuję go na sucho. Zawiera filtry przeciwsłoneczne. Doskonale kryje, ma matowe wykończenie. Utrwala makijaż na wiele godzin, bez efektu maski. Nakładam go pędzlem. Ma ładne naturalne odcienie. Nie podkreśla sychych skórek. Nadaje się zarówno na podkład jak i solo. Daje bardzo świeży makijaż. Produkt wydajny.

Bardzo lekki i kryjący

Puder w ładnym opakowaniu. Ma satynową konsystencje, jest bardzo lekki przy nakładaniu pędzlem to taka jakby mgiełka pudrowa.

Nie wchodzi w zagłębienia. Świetnie kryje, matuje makijaż i utrzymuje go przez wiele godzin.

Puder mega wydajny.

Nie rozstaje się z nimod dawna!

Zawsze zależało mi na zmatowieniu cery na dłużej niż na godzinę od wyjścia z domu, ten puder się zdecydowanie w tym sprawdza. Matowi, stapia się z makijażem i utrzymuje ja matową nawet przez cały dzien bez konieczności nakładania ponownie pudru. Kupuję go zazwyczaj na promocjach ponieważ bardzo często jest dostępny za połowę ceny :) Po prostu polecam!

Przy mojej mieszanej cerze zaliczył dyskwalifikację....

Puder miał matowić twarz a tymczasem przy mojej mieszanej cerze wyswiecał się już po 2 godzinach .
Opakowanie to plastikowy pojemnik utrzymany w zlotej tonacji a w środku znajduje się pradowany puder .
Kolor 05 Translucent ciemny za ciemny dla cer jasnych, strasznie odcina się od szyji.
Zapach intensywny i drażniący,czuć go bardzo długo.
Ten puder dla mnie ma więcej wad niż plusów, porażka całkowita.
Matuje na krótki czas, ciastkuje się i waży, nie współgra że wszystkimi podkładami i zmienia ich kolor, cera wygląda na szarą i zmęczoną ,nie nadaje się dla osób 40 +.

Klasyk!

Zacznę od tego, że wolę pudry sypkie niż prasowane, jednak Max Factor Creme Puff jest w tej kwestii wyjątkiem. Puder jest trwały, dobrze utrwala makijaż, ale nie jest ciężki,nie wysusza i nie zapycha. Ważne też jest to, że nie ciemnieje i nie staje się pomarańczowy na twarzy (używam dwóch odcieni zamiennie-natural i translucent). Ładnie matuje, nie jest to tzw. płaski mat, nie podkreśla suchości i niedoskonałości. Polecam

Mój ulubiony!

Używam tego pudru już wiele lat. Odkąd go kupiłam pierwszy raz, tak do tej pory jest on obowiązkowym produktem w mojej kosmetyczce! Nie należy do najtańszych, ale uważam że jest wart swojej ceny, ma szczęście co jakiś czas można go kupić w promocji w Rossmanie lub w Hebe, wtedy od razu kupuje kilka opakowań na zapas ;) Puder Max Factor Creme Puff dobrze matuje i nie obciąża cery, jest wręcz bardzo delikatny i dosyć wydajny. Jest dołączona do niego cieniutka gąbeczka, za którą nie przepadam, ale jest to chyba jedyny minus tego produktu, jednak nie mam z tym problemu i zawsze nakładam go pędzlem do pudru.

Najlepszy

Używam od lat. Jest nie zawodny. Bardzo dobrze matuje i wyrównuje koloryt skóry twarzy. Utrzymuje się cały dzień. Jest bardzo wydajny. Ma piękny zapach.

Opakowanie jest małe kompaktowe w sam raz do torebki.

Jedyne do czego mogłabym się doczepić to cena.

Jest bdb

Pudru używam od kilku lat, kolor 05 jest moim faworytem. Doskonale komponuje się z cerą i podkładem. Skóra na długo pozostaje w matowym wykończeniu. Jedyne do czego można się przyczepić to opakowanie. Jest tyle pięknych możliwości, a tutaj nadal minimalizm.

Mocne krycie

Kupiłam produkt z polecenia koleżanki. Trafiłam akurat na promocję w Rossmannie i zapłaciłam za niego ok. 20 zł.

Opakowanie jest ładne, jednak bardzo nietrwałe. Otwierało mi się w torebce, a po kilku dniach wieczko pękło.

Produkt ma bardzo ładny zapach i dość dużo odcieni, chociaż wydaje mi się, że osobom o jasnej karnacji może być ciężko znaleźć odpowiedni kolor dla siebie. Wygodnie aplikuje się go na skórę za pomocą pędzla.

Puder wygładza i matowi skórę oraz wyrównuje koloryt. Zdarzało mi się stosować go bez uprzedniego nałożenia podkładu, a mimo to zakrywał część niedoskonałości czy przebarwień. Prezentuje się na skórze ładnie, jednak czasem może wyglądać nieco sucho. Trwałość to maksymalnie 5-6 godzin. Produkt jest dość wydajny, wystarcza na co najmniej 2-3 miesiące codziennego stosowania.

Jestem zadowolona z pudru, jednak biorąc pod uwagę stosunkowo wysoką cenę regularną, nie wydaje mi się, że sięgnę po niego ponownie.

Max Factor Creme Puff

Creme Puff to puder kompaktowy, który doskonale matuje, maskuje i wyrównuje koloryt skóry. Mój kolor to 05 TRANSLUCENT, przedłuża on trwałość podkładu, nie zmieniając jego koloru, nadaje makijażowi aksamitne, matowe wykończenie.

Klasyk, który zostaje ze mną na dłużej

Puder kompaktowy od Max Factor trafił do mnie kilka miesięcy temu i nie wiem czemu nie kupiłam go wcześniej. Puder dobrze matowi skórę, nie wysusza i nie podkreśla skórek, a co najważniejsze delikatnie kryje i pozostawia cerę nieskazitelną. Kilkakrotnie nałożyłam go na pielęgnację, bez podkładu, a i tak wyglądałam bardzo dobrze. Puder polecam do wykończenia makijażu na mat, ale również jako samodzielny kosmetyk. Dodatkowo, jego gramatura jest zaskakująca, a cena bardzo przystępna. To na pewno nie ostatnie opakowanie :)

Bardzo przyzwoity puder

Puder Creme Puff sprawdza się na mojej mieszanej cerze bardzo dobrze - używany w ciągu dnia na zmatowioną bibułką skórę trzyma ją w ryzach i utrwala efekt matu. Nie robi mi z podkładu ciastka (a używałam go już z kilkoma różnymi). Ma lekkie krycie, nie ma zbytniego wpływu na kolor podkładu. Puder bardzo intensywnie pachnie - dla mnie ten zapach jest przyjemny, ale kogoś bardzo wrażliwego może to trochę drażnić. Używam go z pędzlem do pudru Zoeva i w takim towarzystwie nabiera się w idealnej ilości. Opakowanie jest ładne, jednak zamknięcie mogłoby być mocniejsze - puder potrafi samorzutnie otworzyć się w torebce i narobić w niej bałaganu.

mój nr 1

na co dzień nie używam podkładu, tylko samego pudru, aby zmatowić cerę i wyrównać koloryt. Ten puder sprawdza się idealnie. Matuje na dość krótko, ale nie wysusza skóry, wyrównuje koloryt, delikatnie kryje niedoskonałości. Jest bardzo wydajny, a w opakowaniu go sporo, więc wystarcza na długo. Duży plus za szeroką gamę kolorów, ja używam dwóch odcieni w zależności od pory roku. Jedyny minus za mat, który krótko się utrzymuje, ale nawet jak skóra się świeci wciąż jest na niej puder, który ujednolica cerę. Nie waży się, nie zbiera, ładnie, naturalnie się ściera.