Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Podkład kryjący 2 w 1 marki Max Factor, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Max Factor Creme Puff dostępny w złotym okrągłym pudełku z gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Puder 2 w 1 występuje w 10 odcieniach.

matujące, kryjące
Krycie
średnie
prasowany

Puder dostałam w zestawie na mikołajki. Pierwsze do mnie ujęło to śliczne opakowanie.
Puder posiada ładny odcień .
Ładnie dopasowuje się do skóry . Szkoda że troszkę krótko trzyma się na twarzy ale nie znam pudru,ktorego nie trzeba poprawiać.
Jestem zadowolona ale nie zachwycona. Pewnie wroce do tego produktu .

Genialny produkt

To chyba najlepszy puder jakiego zaszczyt miałam używać. Matuje na długo, a mam bardzo tłustą cerę. Dla mnie wystarczająco długo to do 4 godzin, później muszę robić powtórkę. Ale używałam już wielu kosmetyków matujących do mojej twarzy i żaden nie spełniał moich oczekiwań. Po nałożeniu nawet dużej warstwy nie widać bym cokolwiek nakładała, w sensie pozytywnym(: Jest wydajny. Ładnie zlewa się z cerą. Po kilkukrotnym nakładaniu moja twarz robi się ciemniejsza, ale to tylko z powodu złego doboru koloru do mojej cery. Ogólnie polecam, pomimo dosyć wysokiej ceny! Jednym słowem opłaca się.

Nie podzielam zachwytów

W poszukiwaniu idealnego pudru kupiłam ten produkt za namową koleżanki, która mówiła, że jej mama używa go długi długi czas i ze jest bardzo zadowolona z jego matowego efektu. I o ile z matem się nie myliła, to ja myliłam sie myśląc, że puder ten nadaje się do mojej cery. Chyba faktycznie nadaje się on dla cery dojrzałej, bo gdy oddałam go swojej mamie to wykorzystała caly i kupiła kolejne pudełko. Na jej troche starszej buzi wyglądał po prostu lepiej, nie tak ciężko jak na mojej 20 kilkuletniej. Matowac matuje, to fakt, ponadto ładnie pachnie. Pudełko jest takie sobie, łatwo go pokruszyc (jak większość pudrow w kamieniu, dlatego wolę sypkie). Kolor (przynajmniej na mnie) strasznie ciemnial, przez co twarz wyglądała jakbym nałożyła kilogram przysłowiowej "tapety", za to u mamy wręcz wtopil się w skórę.
Ogółem puder dobry, ale chyba dla dojrzalszej cery.

puder max factor

Używałam podkładu w połączeniu z podkładem w kremie innej marki. Puder doskonale wtopił się w skórę. Dość dobrze pokrył wszelkie niedoskonałości, przebarwienia. Dobrze matuje skórę, nie zapycha porów oraz zapewnia naturalny efekt. Posiada bogatą gamę kolorystyczną więc na pewno każdy dopasuje sobie odpowiedni odcień.

jak najbardziej na tak

To super puder, który nie zatyka porów, matuje skórę i super wykańcza makijaż. Efekt zmatowania pozostaje na skórze przez długi czas. Produkt dobrze radzi sobie z cerą, która ma skłonności do świecenia się i sprawia, że posiadacze problematycznej cery mogą poczuć się komfortowo przez długi długi czas. Naprawdę jest wart swojej cery. Pozwala zatuszować niedoskonałości, przebarwienia i drobne blizny oraz zaczerwienienia na skórze. Ładnie pachnie, można dostać go w wielu drogeriach i jest też bardzo wydajny. Nie podrażnia skóry, wyrównuje dobrze koloryt. Jedyne czego mi brakuje to lusterka w zestawie, ale to pewnie sporo podniosłoby jjego cenę

Mocny puder, który nie tylko matowi ale również kryje ღ

Ten puder, można powiedzieć jest już klasykiem. Już przez niemal 50 lat króluje na sklepowych pólkach i mimo, że wciąż jest udoskonalany, to nadal cieszy się ogromną popularnością. Produkt z kategorii 2 w 1, to połączenie dwóch własności: podkładu w kremie i sypkiego pudru. Dodatkowo zawiera filtry przeciwsłoneczne i chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem. Dobrze kryje i matowi, jednak na pewno nie jest to produkt na skórze niewidoczny.

Puder jest fajny, aczkolwiek zawsze mam problem z doborem odpowiedniego koloru. Dostępny jest w 10 odcieniach, jednak nie dopasowuje się do skóry - trzeba więc dobrać odpowiedni ton, by nie odcinał się od twarzy. Jest dosyć mocno na-pigmentowany, mocno kryjący i dobrze matujący. Puder ma aksamitne, kremowe wykończenie i pięknie wygląda na twarzy. Śmiało można go używać samodzielnie - bez nakładania podkładu.

Na pewno dobry dla cer mieszanych. Skóra po aplikacji pozostaje gładka, jednak należy uważać by nie przesadzić z jego ilością, bo może powodować efekt maski. Zbyt często stosowany lubi przesuszać. Puder ładnie wykańcza cały makijaż, jednak nie zapominajmy że jest to produkt 2 w 1, a więc zwolenniczki lekkiego matu powinny z niego zrezygnować. Super, że produkt zawiera filtry przeciwsłoneczne, co chroni dodatkowo naszą skórę. Nie zapycha, ani nie uczula, a dodatkowo naprawdę ładnie pachnie. ツ

Puder możemy aplikować na dwa sposoby, a żeby zwiększyć siłę jego krycia można zwilżyć gąbeczkę przed nakładaniem pudru. Jedyny minus, to opakowanie - należy chronić je przed upadkiem, bo przykrywka łatwo pęka, no i szkoda, że produkt nie posiada lusterka.

Dobry puder w niskiej cenie.

Chyba jeden z lepszych produktów w tej półce cenowej. W drogeriach internetowyxh jest dostępny w cenie ok. 20 zł, więc naprawdę nie wiele. Przyjrywa niedoskonałości, stapia się z cerą, matuje ale niebna długo. Kiedyś bardzo długo uzywalam tego pudru, teraz wolę jednak pudey minerakne kub ryżowe.

Godny polecenia.

Puder kupiłam pierwszy raz w drogerii. Ma on ładny zapach. Bardzo dobrze kryje niedoskonałości, matowi skórę, nie podrażnia i długo się utrzymuje. Ma sporą gamę odcieni. Przy stosowaniu nacodzień skóra nadal pozostaje gładka. Jest wydajny i łatwo się aplikuje. Ma przystępną cenę. Za jego jedyną wadę można uznać brak lusterka w zestawie.

Wspaniały zapach pudru!

Puder Max Factor, sprawdził mi się bardzo dobrze, nie mam nic do zarzucenia temu produktowi, ale to co spodobało mi się najbardziej jest przepiękny zapach pudru, nie łatwo znaleźć puder z tak wspaniałym intensywnym zapachem za to ogromny plus, co do krycia i zmatowienia cery też jestem bardzo zadowolona, świetnie sobie radzi i utrzymuje się cały dzień, nie ciemnieje jeżeli wybieram odpowiedni odcień.

Świetny puder : )

Matuje i nie wysusza. Skóra jest gładka. Przepięknie pachnie - nakładanie go to sama przyjemność. Nie oczekiwałam od pudru przyjemnego zapachu, a tu proszę : ) Od tej pory nie wiem czy skuszę się na inne pudry : )Opakowanie ładne i cena też jest Ok. Polecam : )

Od wielu lat na rynku

Pamiętam moja przygodę z tym pudrem, dziś nie potrafię zliczyć ile opakowań zużyłam, po raz pierwszy sięgnęłam po niego będąc nastolatką, teraz nie mam naście lat a nigdy mnie nie zawiódł. Jedyne do czego mogę się przyczepić to opakowanie no no Max Factor czas najwyższy pomyśleć o opakowaniu z lusterkiem dla konsumentek.

bardzo dobry

Ten puder używałam wiele lat, zawsze kolor transparentny, w cenie stacjonarnej jest drogi ale bardzo często są na niego promocje i wtedy za 25 zł jak najbardziej warto go kupić. Co mnie w nim urzeklo początkowo to piękny zapach, przypominał mi trochę puzderko mojej Babci :) wygląda ładnie i jest wydajny a co najważniejsze faktycznie matowi więc dla mnie to idealne zakończenie makijażu, trzyma się na twarzy cały dzień u co dla mnie równie ważne nie za pycha, ja polecam :)