Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

zobacz więcej zwiń

Podkład kryjący 2 w 1 marki Max Factor, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Max Factor Creme Puff dostępny w złotym okrągłym pudełku z gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Puder 2 w 1 występuje w 10 odcieniach.

matujące, kryjące
Krycie
średnie
prasowany

Nic nadzwyczajnego

Puder jak puder. Na plus jest to, że ładnie wygładza cerę i zakrywa rozszerzone pory. Tłustą cerę matuje na ok. 2 godziny, nie więcej, jak wiele innych sypkich pudrów. Duży minus za kolor - 05 translucent (który zgodnie z nazwą nie powinien nadawać skórze zdecydowanej barwy) mocno przyciemnia cerę, wręcz nadaje jej opalony odcień. Raczej więcej nie kupię, są lepsze pudry.

Max factor Creme Puff

Posiadam odcień natural. Puder ma klasyczne, eleganckie opakowanie, które jest bardzo wygodne w użytkowaniu. Puder nakładam gąbeczką lub pędzlem. Ma satynowe wykończenie i przyjemny zapach. Odcień jest dobrze dopasowany do mojej skóry. Puder ma lekkie krycie, jednakże bardzo dobrze matuje cerę. Jednak osoby, które liczą że zakryje to co podkład nie do końca zakrył mogą się rozczarować. Nie osypuje się, jest bardzo wydajny i całkiem trwały. Jest lekki i nie stwarza efektu maski. Idealny na codzień. Nie wywołuje podrażnień i nie uczula. Może faktycznie jak inne wiązanki trochę podkreśla rozszerzone pory ale i tak jest wart uwagi. Polecam. Jestem z niego zadowolona.

Łade opakowanie i na tyle

U mnie ten puder bardzo uwidacznia wszystkie załamania i zmarszczki oraz moja skóra nabiera po jego nałożeniu brzydkiego koloru. Mam kolor 05 transculent i skóra po nim wygląda trochę jak nieudany makijaż z lat 80. Puder był zamówiony przez internet i stąd być może nie trafiony kolor. Ale nawet gdyby zmienić kolor to jego inne negatywne cechy mnie nie nie przekonują. Zapach intensywny i może odstraszać. W środku średniej jakości, cienka gąbka do nakładania. Dla mnie po prostu ten rodzaj produktu (i być może nie chodzi tylko o max factor), które będę unikać.

Może być

Strasznie podkreślał mi pory, więc po pierwszym opakowaniu zrezygnowałam.
Ma fajny zapach, robi ok wykończenie. Strasznie ciemniał mi na twarzy, więc to ogromny minus. Oprócz tego jest wydajny i ma fajne opakowanie.

Chyba dość ciężki?

Takie odnoszę wrażenie - zaznacza suche skórki i rozszerzone pory :/ ma przyjemny zapach, ale jak dla mnie jest jego wadą, bo ciągle o sobie przypomina. Ale poza tym przy odświeżonej buzi bez niedoskonałości wygląda dobrze.

Może być

Swego czasu bardzo go lubiłam. Nadawał twarzy taki aksamitny wygląd. Ale niestety bardzo trudno mi było trafić z kolorem tak żeby pasował do mojej cery. Nie wiem czy tylko ja taki miałam problem, ale zawsze jakoś tak wyglądał jakby ciemniej niż chciałam. I niestety podkreślał pory.

Klasyk

Pamietam ten puder jak chodziłam do szkoły średniej. I to co mi utkwiło w pamięci jego zapach który nie zmienił się po dzień dzisiejszy. Myśle ze to jest przyzwoity puder na zimę bo otula twarz aksamitna warstwa.

Na cieplejsze dni

Bardzo lubię puder w kompakcie od max factor gdyż nie zostawia efektu maski i powłoki jak poruszenie z mąki, świetnie sobie radzi z drobnymi niedoskonałościami i zaskurnikami, lubię stosować go najbardziej latem gdyż nie spływa z twarzy i niweluje świecenie się. Ma kilka odcieni co ułatwia dobranie idealnego ????

Najlepszy! :)

Jestem ogromną fanką tego pudru :) Zamówiłam go w drogerii internetowej (cena "stacjonarna" jest odstraszająca :P) po przeczytaniu pozytywnych opinii i nie zawiodłam się. Pięknie pachnie, kryje, super wygładza skórę. Ma satynowe wykończenie, w żadnym wypadku nie wygląda sztucznie na twarzy :) Trwały, ładnie blenduje się z bronzerami, nie waży się - cudo :) Nie zapycha, bardzo polecam :) Tylko trzeba uważać z odcieniami i lepiej nie zamawiać w ciemno przez internet, tylko podejść do drogerii i sobie dobrać, bo na przykład odcień niby transparentny jest bardzo ciemny ;)

Zdecydowanie nigdy więcej

Używałam go już jakiś czas temu i nie polubiłam go oj nie. Moja twarz jest teraz w całkiem niezłym stanie nie mam wyprysków ani blizn chciałam stosować puder w kompakcie sam na twarz ale ważył się podkreślał pory i brzydko wyglądał. Szybko znikał z twarzy głównie na brodzie i w okolicach nosa. Pomyślałam, że może z lekkim kremem bb będzie fajny ale też nie grało. Tu tworzył efekt maski nawet jak dałam go bardzo niewiele. Coś sprawia,że na mojej twarzy nie wygląda ładnie dla tego więcej go nie kupie.

W torebce zawsze

Kiedy potrzebuje poprawić nieco twarz po pracy lub się śpieszę, pomaga mi tylko puder w kompakcie. I tylko ten. Górze jest mieć go pod ręką. Niewielka ilość starcza mi na odpowiednie zmatowienie. Nie mam zastrzeżeń.

Nie ma lepszego !

Mój faworyt od pierwszego użycia. Jest w mojej kosmetyczce już około 5 lat.
Niesamowite cząsteczki odbijające światło dają miękki, subtelny blask.
Jest bardzo trwały, cera wygląda na wygładzoną. Pozostawia efekt matowienia. Pięknie pachnie oraz jest wydajny.

Polecam !!!