Garnier, Moisture+ Aqua Bomb, Maska kompres 'Super Nawilżenie' do skóry odwodnionej z ekstraktem z granatu

Sprawdź ceny produktu

Maska Kompres Aqua Bomb Super Nawilżenie do skóry odwodnionej to sposób na intensywne nawilżenie skóry - ekwiwalent tygodnia nawilżania w zaledwie 15 minut*. Skóra staje się pełna blasku i wygląda zdrowo. Nie wymaga spłukiwania

Mi odpowiada

Formuła tej maseczki mi odpowiada. Płachta jest dobrze nasączona. Używam jej przed wielkimi wyjściami lub gdy skóra tego potrzebuje. Dobrze nawilża, efekt jest natychmiastowy, skóra wygląda na wypoczętą, jaśniejszą i świeżą. Po jej użyciu nie potrzebuję już kremu.

no taka średnia

Słaba ta maska....... wydaje mi się że lekko zapycha, jest bardzo gęsta i nie da się nałożyć kremu bez zmycia jej nie polecam...................... słabiutko jak na garniera

Używa produktu od: próbka

efekt fajny ale krótkotrwały

Płat jest duuuuży i mocno nasączony. Po nałożeniu czuć przyjemny chłodek, prawdziwy relaks. Skóra jest świetnie nawilżona, jednak na 2 dzień jest taka jak wcześniej (dodam, że mam cerę normalną). Czy działa gdzieś głębiej? Nie wiem, nie potrafię tego ocenić. Ogólna moja ocena jest bardzo pozytywna.

Niezła

Płacht jest bardzo mocno nasączony.
Dużo esencji zostaje jeszcze w opakowaniu, więc możemy ją jeszcze wykorzystać.
Efekt nawilżenia jest widoczny, ale bez szału.

Panie, czemu tak drogo?

Maskę dostałam w ramach rozdania. Swego czasu Garnier rozdawał je, aby wypróbować przed zakupem. Sama w życiu nie wydałabym 10 pieniędzy na maskę- a na pewno nie taką od Garniera. Z tą marką po prostu się nie lubimy.

Ten konkretny produkt sam w sobie zły nie jest. Sam kompres jest porządnie nasączony, do tego stopnia, że płyn który został przelałam do buteleczki z pipetą- dzięki czemu miałam go jeszcze na cały tydzień do użytku.
Wielki plus za ochronną warstwę- miałam parę maseczek bez tego i rozwijanie takowych nie jest trudne, lecz bywa frustrujące gdy dochodzi tego upaćkanie się esencją. Kompres nakłada się bezproblemowo, otwory są całkiem nieźle przemyślane, całość dobrze dopasowuje się i przylega do skóry.
Moja maseczka była tak dobrze nasączona substancją, że trzymałam nieco dłużej niż sugerowała informacja na opakowaniu. Gdy już zdjęłam kompres i wmasowałam resztki kosmetyku, całość wchłonęła się całkowicie, bez lepkości czy poczucia tłustości- za co wielki plus.

Należy jednak zwrócić uwagę na główny cel maseczki, czyli działanie nawilżające. Moim zdaniem było bardzo zwyczajne, nie jest to efekt, którego nie osiągnęłabym najzwyklejszym kremem na dzień. Fakt, skóra jest nieco gładsza w dotyku, jednak czuć, że to zasługa warstwy jaką tworzy kosmetyk NA skórze, nie ogólnej poprawy kondycji.

Nie zakupię ponownie, bo szału nie było. Ot zwyczajna maska, na delikatne problemy, w zawyżonej cenie.

Dobrze nawilża

Stosowanie tej maseczki to sama przyjemnośc. Dobrze nawilża po ściągnięcia skóra jest miękka gładka delikatna w dotyku.
Sama maseczka bardzo ładnie delikatnie pachnie.

Jak dla mnie za słaba..

Płacht jest bardzo mocno nasączony. Dużo esencji zostaje jeszcze w opakowaniu więc możemy ją wmasować w skórę bądź też w dekolt. Efekt nawilżenia jest widoczny, nie jest to mocne nawilżenie, ale jakieś zawsze ????. Ponadto szybko to uczucie mija. Niestety, ale ja więcej nie kupię ich, bo dla mnie są za mało efektowne w stosunku do ich ceny. Dostępne są w wielu drogeriach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Cena waha się od 10zł do 12zł. Wersja niebieska jest o wiele lepsza niż ta zielona.

Dobry produkt.

Po maskę Garnier sięgnęłam, aby zapewnić skórze mojej przesuszonej skórze dawkę skoncentrowanego nawilżenia i wygładzenia, w prosty i przyjemny sposób.

W opakowaniu znajduje się dwuwarstwowa płachta, której zewnętrzna część ma ułatwić nałożenie tkaniny na twarz. Obie płachty są mocno nasączone esencją o delikatnym, przyjemnym i odświeżającym zapachu. Maska po nałożeniu na twarz przyjemnie chłodzi i koi skórę. Po zdjęciu maski moja skóra była lepiej nawilżona, do tego stopnia, że pozostała na niej żelowa "powłoczka", która nie wchłonęła się nawet po całej nocy.

Prawdziwa hydra bomba dla cery

Kupiłam od razu dwie maski, wersję niebieską i zieloną, bo jakiś czas temu wszędzie je reklamowano.

Mam cerę mieszaną, w stronę tłustej, niestety także pojawiły się ostatnio wypryski. Postanowiłam więc zmienić dotychczasowe maski choć na moment i wypróbować właśnie te Hydra Bomb.

OPAKOWANIE

Maska przy zakupie w dość dużym plastikowym opakowaniu. W środku mokra maseczka-chusteczka-w płachcie, z jednej strony błękitna, z drugiej biała. Użyłam jej według instrukcji, nakładając na twarz białą wersją, a następnie zdarłam tę błękitną. Jak dla mnie, maska mogłaby mieć większe otwory na oczy i bardziej nachodzić na dekolt.

ZAWARTOŚĆ - MASKA

Maska jest wilgotna, nic z niej się nie leje, zanurzona jest jakby w żelu. Na twarzy się nie przesuwa, za to wielki plus, ładnie się przykleja.

EFEKTY

Po 15 minutach relaksu zdjęłam maskę i wklepałam pozostałości w twarz. Maska zastyga bardzo szybko, nie pozostawia żadnych tłustości, co mnie pozytywnie zaskoczyło, lepi się jeszcze przez moment, aż do całkowitego wchłonięcia. Cera po chwili nabiera pięknego blasku, promienieje. W moim przypadku (mam wrażliwą cerę) była lekko zaczerwieniona, ale wszelkie krostki były mniej widoczne. Twarz była mięciutka i gładka, miałam wrażenie, że także dobrze nawodniona.
Rano twarz była dalej gładka i miękka, tym razem już bez żadnych zaczerwienień, bez dodatkowego użycia kosmetyków po zrobieniu maseczki, to naprawdę super efekt i bardzo przyjemne uczucie na twarzy.

Maska naprawdę bardzo dobra. Genialnie poprawia kondycję cery po pierwszym użyciu. Przeraża mnie tylko cena. 9 zł za jednorazową maskę. Chciałam ją kupować regularnie, ale prędzej bym zbankrutowała.

Niezła!

Maskę zakupiłam przy okazji promocji - 49% w Rossmannie, gdyż to najlepsza chwila na testowanie ;)
Maska ma wygodne opakowanie z nacięciem, co pozwala na szybkie otwarcie bez użycia nożyczek.
Płat jest dość cienki, lecz elastyczny i trwały. Dodatkowo jest na nim folia która ma pomóc w dopasowaniu do twarzy. Lecz czy aby napewno? Mi osobiście jedynie przeszkodziła- otwory na oczy zupełnie nie były dostosowane do mojej twarzy. Tak więc folię zdjełam, a płat nałożyłam tradycyjnym sposobem.
Płat nasączony jest dużą ilością esencji, a oprócz tego zostaje jej sporo w saszetce, dzięki czemu można ją wklepać również w szyję i dekolt. Ma ona przyjemny, relaksujący zapach.
Po użyciu produkt pozostawia cerę przyjemnie nawilżoną i ukojoną. Niestety, jest jeden minus- lepkość. Mnie niestety drażniło to na tyle, iż musiałam po czasie ją zmyć.

Używa produktu od: próbka

SUPER

Maska daje bardzo przyjemne uczucie i sprawia, że skóra się odpręża. Już po samym nałożeniu na twarz czułam się zrelaksowana i czułam jak moja skóra wchłania produkt. Siedziałam z nią dłużej niż zalecane, ale to dlatego,że było mi naprawdę przyjemnie. Skóra po wmasowaniu resztki produktu była miękka i rzeczywiście nawilżona. Chętnie kupię więcej

Dobrze nawilża

Maseczka jest bardzo dobrze nasączona a kształt dobrze dopasowuje się do twarzy. Po aplikacji czuć nawilżenie skóry, twarz jest jędrna i napięta. Jedyny duży minus to cena i mimo tego że dobrze działa to nie wiem czy kupię ją ponownie bo znam inne równie dobre a tańsze