Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Studios Make Up, Cienie sypkie

Studios Make Up, Cienie sypkie

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Pojemność 0 ml
Cena 36,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Świetne cienie przede wszystkim z uwagi na kolory. Jest cień srebrny - naprawdę srebrny, nie szary, nie stalowy, a przepięknie mieniący się srebrny. Jest złoty, są też intensywne np. fuksja, pomarańcz, fiolet. Wystarczy trochę wyobraźni i można czarować i czarować. Super efekt murowany. Cienie można kupić pojedynczo lub w piramidkach po 6 sztuk. Przy nakładaniu się osypują, ale chyba taki już urok cieni sypkich. Są jednak trwałe, nie wałkują się i pięknie się prezentują na powiekach.

Cena: 36 zł za cień pojedynczy (z kartą stałego klienta 18 zł), piramidka 6 cieni 72 zł (z kartą 36 zł)

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Najlepsze cienie!!!!

Używam tego kosmetyku od 6 lat. ilość zużytych opakowań: 1 (mam wiele kolorów, a ich wydajnośc jest niesamowita!)

Świetne cienie. Piękne kolory - rozświetlacze z różnymi koorami refleksów, piękne kolory samych cieni. Duża paleta kolorów (nareszcie znalazłam CZERWIEŃ, a nie bordo), fajne odcienie fioletu, błekitu, a fuksja! marzenie!

Jedyną wadą jest to, że w trakcie nakładania jak się osypią, trudno je zetrzeć z policzka, ale na to tez jest sposób- należy wgnieśc sypi cień w pędzelek na ręku.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Bardzo ciekawe

Bardzo dobrej jakości cienie sypkie - wspaniale rozświetlają oko - mam piramidkę z kolorami srebrnymi i złotymi - służą praktycznie do każdego makijażu. Np. oko pomalowane w odcieniach fioletu pokryte warstwą srebrnego pyłu naprawdę robi wrażenie.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

fajne

Cenię przede wszystkim te cudnie mieniące się srebrne, złote i tym podobne, a wybór ich jest ogromny. Barwią powieki delikatnie, za to błyszczą się bardzo bardzo intensywnie. Kolorki intensywne w opakowaniu, są intensywne także na powiece. Cienie są trwałe, drobniutkie i dobrze się trzymają. A te intensywne kolorki np. fuksja świetnie wygląda na powiece w formie kreski - tych cieni można użyć jako eyelinera :)

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  3
  produktów

  251
  recenzji

  379
  pochwał

  10,00

 2. 2

  106
  produktów

  60
  recenzji

  874
  pochwał

  9,77

 3. 3

  107
  produktów

  36
  recenzji

  722
  pochwał

  7,79

Zobacz cały ranking